blog

Max Riemelt Żonaty, dziewczyna, partner lub wesoły, związek, wartość netto

Aktorem zagranym przez Wolfganga Bogdanowa w serialu Netflix „Sense8” jest Max Riemelt. Współczesny artysta został również nagrodzony Bawarską Nagrodą Filmową w 2006 roku dla najlepszego młodego aktora za Der Rote Kakadu. Dzięki udanej karierze aktorskiej staje się jedną z niewielu zagranicznych gwiazd, które zaistniały w hollywoodzkim biznesie.

 Max Riemelt Żonaty, dziewczyna, partner lub wesoły, związek, wartość netto

Kariera i postęp:

Jego kariera aktorska rozpoczęła się w bardzo młodym wieku w niemieckich produkcjach „Eine Familie zum Küssen” i „Praxis Bülowbogen”. Zagrał także w kilku teledyskach, takich jak „Two of a Kind” hamburskiego duetu „R&B”. tracąc swoją pasję do aktorstwa scenicznego, wyjaśnij, że naturalne było bycie przed kamerą, a nie na scenie i lubiłem być w filmach studenckich od czasu do czasu. Zagrał rolę Tomasa w filmie Playoff z 2011 roku, Jo Gellerta w filmie Amnesia z 2015 roku i wielu innych.

Obecnie gra jako zły chłopiec Wolfgang Bogdanów , jeden z głównych bohaterów serialu Netflix „Sense8” od 2015 roku do dziś. Podczas wywiadu Max podzielił się swoim doświadczeniem z serialu, ponieważ musieli podróżować po całym świecie, mówiąc, że jak dotąd było to trudne i dobrze satysfakcjonujące doświadczenie.

Ile jest jego wartość netto?

Według źródeł wiki ma wartość netto w wysokości 800 tysięcy dolarów. Lubi także podróżować, chociaż jego pensja nie mówi się publicznie, że ma sprawiedliwy udział w kosztownych wycieczkach i imprezach. Pracuje również nad wieloma innymi filmami i serialami telewizyjnymi, które wciąż są w postprodukcji, ale nadal są konsekwentne, jeśli chodzi o działanie w „Sense8”.

Plotki o gejach są prawdziwe czy fałszywe?

Rozeszły się pogłoski, że jest już żonatym mężczyzną i ma córkę w Niemczech. Powszechne jest, że międzynarodowe gwiazdy w Ameryce mają związki za granicą, ale nie wypowiedział się na ten temat. W tej chwili nie spotyka się też z dziewczyną ani nie jest mężem nikogo z żadnego źródła.

Większość prawdopodobnie spekuluje, że jest bardziej skłonny do bycia gejem, choć nie zostało to potwierdzone, jego ostatni pocałunek na festiwalu w Brazylii 30 maja 2016 r. powiedziałby inaczej. Potwierdzono, że partnerem był Brian J. Smith; mówi, że jest szczery i uspokaja, że ​​festiwal był pocałunkiem dumy gejowskiej, aby okazać szacunek.

Krótki życiorys:

Urodzony 7 stycznia 1984 r. w Berlinie, NRD, ma obecnie 33 lata. Ma godny podziwu wzrost 5 stóp i 10 cali z narodowością niemiecką i ma białe pochodzenie etniczne. Jego rodzice, Gunnar i Judith Riemelt, oboje zajmują się projektowaniem graficznym, a on ma starszego rodzeństwa o imieniu Lukas Riemelt. W wolnym czasie lubi grać w piłkę nożną, kickboxing oraz słuchać muzyki rap.

Zalecane