blog

Matt Di Angelo Wiki, Dziewczyna, Randki, Geje, Żonaty, Żona, Wartość netto

Dobry wygląd i urocza twarz tego celebryty sprawiły, że stał się jeszcze bardziej zauważalny w serialu, nad którym pracował. Matt Di Angelo jest aktorem, modelem i muzykiem, który ma najbardziej znaną rolę w telenoweli BBC „EastEnders”. Jest także gwiazdą serialu Hustle. Dwukrotnie zdobył nominację do British Soap Awards w kategorii Najseksowniejszy Mężczyzna. Oprócz aktorstwa i śpiewu świetnie tańczy.

 Matt Di Angelo Wiki, Dziewczyna, Randki, Geje, Żonaty, Żona, Wartość netto

Występował w wielu filmach i wielu serialach telewizyjnych. Ostatnio był regularną obsadą w Zwykłych kłamstwach, gdzie grał jako Fletch.

Kim jest Matt Randkujący w tej chwili?

Będąc jednym z najseksowniejszych mężczyzn w telewizji, wcielił się w różnorodne postacie, które przyciągnęły uwagę wielu fanów, a także młodych kobiet. Jego uroda w połączeniu z talentem do śpiewania i tańca sprawia, że ​​żadna kobieta nie może się mu oprzeć. Fakt, że umawiał się z wieloma kobietami, dodatkowo potwierdza tę kwestię.

Był w związku z wyjątkowo piękną Sophią Perry. Chociaż dokładna data rozpoczęcia ich randki nie jest znana, para jest obserwowana razem od początku 2016 roku. Lubi robić kilka fotek razem ze swoją dziewczyną i publikować je na Instagramie z dziwacznymi podpisami.

Był w związku z takimi jak Alesha Dixon, Michelle Heaton i spotykał się ze swoją partnerką Flavia Cacace w serialu Strictly Come Dancing przed spotkaniem z kobietą swojego życia. Pozostawiając wszystkie te nieudane związki w przeszłości, znalazł firmę w Sophii, która jest tak samo dobra jak on sam i prawdopodobnie ożeni się z nim i zostanie jego żoną. To również dowodzi, że nie jest gejem.

Krótki życiorys:

Zgodnie z wiki, Matt Di Angelo w wieku 30 lat urodził się 1 maja 1987 roku (wiek 30) w Londynie w Anglii. Urodził się w rodzicach pochodzenia greckiego i irlandzkiego. Studiował aktorstwo, śpiew i taniec w Boden Studios i dołączył do BTEC, aby studiować sztukę sceniczną. Obywatele brytyjscy należą do rasy białej. Nazywany najseksowniejszym mężczyzną, ma idealną sylwetkę i wymiary przy wzroście 5 stóp i 10 cali.

Zalecane