blog

Matt Kaplan Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto, związek z Claire Holt

Matt Kaplan jest producentem filmowym, który zajmował kilka stanowisk w firmach produkcyjnych. Udało mu się jednak podołać pracy w sposób odpowiedzialny i rozwinął swoją organizację. Chociaż Matt zasmakował owocu sukcesu w swoim zawodzie, nie był w stanie cieszyć się błogim związkiem obok siebie.

 Matt Kaplan Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto, związek z Claire Holt

Praca w produkcji i wartość netto

Utalentowany i kreatywny dyrektor wykonawczy i producent, Matt, zgromadził pokaźną sumę majątku netto z mediów produkcyjnych.

Matt po raz pierwszy zdobywał doświadczenie w mediach jako stażysta w Wielka Agencja Talentów i Firma Todd Phillips . Kierował Wydziałem Niskobudżetowym w Lionsgate Rozrywka a później założony Rozdział pierwszy filmy .

Pełnił również funkcję dyrektora ds. rozwoju w CBS Television Network i wyprodukował serial internetowy o nazwie Clark i Michael . Matt otworzył Rozdział pierwszy filmy w 2013 roku przed dołączeniem Niesamowita telewizja w 2015 roku. Później założył własną firmę produkcyjną, ACE Rozrywka . Jego praca produkcyjna w filmach obejmuje: Efekt Łazarza (2015), Ciemność (2016), Zanim upadnę (2017) i Do wszystkich chłopców, których kochałam wcześniej (2018) .

Chociaż Matt nie ujawnił jeszcze swoich dokładnych zarobków w karierze, jego szacowana wartość netto spada o około 1 milion dolarów.

Rozwód z Claire Holt na dzień przed pierwszą rocznicą

Matt był w długim związku ze swoją dziewczyną, Claire Holt- Pamiętniki wampirów aktorka. Para zaręczyła się w lipcu 2015 roku, co Claire ogłosiła na swoim Instagramie. Po kilku miesiącach romansu Matt i Claire wymienili śluby 28 kwietnia 2016 r. Prywatny ślub odbył się na oczach ich rodzin.

Matt i Claire na ślubie w kwietniu 2016 r. (Zdjęcie: tumblr.com)

Niestety małżeństwo zostało rozbite w krótkim czasie. Matt złożył pozew o rozwód w dniu 27 kwietnia 2017 r., zaledwie dzień przed pierwszą rocznicą ślubu. Stwierdził 'różnice nie do pogodzenia' w dokumentach sądowych jako powód ich separacji i zarejestrował datę podziału na 24 kwietnia 2017 r.

Po rozwodzie była żona Matta, Claire, zaczęła spotykać się z amerykańskim biznesmenem Andrzej Joblon , i są obecnie w związku małżeńskim.

Poprzedni związek

Przed zakończeniem związku małżeńskiego z Clair, Matt doświadczył już nieudanych związków. Dawno temu był w związku z amerykańską projektantką mody Ashley Olsen.

Duet zaczął spotykać się w 2001 roku, kiedy Matt wciąż uczęszczał na Uniwersytet Columbia . Związek przetrwał tylko trzy lata, gdy rozpadli się w 2004 roku. Powodem ich separacji była duża odległość między nimi, ponieważ Matt kontynuował edukację uniwersytecką w Nowym Jorku, a rodzinnym miastem Ashley było Los Angeles.

Krótki życiorys

Utalentowany producent filmowy urodził się w 1984 roku w Stanach Zjednoczonych. Urodziny obchodzi 14 kwietnia. Od 2021 roku Matt skończył 37 lat. Stoi na wysokości 5'9” ​​(179 cm) i waży około 65 kg (143 funty).

Informacje o jego rodzinie są nadal zagadką, ponieważ Matt jest prywatny w swoich sprawach. Według źródeł wiki, Matt ukończył Uniwersytet Columbia z tytułem licencjata historii i filmu.

Zalecane