blog

Maureen Dowd Wiki, młody, żonaty, mąż, rozwód, wartość netto

Bardzo prestiżowa nagroda Pulitzer, zdobywczyni nagród reporterka/dziennikarz i felietonistka, Maureen Dowd, która pisała dla The New York Times i The Magazine, a także zyskała sławę jako autorka bestsellerów. Urodziła się 14 stycznia 1952 roku w Waszyngtonie jako najmłodsza z pięciorga dzieci i wychowała się w Nowym Jorku z dwójką rodzeństwa Kevina i Peggy, a jej ojciec był inspektorem policji.

 Maureen Dowd Wiki, młody, żonaty, mąż, rozwód, wartość netto

Więcej informacji o karierze i postępach:

Pracowała jako asystentka redakcyjna w nieistniejącej już Washington Star, stopniowo służąc jej drogę do reportażu i pisania filmów fabularnych. Maureen pisała dla Time Magazine przez rok, zanim rozpoczęła karierę w „The New York Times” jako dziennikarka metropolitalna. Później, w 1986 roku, została korespondentką gazety w Waszyngtonie, a jej ostry, wnikliwy komentarz zyskał lojalnych zwolenników.

W swojej karierze zajmowała się największymi wiadomościami i zagadnieniami, takimi jak cztery kampanie prezydenckie i pracowała jako korespondentka Białego Domu dla NYT.

Ile jest warte?

Nie ma żadnych informacji o jej wartości netto, a także nie ujawniono, ile zarobiła ta dama w ciągu czterech dekad kariery. Ale patrząc na jej styl życia, wydaje się, że otrzymała ogromne sumy pieniędzy w swojej karierze, a także dodała kilka drogich towarów.

Na przykład niektóre źródła wiki podawały jej średnią pensję ponad 400 tysięcy dolarów rocznie, ale to nie zostało potwierdzone. Poza felietonistką i dziennikarką znana jest również jako autorka, a każda jej książka stała się sławna i przebojowa na całym świecie, co jest również najlepszym źródłem jej dochodów.

Dlaczego Maureen jeszcze nie wyszła za mąż?

Jej mąż jest znany z tego, że nie jest kimś innym niż jej praca, ponieważ traktuje ją jako swojego partnera i męża. Kobieta jest zapracowaną kobietą, do tej pory nie wyszła za mąż i nie ma też żadnych informacji o jej ślubie. Umieszcza również swoją pracę na tym, że nie wyszła za mąż, więc nie ma możliwości jej rozwodu i dzieci, ponieważ nie wyszła za mąż do dnia dzisiejszego.

Niemniej jednak wiadomości o jej rozwodzie i mężu lub jeden z najczęściej poruszanych tematów w internecie. Była w krótkim związku z gwiazdą filmową Michaelem Douglasem w 1998 roku, ale nie podzielili się niczym na temat ich randek.

Jednak potem widziała także innego faceta o imieniu Aaron Sorkin w latach 2005, ale później zerwali swój związek. Obecnie jest samotna i żyje szczęśliwie.

Krótki życiorys:

Ten felietonista ma narodowość amerykańską i jest rasy białej. Osiągnęła wiek 65 lat, ale nikt nie wierzy w jej dokładny wiek, bo wciąż wygląda młodo i pięknie. Niemniej jednak jej wzrost wynosi ponad 5 stóp 10 cali, a także smukły i atrakcyjny wygląd i ciało.

Zalecane