blog

Matthew Espinosa Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost, Rodzice

Nominowany do nagrody Teen Choice Award Matthew Espinosa jest znaną osobowością internetową. Aktywny od kilku lat, zdobywa wiele podziwów i fanów na całym świecie. Jest cudem sieciowym online w poprzek Vine, YouTube, Instagrama i Twittera. Nakręcił wiele filmów na YouTube i Vine. Najwyraźniej wydaje się, że koncentruje się na swojej karierze i robi właściwy krok w kierunku sukcesu.

  Matthew Espinosa Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost, Rodzice

Nakręcił wiele filmów na YouTube i Vine. Wydaje się, że koncentruje się na swojej karierze i robi właściwy krok w kierunku sukcesu.

Kariera i postęp

Matthew aktywnie publikował filmy na swoim kanale Vine i YouTube. Współpracuje również z JC Caylenem i Kianem Lawleyem. Był także nominowany do kilku prestiżowych nagród w swoim życiu. W 2015 roku po raz pierwszy w życiu został nominowany do Teen Choice Awards za Choice Web Star: Male i Choice Viner.

Zobacz: Sam Esmail Wiki, Net Worth, żona

Matthew Espinosa to internetowa sensacja, która przekształciła się w osobę z sieciowej grupy Magcon Boys, która sąsiaduje z Aaronem Carpenterem, Taylorem Caniffem. Współpracuje z podobnymi sensacjami internetowymi, np. Jc Caylen i Kian Lawley.

Wartość netto Mateusza

Wyjątkowo uzdolniony w szkoleniu Mateusz chce szukać dalszego powołania w biznesie. Planował rozpocząć swój własny sklep obuwniczy niedługo po zgromadzeniu wystarczającej miary wartości netto. Co więcej, jego całkowita szacowana wartość netto według jego źródeł wiki wynosi około 2,5 miliona dolarów. Wydaje się żyć bardzo wyrafinowanym stylem życia, jak wiele innych supergwiazd.

Poza tym zarabia znaczne zarobki na swoim kanale YouTube, Mateusz Espinosa . Według Socialblade.com, jego kanał YouTube ma średni dochód w wysokości od 21 do 330 USD miesięcznie, co daje 247 USD - 4 000 USD rocznie.

Przeczytaj także: Alice Braga Mąż, żonaty, wartość netto

Potajemnie w związku czy nadal wolny?

Ponieważ gwiazdy internetu notorycznie lubią utrzymywać swoje związki w tajemnicy, przynajmniej na początku, nic dziwnego, że Matthew tak długo ukrywał swoje sprawy. Podobno potajemnie spotykał się z 25-letnią modelką Jessicą Serfaty, która też ma syna.

Jednak informacji dotyczących ich romansu jest bardzo mniej. Matthew ogłosił nawet za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nie jest w związku i gdyby miał dziewczynę, udostępniłby informacje opinii publicznej.

Oświadczenie Mateusza dotyczące jego związku (fot. Matthew's Twitter)

Za pośrednictwem swojego posta na Twitterze poprosił również, aby nie kończyć swojego związku plotkami. Poza tym wspomniał, że chciał mieć dziewczynę, ale nie chciał być w związku. Być może szuka odpowiedniej kobiety na swoją dziewczynę. Ponieważ nie ma dostępu do swojego statusu związku, plotki i rozmowy dotyczące jego seksualności obnosiły się w mediach spekulujących, że jest gejem, ale jego opowieści o byciu gejem wydawały się fałszywe.

Poza tym spędza czas z rodziną i często afiszuje się swoimi zdjęciami z rodzicami. 14 maja 2018 r. życzył mamie dnia matki i stwierdził, że tęskni za nią każdego dnia i chętnie ją odwiedza. Przedstawia również swój szacunek i miłość do ojca i innych członków rodziny.

Nie przegap: Richard Carpenter Today, Net Worth, Żona, Dzieci

Krótki życiorys

Cudowne dziecko, Matthew Espinosa, urodził się 7 lipca 1997 roku w Woodbridge w stanie Wirginia, jako syn Rafaela Espinosy i Laury Espinosa. Wychowywał się także w Woodbridge w Wirginii. Jest Amerykaninem i ma białe pochodzenie etniczne, a jego wzrost to pięć stóp i jedenaście cali. Wychował się w Woodbridge w Wirginii. Ma troje rodzeństwa o imieniu Dylan, Ryan i Kristen.

Matthew ma białe pochodzenie etniczne i posiada amerykańską fundację obywatelską. Oprócz bycia online, grał w piłkę nożną i lacrosse, kiedy był w liceum Bishop Ireton.

Zalecane