blog

Matthew Gilmour Wiki: Wiek, praca, wartość netto, dzieci, ślub, żona

Zaakceptowanie dziewczyny taką, jaką jest, a nie przez to, przez co przeszła, wymaga wielkiej odwagi. Mathew Gilmour jest wspaniałym młodym mężczyzną, który jest żonaty z Elizabeth Smart. Elizabeth przeżyła tragiczny i przerażający incydent, kiedy została porwana i napastowana seksualnie przez dziewięć miesięcy. Pomimo swojej mroźnej przeszłości, Mathew jest szczęśliwym mężem i nie uważa swojej żony za rzecz oczywistą.

  Matthew Gilmour Wiki: Wiek, praca, wartość netto, dzieci, ślub, żona

Żonaty ze swoją długoletnią dziewczyną, Elizabeth Smart!

Mathew Gilmour prowadzi szczęśliwe życie małżeńskie ze swoją piękną żoną Elizabeth Smart.

Elżbieta poznała Gilmoura podczas roku misyjnego we Francji, gdzie od tego czasu zaczęły się sympatie między nimi. W styczniu 2012 r. przedstawiciel Elżbiety poinformował, że para zaręczyła się i planuje letni ślub. W tamtym czasie nazwisko Mathew było anonimowe i dopiero w lutym świat zobaczył tego człowieka po raz pierwszy.

Zobacz: Cecily Strong Chłopak, Partner, Żonaty, Wartość netto

Mathew Gilmour z żoną Elżbietą na ich ślubie w lutym 2012 r. (Zdjęcie: Daily Mail)

Nieco ponad miesiąc po ogłoszeniu zaręczyn para pobrała się. Mathew złożył przysięgę ślubną z Elizabeth 18 lutego 2012 roku. Panna młoda miała na sobie białą koronkową sukienkę, podczas gdy on popisywał się swoim rodzinnym dziedzictwem w kilcie w szkocką kratę z niebieskim osetem. Duet wziął ślub podczas ceremonii mormonów na Hawajach. Ale na drugą ceremonię wrócili do hotelu i zrobili zdjęcia na trawniku z widokiem na ocean.

Wiadomość o ich małżeństwie była pakowana, dopóki obiektyw aparatu nie znalazł Elizabeth obnoszącej się z dużym pierścionkiem z brylantem na lewej ręce.

Nie zapomnij: Keke Vencill Bio, Wiek, Żonaty, Mąż

Ale od czasu ich małżeństwa jego żona nie stroni od publicznego okazywania swojej miłości. Na przykład z okazji Walentynek (2020) opublikowała z nim zdjęcie i życzyła mu szczęśliwych walentynek. Podobnie wyraziła swoją wdzięczność w Dzień Ojca, mówiąc, że nie może być rodzicem bez niego u jej boku.

Dumny rodzic dwójki dzieci

Piękna para małżeńska jest dumnym rodzicem dwójki swoich uroczych dzieci, córki Chloe i syna o imieniu James. Chloe ma około trzech lat, a ich syn, James, niedługo skończy rok. Gilmour uwielbia spędzać czas z rodziną, co często widać w poście na Instagramie udostępnionym przez Elizabeth.

Chociaż Mathew jest dość prywatną osobą, jej żona jest aktywna w mediach społecznościowych. 25 ten W grudniu 2017 r. opublikowała zdjęcie swojej rodziny świętującej Boże Narodzenie.

Trzeci guzek dziecięcy

W czerwcu 2018 roku Elżbieta ujawniła, że ​​jest w ciąży i wkrótce w listopadzie spodziewa się trzeciego dziecka. Opublikowała zdjęcie swojego dziecka w brzuchu na Instagramie i napisała je „Dość OGROMNE wieści! Spodziewamy się dziecka nr 3 w listopadzie”.

Później, 19 listopada tego samego roku, powitała swoje trzecie dziecko (córkę) i nie ominęła jej szczęśliwa wiadomość w mediach społecznościowych.

Elizabeth Smart i jej nowo narodzone dziecko w 2018 roku (zdjęcie: Instagram Elizabeth)

Rozkoszuje się życiem z mężem i nowo urodzoną córką oraz prowadzi szczęśliwe życie rodzinne. Mimo że pandemia utrudniła tak wiele istnień, para cieszy się każdą chwilą swojego życia. Przeglądając Instagram Elizabeth, stało się jasne, że para spędza czas z trójką uroczych dzieci. Niezależnie od tego, czy chodzi o przejażdżkę konną, czy relaks na plaży, nie waha się obnosić czasu z rodziną w swoich mediach społecznościowych.

Historia bycia porwanym

Elizabeth, która została porwana, gdy miała czternaście lat przez dziewięć miesięcy, ujawniła, że ​​motywowała ją kobieta, która była wykorzystywana seksualnie. Elżbieta była zbyt maltretowana, kiedy została porwana. Stwierdziła, że ​​przeszła wiele zmagań i trudności, aby odzyskać życie po zgwałceniu, a także ujawniła, w jaki sposób była w stanie ustanowić życie małżeńskie po przekroczeniu takich okoliczności.

Podobnie zarejestrowany przestępca seksualny, który pomagał w porwaniu Elżbiety, został zwolniony z więzienia w lutym 2019 r. Wanda Barzee, która została skazana za wszystkie incydenty, przez które przeszła Elżbieta, została zwolniona pięć lat wcześniej niż oczekiwano. Jak informowaliśmy, mąż Wandy, Brian David Mitchell, był tym, który włamał się do sypialni Elizabeth i wielokrotnie ją gwałcił. Za bardzo został skazany na dożywocie.

Mathew Job i Net Worth

Mówiąc o swojej pracy i karierze zawodowej, Gilmour założył stronę na Facebooku o nazwie Starszy Matthew Gilmour Mission Page. Ale Gilmour nie wspomniał odpowiednio o celach misyjnych. Nie opisał żadnych konkretnych szczegółów i tematów misji, w którą był zaangażowany w ciągu ostatnich pięciu do sześciu lat.

Gilmour nie wydaje się być zainteresowany dzieleniem się jakimikolwiek szczegółami swojej wartości netto. Cieszy się wszystkimi dochodami z zawodu misjonarza wraz z rodziną, dzięki czemu jego saldo bankowe jest jeszcze silniejsze.

Dowiedz się więcej: Danielle Brooks Wartość netto, wymiary, żonaty, rodzice

Przerażona uprowadzona nastolatka

Nikt nie może sobie wyobrazić, jak 14-latka musi przejść, kiedy została porwana i napastowana seksualnie przez dziewięć miesięcy.

Elizabeth Smart padła ofiarą napaści na tle seksualnym, gdy w wieku 14 lat została porwana z domu przez bezdomnego kaznodzieję Briana Davida Mitchella i jego żonę Wandę Barzee.

Po porwaniu Brain zabrał ją do lasu i poślubił w dziwacznym rytuale i napadał na nią przez dziewięć miesięcy, zanim została uratowana. Po odkryciu incydentu Brian David został skazany na dożywocie, podczas gdy Wanda odsiaduje obecnie 15-letnią karę pozbawienia wolności.

Dzięki swoim przerażającym doświadczeniom w przeszłości Elizabeth założyła fundację Elizabeth Smart, której celem jest powstrzymanie przemocy i świadomych ludzi młodych dziewcząt, które padły ofiarą handlu ludźmi i wykorzystywania seksualnego.

Rodzina Mathew Gilmoura

Szkocki przystojniak urodził się dla rodziców Stewarta Gilmoura i Kay Gilmour. Jego rodzice są zawodowymi nauczycielami muzyki. W szczególności jego tata grał w orkiestrze dętej, zanim zmarł na raka w lipcu 2008 roku. Jego matka, Kay, jest szefem muzyki w St. Machar Academy i prowadzi działalność charytatywną dla CLAN Cancer Support.

W swojej rodzinie ma czworo rodzeństwa, ponieważ ma trzy siostry o imieniu Ashlea, Bethany i Chloe oraz brata o imieniu Kyle.

Krótka biografia Mathew

Według źródeł wiki, Mathew Gilmour urodził się w 1991 roku w Szkocji, a obecnie ma około dwudziestych lat. Jego rodzice wychowali go w Aberdeen w Szkocji. Gilmour ma obywatelstwo szkockie, brytyjskie i należy do rasy białej. Stoi na przyzwoitej wysokości z odpowiednimi wymiarami ciała.

Zalecane