blog

Matthew Porretta Żonaty, Żona, Rozwód, wesoły, Romans, Rodzina, Wartość netto, Teraz

Aktorstwo to sztuka przedstawiania przypisanej Ci roli, nawet jeśli nie dotyczy to Ciebie w prawdziwym życiu. A wyjątkowo dobrze wywiązuje się z tego zadania Matthew Porretta. Wszechstronny artysta zawsze był wysoko oceniany przez publiczność za każdym razem, gdy jest częścią jakiegokolwiek kontraktu telewizyjnego lub filmowego. Fani zawsze uwielbiali wewnętrzne szczegóły i niuanse, które posiadał w swoich aktorskich fragmentach, gdy kamera zaczyna się toczyć przed nim.

 Matthew Porretta Żonaty, Żona, Rozwód, wesoły, Romans, Rodzina, Wartość netto, Teraz

Życie małżeńskie kończy się rozwodem!

Porretta była w związku z Gliece Porrettą. Para wyszła za mąż w 2012 roku. Ich związek był utrzymywany w tajemnicy, a szczegóły ich życia małżeńskiego nigdy nie zostały ujawnione opinii publicznej.

Ich krótkie życie małżeńskie trwało tylko dwa lata. A w 2014 roku para postanowiła zakończyć swój związek rozwodem.

Po rozwodzie z Gliece zaczął spotykać się z Jewel Owenem. Ale do tej pory ani jeden z nich nie powiedział oficjalnie o swoim romansie, ani paparazzi nie byli w stanie kliknąć ich zdjęcia. Tak więc autentyczność ich rzekomego związku jest nadal przedmiotem debaty.

Jego życie małżeńskie z byłą żoną i plotki o randkowaniu udowadniają, że nie jest gejem i ma heteroseksualną orientację seksualną.

Życie rodzinne Mateusza:

Pochodzi z rodziny, która dała się poznać jako artysta estradowy. Urodził się dla ojca Franka Poretty i Roberty. Jego ojciec był w swoich czasach znanym śpiewakiem operowym. Podobnie jego matka jest byłą posiadaczką konkursu piękności, ponieważ w 1956 roku zdobyła upragniony tytuł „Miss Ohio”.

W swojej rodzinie ma czworo rodzeństwa i wszyscy byli zaangażowani w przemysł rozrywkowy w taki czy inny sposób. Wśród jego starszego brata, Greg pojawił się z Matthew, który dzielił czas na ekranie, podczas gdy najstarszy brat, Frank II, jest uznaną gwiazdą opery.

Ma dwie siostry w Annie i Robercie. Jego siostra Anna jest autorką „Rozmowy zupy”.

Krótkie życiorys Matthew Poretta:

Matthew Porretta urodził się pod nazwiskiem Matthew Charles Porretta 29 maja 1965 r. w Darien w stanie Connecticut w Stanach Zjednoczonych, co daje mu 52 lata. Porretta uczęszczał do Manhattan School of Music, aby ukończyć edukację. Porretta ma 6 stóp i 1 cal wzrostu i należy do rasy białej.

Zalecane