blog

Matthew Dowd Żonaty, żona, wesoły, życie osobiste, ABC, wynagrodzenie, wartość netto

Mathew John Dowd jest bez wątpienia szanowanym człowiekiem w sektorze dziennikarskim, którego wielu postrzega jako źródło inspiracji. Jednak życie osobiste Mathew wydaje się teraz zupełnie sprzeczne z jego karierą. W przeszłości miał do czynienia z dwoma zerwanymi małżeństwami, a jego obecny związek z Marią Scheiver również nie uległ postępowi z powodu jej konfliktów o rozwód z mężem, Arnoldem Schwarzeneggerem.

 Matthew Dowd Żonaty, żona, wesoły, życie osobiste, ABC, wynagrodzenie, wartość netto

Kariera i postęp:

Mathew John Dowd jest amerykańskim konsultantem politycznym pracującym jako analityk polityczny w ABC News. Otrzymał możliwość sojuszu jako główny strateg kampanii prezydenckiej Bush-Cheney 2004.

Reporter rozpoczął swoją karierę jako członek sztabu demokratycznego senatora USA Lloyda Bentsena, ale jego zainteresowanie polityką rozwinęło się w wieku dwunastu lat, podczas przesłuchania w komisji Watergate.

Ile ma wartość netto Mathew?

Rozległe doświadczenie Mathew jako konsultanta politycznego i guru pokazuje, że zsumował on znaczną wartość netto w milionach. Pozostał mamą, jeśli chodzi o zarobki i pensję, ale z pewnością prowadzi dobrze ustabilizowane życie.

Umawiasz się z żoną Arnolda Schwarzeneggera?

Mathew stał się ulubieńcem paparazzi, odkąd podobno spotykał się z żoną Arnolda Schwarzeneggera, Mariah Shriver. Para została po raz pierwszy zauważona razem na przyjęciu zorganizowanym z okazji jej powrotu do „The Today Show” w 2013 roku.

Mathew i jego dziewczyna, Maria, która wniosła o rozwód z Arnoldem sześć lat temu, widzieli się razem na kilku imprezach i przygodnych randkach od tego dnia. W maju 2016 duet był widziany spacerowali razem po Brentwood w Los Angeles.

Odkrywanie szczegółów swojego poprzedniego związku!

Mathew w końcu doświadczył dwóch dysfunkcyjnych związków, zanim zaczął romans z Mariah. Nie ujawnił wiele o swojej pierwszej żonie, ale wspomniał gdzieś, że ma od niej dwóch synów (jednego o imieniu Daniel).

Mówiąc o jego drugim małżeństwie, różnice zaczęły zaciemniać życie małżeńskie Mathew i byłej żony, Nikki po ich bliźniaku córka zmarł podczas przedwczesnej ewakuacji. Ich druga córka, Josephine, przeżyła ten incydent, ale to nie mogło uspokoić burzy w ich związku.

Poza tym, biorąc pod uwagę jego dwa rozbite małżeństwa i zapowiadający się romans, staje się oczywiste, że Mathew nie jest gejem, ale heteroseksualnym mężczyzną.

Jego krótka biografia:

Polityk urodził się 29 maja 1961 roku, czyli ma 56 lat. Zgodnie z jego wiki dorastał w katolickiej rodzinie w Michigan, która miała jedenaścioro dzieci. Jego ojciec był dyrektorem samochodowym, podczas gdy jego matka pracowała jako nauczycielka w szkole podstawowej. Reporter ukończył edukację w Cardinal Newman College w St. Louis w stanie Missouri. Cieszy się atrakcyjnym wzrostem i należy do rasy białej.

Zalecane