blog

Matt O'Donnell Wiki: żonaty, żona, wesoły, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Matt O’Donnell może być znaną twarzą słuchacza codziennych wiadomości, który codziennie dostraja sieć WPVI-TV. Jest aktywnym facetem, który zwykle pojawia się we wczesnych porannych programach informacyjnych emitowanych na następnym kanale. To jego pasja sprawiła, że ​​stał się godnym uwagi komentatorem wiadomości i choć skłania do kariery, nie ma ani jednej kontrowersji, która wciągnęłaby go w jakiekolwiek spory.

 Matt O'Donnell Wiki: Married, Wife, Gay, Family, Salary, Net Worth

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja

Matt O’Donnell może być znaną twarzą słuchacza codziennych wiadomości, który codziennie dostraja sieć WPVI-TV. Jest aktywnym facetem, który zwykle pojawia się we wczesnych porannych programach informacyjnych emitowanych na następnym kanale. To jego pasja sprawiła, że ​​został wybitnym komentatorem wiadomości, a choć skłania do kariery, nie ma ani jednej kontrowersji, która wciągnęłaby go w jakiekolwiek spory.

Kariera i wartość netto

Kiedy dana osoba poświęca maksymalny czas na pracę, jest pewne, że własność robocza firmy będzie trwała przez dłuższy czas. Ponieważ korespondent miał ten sam poziom zobowiązań, minęły ponad dwie dekady, odkąd Matt był z WPVI-TV od czasu jego przybycia do sieci w 1996 roku.

Matt przybył do nadawania wiadomości jako reporter generalny. Później został porannym prezenterem w 2004. Obecnie Matt zakotwicza poranną wiadomość ze swoją współpracowniczką Tamalą Edwards, która dołączyła do kanału w 2005 roku.

Matt zawsze był niesamowity, ujawniając szczegóły swoich rocznych zarobków, przez co trudno jest poznać jego generowane dochody. Ponieważ jest związany z WPIV-TV od ponad 20 lat, jego pensje muszą być wysokie. Faktem jest, że jego wartość netto powinna sięgać miliona dolarów.

Żonaty czy wolny?

Żadna wspierająca informacja nie przeczy małżeńskiemu życiu reportera. Jednak jego profil na Facebooku mówi, że ma żonę i jest pobłogosławiony dwójką dzieci. Może ze względu na swoją powściągliwą naturę, zawsze trzymał w tajemnicy szczegóły swojego życia małżeńskiego.

Ludzie nawet nie dostrzegają potencjalnego partnera Matta, mimo że jest on zwykłym użytkownikiem mediów społecznościowych. Chociaż nie można być wystarczająco przekonanym o jego dokładnym statusie związku, wielu może wątpić w to, że jest gejem.

Matt uwielbia grać muzykę

Matt uwielbia grać na innym instrumencie, co daje mu ogromną radość i satysfakcję. Cóż, ma świetną specjalizację w graniu na perkusji. Płodny perkusista ma zespół o nazwie „The Champs” i brał udział w wielu imprezach charytatywnych, takich jak „Project Home”. Nawet meloman uwielbia udostępniać zdjęcia swojego ulubionego hobby w niepełnym wymiarze godzin na swojej stronie na Instagramie.

Matt grający pałką na perkusji na zdjęciu przesłanym 12 sierpnia 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Krótki życiorys

Matt urodził się 31 maja 1972 roku na przedmieściach Detroit w stanie Michigan. Obecnie ma 45 lat i zgodnie z wiki należy do rasy białej. Matt ukończył edukację na Uniwersytecie Delaware, uzyskując stopień magistra angielskiego i koncentrację dziennikarską. Ma wysoki, majestatyczny wzrost, który podkreśla jego osobowość. Poza tym nie ma żadnych informacji o jego faktycznym pochodzeniu rodzinnym.

Zalecane