blog

Max Bretos Wiki, wiek, żonaty, żona, wesoły, rodzina, ESPN, wartość netto

Za każdym razem, gdy celebryta wpada w kontrowersje i reaguje, by się bronić, ma tendencję do mieszanych reakcji ze strony opinii publicznej. Taka jest historia Maxa Bretosa, który był zarówno ostro krytykowany, jak i wspierany przez publiczność, gdy skorzystał z pomocy etnicznej żony, aby oczyścić się z niedawnych kontrowersji. Max Bretos to amerykański komentator sportowy, który zajmuje się głównie piłką nożną dla sieci ESPN.

 Max Bretos Wiki, wiek, żonaty, żona, wesoły, rodzina, ESPN, wartość netto

Żonaty z azjatycką żoną!

Być może pamiętasz kontrowersje Maxa, który użył frazy „Szczelina w zbroi” podczas mówienia o azjatyckim baseballiście Jeremy Linie, który ostatecznie odbił się na jego karierze. Max został zawieszony i surowo skrytykowany za to zdanie, ale później wziął Twittera, by się bronić. Komentator sportowy napisał w poście, że jego żona jest Azjatką i nie zrobi nic dobrowolnie, by nie szanować społeczności.

Szczęściarz.

Post udostępniony przez Maximiliano Bretos (@mbretos) on

Chociaż Max ujawnił, że jego żona jest Azjatką, nie ujawnił publicznie żadnych dalszych informacji, w tym jej nazwiska i szczegółów małżeństwa. Niektóre źródła podają również, że reporter miał w rodzinie dziecko i ożenił się po tym, jak długo spotykał się ze swoją dziewczyną, która została żoną.

Co więcej, jego spokojne życie osobiste również sprawia, że ​​publiczność wątpi, czy może być gejem, ale jego stan cywilny potwierdza, że ​​plotka jest nieprawdziwa.

Jego krótkie życiorys:

Według niektórych źródeł wiki, pochodzący z Miami Max Bretos ma 44 lata. Rodzice dziennikarza byli emigrantami z Kuby. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie stosunków międzynarodowych na renomowanym Florida State University i uczęszczał do Judith Weston Acting Studio w Kalifornii. Max ma niesamowity wzrost, który pasuje do jego osobowości.

Zalecane