blog

Matte Babel Wiki: żona, rodzina, wzrost, wartość netto, plotka z Shayem Mitchellem

Miłość wisi w powietrzu dla Matte Babel. Kanadyjski reporter znalazł się w centrum uwagi po umawianiu się z aktorką „Pretty Little Liars”, Shay Mitchell. Para była centrum przyciągania z plotkami o byciu razem od stycznia 2017 roku. Teraz, gdy oficjalnie ogłosili swój związek, wyznaczają poważne cele w związku.

  Matte Babel Wiki: żona, rodzina, wzrost, wartość netto, plotka z Shayem Mitchellem

Romantyczna więź z Shay’em Mitchellem

Matte poznał jego Przyszła dziewczyna Shay Mitchell przez wspólnego przyjaciela w Los Angeles. Obie gwiazdy pochodzenia kanadyjskiego od razu przyjęły właściwą uwagę i od tego czasu są razem. Shay jest piękną aktorką znaną ze swojej roli w Dość mali kłamcy. Plotki o ich randkach pojawiły się pod koniec 2016 roku, co w końcu się sprawdziło, gdy ich związek stał się oficjalny, podróżując do Tulum w Nowy Rok 2017.

Zobacz także: Kady McDermott Wiki, chłopak, rodzice, wartość netto

Matte podobno nie ma żadnych problemów z poprzednim związkiem Shay'a. Shay rozstała się ze swoim byłym chłopakiem Ryanem Silversteinem, który jest przyjacielem Matte w 2015 roku. Aktorka telewizyjna i Matte odbyli pełną przygód podróż do Tulum w Meksyku i podzielili się swoimi chwilami w mediach społecznościowych wraz z kilkoma filmami Snapchata w styczniu 2017 roku. datowany na miesiące przed upublicznieniem ich związku.

Następnie duet wziął udział w meczu koszykówki pomiędzy LA Clippers i Atlanta Hawks w Staples Center w Los Angeles w dniu 8 stycznia 2018 r., który odzwierciedla romantyczny romans między parą.

Matte jest w związku z Shay'em, ale jeszcze nie ożenił się ze swoją przyszłą żoną.

Powitanie trzeciego członka?

Matte Babel i jego dziewczyna Shay Mitchell powitali swoje pierwsze dziecko 20 października 2019 r. Jego dziewczyna Shay ogłosiła poród córki za pośrednictwem posta na Instagramie, gdzie obnosiła się ze zdjęciem maleńkich palców owiniętych wokół własnej. Następnie napisała: „Nigdy nie odpuszczaj”.

Oprócz wiadomości o ciąży ustalili już płeć dziecka i byli gotowi na przyjęcie córeczki.

Może Ci się spodobać: Chelsea Houska Wiki, Net Worth, Mąż, Fakty

Shay ujawnia informacje o swojej ciąży (zdjęcie: elle.com)

Ta wiadomość jest bez wątpienia wyjątkowa dla pary. Ale fani, którzy stali obok Shay podczas jej poronienia na sześć miesięcy przed wiadomościami o ciąży, również cieszą się, widząc uśmiech swojej ukochanej gwiazdy.

Obecnie Matte i Shay nie mogą się doczekać właściwej pielęgnacji i opieki nad swoją nowo narodzoną córką. Gratulacje dla coupe!

Jak Matte przywołał Net Worth?

Jak mówi jego wiki, Matte jest dyrektorem generalnym Ransom Music Group, produkcji muzycznej, którą założył w styczniu 2011 roku. Ponadto przez ostatnie osiem lat pracuje jako niezależny dziennikarz i producent w Shaw Communication.

Nigdy nie przegap: Kate Wright Wiki, wiek, chłopak, wartość netto

Znany jako ikona kanadyjskiej popkultury, dołączył do CP24, kanadyjskiego 24-godzinnego kanału informacyjnego w 2009 roku. Mówiąc o swoich osiągnięciach, gospodarz został nominowany na Nagrody Gemini jako jedna z pięciu najgorętszych osobowości telewizyjnych. Witam! Magazyn wymienił go jako jednego z 10 najbardziej kwalifikujących się kawalerów w Kanadzie. Nie tylko to, gazeta Toronto Star uznała go za jednego z 30 najbardziej kwalifikujących się licencjatów w Toronto.

Chociaż dyrektor generalny pozostaje na szczycie swojej gry, niewiele wiadomo o jego zarobkach. Ale biorąc pod uwagę jego karierę dziennikarską i muzyczną, cieszy się wartością netto milionów dolarów.

Krótki życiorys

Matte Babel ma 39 lat, urodził się 13 października 1980 r. Kotwica wychowała się w Toronto, gdzie większość dzieciństwa spędził z rodziną. W 2003 roku ukończył z podwójnym wyróżnieniem w dziedzinie socjologii i komunikacji, a także Minors in Business and Geography na Wilfrid Laurier University. Matte ma 1,88 m (6' 2') wysokości i należy do afro-kanadyjskiej grupy etnicznej

Zalecane