blog

Matt Terry Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost, Rodzina, Wartość netto

Pracuj nie po to, aby odnieść sukces, ale po to, aby być uprawnionym, jeśli się zakwalifikujesz, sukces będzie za tobą. 24-letni angielski piosenkarz Matt Terry jest doskonałym przykładem takiej kwalifikującej się osoby, która stała się sensacją od czasu swojego pierwszego występu w serialu The X Factor. Jest także zwycięzcą trzynastego brytyjskiego serialu, który wygrał w 2016 roku.

 Matt Terry Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost, Rodzina, Wartość netto

Pasja zamieniona w karierę!!!

Matt rozpoczął swoją karierę jako młody piosenkarz, przesłuchując w X-factor śpiewając cover Bena E. Kinga Stand mojego autorstwa i był w stanie zdobyć maksymalnie cztery tak od sędziów. Po rundach eliminacyjnych, w siódmym tygodniu, stał się ostatnim aktem Scherzingera w konkursie. W dziewiątym tygodniu znalazł się w dolnej dwójce i zmierzył się z Emily Middlemans, co zwiększyło jego szanse na wyeliminowanie, ale zostało uratowane przez trzech z czterech sędziów.

W dniu 11 ten W grudniu 2016 roku wygrał The X Factor 2016 z maksymalną liczbą głosów. Po zwycięstwie podpisał kontrakt z RCA Records, amerykańską wytwórnią płytową należącą do Sony Music. Wydał swój zwycięski singiel „When Christmas Comes Around”, oryginalną piosenkę napisaną przez Eda Sheerana, która znalazła się na trzecim miejscu na brytyjskiej liście przebojów singli.

Ile jest warte netto Matta?

Wschodzący śpiewający idol Matt Terry zarabia na swoich albumach muzycznych, a zwłaszcza na wygraniu współczynnika X. Odkąd rozpoczął współpracę z RCA Records, zaczyna dobrze zarabiać. Według Muzul.com, z całą swoją karierą i postępami, cieszy się swoją przystojną wartością netto około 10 milionów dolarów.

Kim jest dziewczyna Matta Terry'ego?

Z jego niesamowitym talentem do śpiewania i niesamowitą osobowością, z pewnością wiele dziewczyn próbowało do niego podejść. Musiał umawiać się z niektórymi, gdy był nastolatkiem, co jest przedmiotem zainteresowania, które nie zostało jeszcze ujawnione.

Ponieważ muzyka jest jego pasją i marzeniem, jest też szansa, że ​​nie miał czasu na romans skupiony na karierze muzycznej. Zerwał nawet ze swoją dziewczyną przed wejściem na przesłuchanie w The X Factor.

Jego związek ze swoją dziewczyną w przeszłości przed serialem wystarczy, aby udowodnić, że nie jest gejem i nie jest jednoznaczny w kwestii swojej seksualności.

Opierając się na niektórych witrynach wiki, zwycięzca The X Factor podobno spotykał się ze swoją mentorką Nicole Scherzinger. Ale później rozwiał plotki, twierdząc, że jest jego starszą siostrą. Zwolennicy Matta pytali również o jego romanse z jego współzawodnikiem Freddym Parkerem. Ale sama Parker wyjaśniła to, mówiąc, że między nią a Mattem nie ma żadnego romansu.

Cóż, obecnie Matt ukrywa swoje życie osobiste i brakuje nam żadnych raportów ani zapisów dotyczących jego związków. Na razie prawdopodobnie jest kawalerem i gotowym do mieszania się.

Krótkie Bio Matta Terry'ego:

Słynny śpiewający idol Matt Terry urodził się w Bromley, Greater London, England w 1993 roku. Swoje urodziny obchodzi 20 maja wraz z rodziną. Został wychowany przez rodziców; ojciec Bob Terry i matka; Sharon Terry. Należy do rasy białej i ma obywatelstwo brytyjskie. Ma atrakcyjną wysokość 6 stóp i 1 cal. Zanim rozpoczął karierę wokalną, uczęszczał do D&B Academy of Performing Arts w Kent, aby nauczyć się swojego rzemiosła.

Zalecane