blog

Matt Rife Wiki, Wiek, Dziewczyna, Randki, Kate Beckinsale, Wzrost, Pochodzenie

Jeśli śledzisz tę osobę, ostatnie informacje w mediach na jej temat podbiły kraj. Matt Rife jest aspirującym aktorem i komikiem, który obecnie zyskuje popularność w związku ze znacznie starszą aktorką. Spójrz na niego, a przedstawisz go jako model. Nie jest jednak zawodowcem (chociaż mógłby zrobić świetny), zamiast tego lubi rozśmieszać ludzi.

  Matt Rife Wiki, Wiek, Dziewczyna, Randki, Kate Beckinsale, Wzrost, Pochodzenie

Co robi Matt?

Jego Instagram może sprawić, że wielu będzie się ślinić nad jego wspaniałym brzuchem i idealnymi do zdjęć uśmiechami. Ten człowiek ma jeszcze bardziej imponującą zdolność, czyli rozśmieszania innych ludzi. Jest komikiem stand-upowym i występował na wielu scenach, w tym w The Laugh Factory w Hollywood.

Zobacz: Will Marfuggi Wiki, żona, żonaty, rodzina

W wieku 15 lat podróżował po kraju, grając z takimi osobami jak D.L. Hughley, Tommy Davidson, Dane Cook i Erik Griffin. Oprócz tego kilkakrotnie brał udział w Wild 'N Out Nicka Canona, dając przełomowe występy. Również aktywny użytkownik Twittera, tweetuje na nim kilka żartów oraz promuje prace swojego przyjaciela.

Przyłapany na całowaniu Kate Beckinsale!!!

Jak już powiedziałem, ten młody mężczyzna ma wygląd, a te ciemnoniebieskie oczy mogą sprawić, że każda dziewczyna się w nim zakocha. Jednak wydaje się, że został oczarowany miłością kogoś wyraźnie starszego od niego. Po tym, jak magazyn zauważył go całującego Kate w West Hollywood, romans się rozwinął. Wyglądało na to, że w tym czasie opuszczali Villa Lounge. Jeśli kiedykolwiek zwątpiłeś w niego jako geja, weź to.

Początkujący aktor, który ma pojawić się w filmie Deadpool 2, wydawał się całkowicie zafascynowany aktorką, która była z nim od kilku tygodni. Jego dziewczyna, Kate Beckinsale, mająca wówczas 43 lata, była od niego o 22 lata starsza. Spotykali się przez jakiś czas, a on był dobrym przyjacielem kilku przyjaciół Kate.

Dima Sadek Bio, Wiek, Mąż, Wzrost, Waga

Rozstanie z Kate

Matt Rife, który umawiał się z dwudziestodwuletnią aktorką (Kate Beckinsale), rozstał się z Kate. Jak podają źródła wiki, para rozstała się w sierpniu 2017 r. Poszli na kilka zabawnych randek i zauważono, że się całują; jednak rozwiązali ich związek. Jak na razie źródła podają, że Katie jest szczęśliwą singielką i dużo się dzieje. Poza tym ma napięty harmonogram z córką i jej karierą.

Po rozstaniu Kate Beckinsale przeszła w kolejny związek z Pete'em Davidsonem w 2019 roku. Powiedziała LA Times, że spotyka się z Pete'em. Publicznie skonfrontowali swój związek na imprezie Golden Globes AfterParty 8 stycznia 2019 r., gdzie zauważono, jak flirtują i popijają szampana.

Para została zbadana, trzymając się za ręce 4 lutego 2019 r., kiedy opuszczała program komediowy Pete'a w Los Angeles. Później, 4 marca, oficjalnie potwierdzili swój związek na meczu New York Rangers, całując się.

Pete odwiedził również rodziców Kate i dobrze się bawił razem, a Kate stwierdziła, że ​​jest gotowa wziąć zło dobrem.

Dowiedz się więcej: Kenneth San Jose Wiki, Wiek, Dziewczyna, Rodzice

Krótki życiorys

Matt Rife, który obecnie ma 21 lat, urodził się dla białych rodziców Columbusa Ohio. Ma urodziny 10 września. Najmłodszy, jaki kiedykolwiek pojawił się w BET Comic View, również określił siebie jako Justina Biebera komedii. Chłopiec z małego miasteczka z Ohio jest fanem Cleveland Cavaliers i regularnie o nich pisze.

Jak na wiki, Amerykanin należy do rasy białej. Wygląda jeszcze bardziej niesamowicie po naprawieniu zębów i stonowanym ciele, które stoi na wysokości 6 stóp.

Zalecane