blog

Matt Steffanina Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wartość netto

Przystojnym producentem wykonawczym Dance Tutorials Live, choreografem, nauczycielem i tancerzem, który jest na dobrej drodze do bycia jedną z największych lig, jest Matt Steffanina. Cudowny chłopiec, który zyskał sławę od 13 roku życia, zaczynał od małych, choć różnych mediów społecznościowych, a wkrótce stał się jednorazową legendą, współpracując z wieloma celebrytami przez całą swoją karierę. Jest także w serialu telewizyjnym reality, a jego nazwisko jest znane w mediach.

 Matt Steffanina Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wartość netto

Kariera i postęp:

Po raz pierwszy zaczął tańczyć, gdy miał zaledwie trzynaście lat, sam nauczył się tańczyć w tak młodym wieku, a jego pierwszy występ miał miejsce, gdy na filmie YouTube przesłanym przez Matta był występ taneczny w The Paramount Theatre, który choreografia.

Przez lata kariery Matta jako tancerza współtworzył choreografię z wieloma znanymi gwiazdami, które wszyscy znamy i kochamy, takimi jak Chris Brown, LMFAO, Snoop Dogg i wiele innych. Jest także nauczycielem, który uwielbia uczyć innego sposobu tańca, co pokazuje na swojej stronie internetowej, niezależnie od finansów czy lokalizacji. Jest choreografem artysty EMI Fawn, a jego ruchy taneczne są pokazywane w teledyskach, takich jak So You Think You Can Dance, Look At Me Now (Chris Brown), Party Rock Fashion Show (LMFAO) i wielu innych.

Jaka jest jego wartość netto?

Choć tańczył z wieloma celebrytami, nie dzieli się ich dochodami finansowymi. Wartość netto Matta szacuje się prawdopodobnie na około 4 miliony dolarów, ponieważ jego kanał na YouTube zyskał na przestrzeni lat około pięciu milionów subskrybentów, a także posiada duże i liczne studia, w których choreografuje jego nauczanie tancerzy. Jeśli chodzi o jego pensję, nie ma wystarczających źródeł wiki, aby pokryć jego faktyczne założenia dotyczące dochodów, z pewnością zarabia kilkaset tysięcy miesięcznie.

Tancerka dziewczyny!!

Zrobił duże wrażenie, że może być gejem, ale zdusił te plotki z dziewczyną pod ręką. Po raz pierwszy spotkał swoją dziewczynę w teledysku zatytułowanym „Ashes”, tańcząc razem w 2011 roku i spotykając się przez rok, a wkrótce zaręczył się w 2012 roku, aby się pobrać.

Po tym, jak Matt i jego żona zostali Daną Alexą, pojawili się w serialu telewizyjnym „The Amazing Race”, gdy podróżowali po całym świecie ścigając się. Nie powiedzieli, kiedy planowali ślub ani gdzie może być miejsce, byli razem od sześciu lat i nie mieli żadnych plotek o zerwaniu ani oskarżeń o romans.

Krótki życiorys:

Dorastał w Wirginii i przeniósł się do Los Angeles w 2010 roku, ma 5 stóp i 11 cali wzrostu i obecnie mieszka ze swoją dziewczyną. Urodził się 20 października 1986 roku, ma 30 lat i jest narodowości amerykańskiej i prawdopodobnie ma wyłącznie białe pochodzenie etniczne, ponieważ pochodzenie jego rodziców nie jest obecnie aktywne.

Zalecane