blog

Matthew Stadlen Wiki: żonaty, żona, partner, dziewczyna, rodzina, wzrost, wynagrodzenie

Dziennikarz radiowy Matthew Stadlen słynie z audycji Pięć minut. Przeprowadził wywiady z osobami publicznymi w zaledwie pięć minut, używając zegara analogowego. Reporter Matthew znany jest z prowokujących do myślenia dialogów z nieuchronną osobowością z różnych sfer życia. Obecnie jest popularny dzięki swojemu talk-show poświęconemu rozmowie Leading Britain's z różnymi osobami publicznymi.

  Matthew Stadlen Wiki: żonaty, żona, partner, dziewczyna, rodzina, wzrost, wynagrodzenie

Ile jest wart netto Mateusza?

Matthew wykorzystał swoją karierę dziennikarską, aby zgromadzić swój majątek. Zgodnie z raportami, roczna pensja reportera Leading Britain's Conversation (LBC) otrzymuje wspaniałą pensję. Jako czołowy reporter w LBC czerpie ogromną fortunę. Szacunkowa pensja prezentera LBC wynosi 93 000 funtów rocznie, ale kwota zarobków Matthew nie została oficjalnie potwierdzona, a dokładne dane nadal są odosobnione. Ale jeśli chodzi o jego karierę, mógł zdobyć wiele fortun i wartości, co odzwierciedla jego dostatni styl życia z ekonomicznym bogactwem jego lukratywnego zawodu.

Nie zapomnij: Lucas Congdon Bio, wiek, żonaty, żona, wesoły, ojciec, wartość netto, show

We wczesnej fazie swojej kariery Matthew pracował jako dziennikarz w Biuletynie w Brukseli. Były współautor The Politics Companion, Matthew dołączył do British Broadcasting Corporation (BBC) we wrześniu 2004 roku. Jego praca jako producenta i redaktora w This Week i Newsnight miała wpływ na rozwój jego kariery.

Od 2008 roku Matthew prezentował i produkował swój popularny program „Pięć minut z...”. Z dużą zabawą i entuzjazmem przeprowadził wywiady z ponad 220 osobami publicznymi z różnych środowisk społeczno-politycznych. Reporter radiowy Matthew prowadzi popularny program w LBC w weekendowe poranki. Od 1 października 2016 bawi publiczność LBC.

Czy Mateusz jest żonaty?

Mateusz jest żonaty z piękną kobietą. Nie ujawnił jednak informacji swojego partnera. 10 października 2017 r. udostępnił na Twitterze zdjęcie z żoną z dnia ślubu. Chociaż nie ujawnił wielu informacji o swojej ukochanej, dowiedzieliśmy się, że była jego długoletnią dziewczyną.

Również Widzieć: Sophie Okonedo żonaty, mąż, partner, córka, wartość netto

Jako para, para łączy intymną więź z członkami rodziny Matthew. W maju 2016 roku Matthew i jego ówczesna dziewczyna zaimponowali ojcu w jego 66. urodziny pysznym daniem.

Mathew Stadlen i jego wspaniała żona na zdjęciu udostępnionym 18 lutego 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Para świętuje wspólnie spędzony czas, a Matthew często zabiera żonę na randkę. Mówi, że jego żona nie była pod wrażeniem, gdy oglądali mecz piłki nożnej na Wembley w listopadzie zeszłego roku. Podobnie jego żona zrobiła piękny domek z piernika w ostatnie święta Bożego Narodzenia. Imponuje swoim teściom pysznym jedzeniem. Urocza para świetnie prezentuje się ze sobą na jego zdjęciu na Instagramie.

Musisz również to zobaczyć: Kate Merrill Wiki: Wiek, żonaty, mąż, WBZ-TV, wynagrodzenie

Matthew poświęca czas rodzinie i żonie. Wskazuje swoją rodzinę na wysokim priorytecie. Na Twitterze podzielił się, że jest żonaty z piękną kobietą, z którą często się kłóci. Matthew jest człowiekiem humoru i stwierdził, że robi za dużo humoru w serialu i nie robił tego od czasu ślubu na Twitterze w 2017 roku.

17 listopada 2017 r. Mathew wspomniał również, że trzymał się za rękę ze swoją dziewczyną (obecnie żoną) w Trypolisie w Libii i mieszkał w pobliżu Ladbroke Grove, gdzie nigdy nie widział antymuzułmańskiego rasizmu. Mówił o tym w odpowiedzi udzielonej jednemu ze swoich zwolenników, gdy podniesiono kwestię anty-muzułmańskich rasistów.

Krótki życiorys

Dziennikarz telewizyjny Matthew urodził się 7 grudnia 1979 roku, co oznacza, że ​​ma 39 lat. Zgodnie z wiki, urodził się jako syn sędziego Sądu Najwyższego, Sir Nicholasa Stadlena, który ma na swoim koncie najdłuższe przemówienie w historii prawa angielskiego. Jego matka, Francis Stadlen, jest gospodynią domową w Londynie. Matthew należy do rasy białej z narodowością brytyjską. Uczęszczał do szkoły św. Pawła i ukończył Clare College , Cambridge, z pierwszym stopniem z wyróżnieniem w dziedzinie klasyki.

Matthew często porównuje swój wzrost z gośćmi na swoim programie, ale dokładny pomiar jego wzrostu wciąż nie jest znany.

Zalecane