blog

Matthew Robertson Wiki: Rodzina, praca, wartość netto, rozwód – wszystko o byłym Davinie McCall

Nie ma czegoś takiego jak rozbita rodzina. Rodzina jest zawsze rodziną zbudowaną w sercu, niezależnie od trudnej sytuacji, jaką przynosi życie. Były aktor telewizyjny, Matthew Robertson, najbardziej znany jako aktor „Pet Rescue”, znajduje się teraz w żałosnej sytuacji rodzinnej po tylu latach bycia razem z żoną i dziećmi. Mateusz nie pozwala jednak rozpaść się rodzinie nawet po tym, jak się zakochał. Śledź nas, aby dowiedzieć się więcej o jego ponurym życiu osobistym.

 Matthew Robertson Wiki: Rodzina, praca, wartość netto, rozwód – wszystko o Davinie McCall's Ex

Życie małżeńskie Matthewsa z Daviną

Aktor ożenił się z piękną angielską prezenterką telewizyjną i modelką, Daviną McCall, 29 czerwca 2000 r. Ceremonia ślubna odbyła się w zamku Eastnor w hrabstwie Herefordshire.

Para powitała swoje pierwsze dziecko, córkę Holly Willow Robertson, 22 września 2001 roku. Ponownie w wieku 35 lat, 23 września 2003 roku, Davina urodziła swoje drugie dziecko, również córkę o imieniu Tilly Pippy Robertson. A 14 września 2006 roku urodził się syn o imieniu Chester Micky Robertson.

W 2015 roku para odnowiła przysięgę ślubną podczas ceremonii w kaplicy w Las Vegas, gdy byli na wycieczce samochodowej przez Kalifornię ze swoimi dziećmi.

Davina była wcześniej żoną Andrew Leggetta od 1997 do 1999 roku. Mathew ożenił się z Daviną, kiedy rozstała się z byłym mężem. Jednak małżeństwo Matthew i Daviny nie zawsze było doskonałe, a para ujawniła również, że kilka razy przeszli przez małżeństwo ukrywając się.

Rozdzierający rozwód z żoną

Rodzina wiodła dostatnie życie, dopóki para nie zdecydowała się rozstać z powodu kwaśnego związku. Żona Matthew, Davina, ogłosiła separację z mężem po 17 latach małżeństwa w listopadzie 2017 roku.

Wiadomość o ich rozstaniu pojawiła się zaledwie kilka dni po tym, jak była prezenterka Big Brother powiedziała obserwatorom mediów społecznościowych, że popełniła wiele błędów w swoim życiu, ale zawsze jest nowy dzień.

Para zdecydowała się rozstać po latach poradnictwa. Davina powiedziała, że ​​jest jej bardzo smutno, gdy mówi, że rozstała się z Mateuszem; jednak ich niesamowite dzieci są ich priorytetem numer jeden.

Miesiąc po ogłoszeniu rozwodu para bawiła się w szczęśliwe rodziny podczas Świąt Bożego Narodzenia. Będąc rodzicami trójki dzieci, pierwsza para jest na etapie, na którym ich główną troską jest dobro ich dzieci, które uwielbiają ponad wszystko.

Jak na razie nie ma żadnych plotek o randkach o żadnym z nich.

Wartość netto Mateusza

Matthew prowadzi teraz własną firmę turystyczną, z której zarabia na życie. Jego dokładna wartość netto nie została jeszcze ujawniona. Jednak jej była żona z udanym wzrostem w swojej karierze zgromadziła wystarczającą wartość netto. Cóż, Davina zgodziła się oddać co najmniej 2,5 miliona funtów za rozwód. Przekaże milion funtów swojemu zrażonemu mężowi, Matthew, i pójdzie o połowę na sprzedaż swojej 37-akrowej rodzinnej rezydencji, którą kupili w 2009 roku za 3,2 miliona funtów.

Czy wiesz, że Davina mówi, że jej dzieci nie odziedziczą jej pieniędzy? W wywiadzie dla Independent w lipcu 2015 r. Davina powiedziała, że ​​jej dzieci nie zobaczą ani grosza z jej pieniędzy, ponieważ chce, aby poznały wartość ciężkiej pracy. Co więcej, powiedziała, że ​​nienawidzi mieć rozpieszczonego bachora.

Krótki życiorys

Matthew Robertson urodził się 29 listopada 1968 roku, a od 2018 roku ma 49 lat. Na jego stronach wiki nie ma żadnych informacji o jego rodzicach, więc trudno zgadnąć, do jakiego pochodzenia etnicznego należy. Teraz praca byłego aktora to biuro podróży we własnej firmie.

Zalecane