blog

Maxine Sneed Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Rozwód, Dzieci, Wartość netto, Wiadomości

Ucieczka z centrum uwagi mediów staje się niemożliwa po ślubie z celebrytą. Była redaktorka, Maxine Sneed, zaczęła pojawiać się na pierwszych stronach gazet po ślubie z aktorem Tommym Chongiem. Jej ujawnienie się jeszcze bardziej wzrosło po tym, jak ona i były mąż walczyli o prawo do opieki nad Rae z Gail, która miała pozamałżeński romans z Tommym.

  Maxine Sneed Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Rozwód, Dzieci, Wartość netto, Wiadomości

Rozwód po dziesięcioletnim małżeństwie; Wychowuje dwoje dzieci

Maxine Sneed związała śluby ze znanym kanadyjsko-amerykańskim aktorem Tommym Chongiem w 1960 roku. Były partner powitał córkę o imieniu Robbi Chong w 1965 roku. Po dziesięciu latach życia Maxine i były mąż rozstali się w 1970 roku. Chociaż Maxine a Tommy ma jeszcze wyjaśnić swój rozwód, podobno powodem ich separacji są problemy z niewiernością. Tommy wyszedł za mąż za Shelby Chong w 1975 roku.

Zanim urodziła się ich córka Robbie Chong, Tommy miał podobno romans pozamałżeński z nieletnią kobietą o imieniu Gail Toulson. Jego związek z Gail zaowocował córką o imieniu Rae Dawn. Maxine i Tommy zdobyli opiekę nad Rae, ale ich dziecko nie znało swojej dokładnej biologicznej matki, dopóki nie skończyła 12 lat.

Odkładając na bok wszystkie problemy rodzinne i kontrowersje, jej córka, Rae zawsze przypisywała rodzicom piękne wychowanie, które otrzymała ona i jej siostra. Dwoje rodzeństwa brało udział w wielu wydarzeniach publicznych i premierach filmowych oraz było uczestnikami premiery filmu rodzinnego dramatu; Tylko Bóg może w 2015 roku.

Wartość netto Maxine Sneeda?

Z zawodem związanym z blichtrem i przepychem branży modowej, Maxine podniosła większość swojej wartości netto dzięki swojej pracy redakcyjnej w Black Radio Magazine.

Mówiąc o swoim innym wynagrodzeniu, Maxine milczy w kwestii legalności rozwodu, ale musiała począć sprawiedliwą część kwoty od swojego byłego męża. Oprócz niej Tommy zebrał wartość netto 8 milionów dolarów dzięki swojej profesjonalnej pracy aktorskiej i reżyserskiej od 1962 roku.

Podobny: Trevor Jackson Net Worth, dziewczyna, wesoły, rodzice

Tommy wezwał znaczną część swoich zarobków, przedstawiając postać Leo w serialu telewizyjnym Fox TV z 1998 r.: Ten show z lat 70. Jej były małżonek również zebrał pokaźną wypłatę, gdy był gitarzystą prowadzącym w swoim zespole muzycznym, Cienie na początku lat sześćdziesiątych.

Poza swoim byłym mężem, córką Maxine, Rae zgromadziła 4 miliony dolarów netto dzięki swojej zawodowej karierze aktorskiej od 1974 roku. Wybierz mnie.

Zagrała w filmie komediowym Człowiek duszy obok C. Thomasa Howella, Julii Louis-Dreyfus, Arye Grossa i wielu innych. Julia Louis-Dreyfus jest córką Gerarda Louis-Dreyfus, którego majątek wynosi 4 miliardy dolarów . Podobno zarabia 150 000 dolarów na odcinek i cieszy się fortuną wartą 200 milionów dolarów.

Wiki i bio

Maxine urodziła się 23 września, ale w jej biografii brakuje wystarczających szczegółów dotyczących jej faktycznego wieku. Maxine jest niższa od swojego byłego męża Tommy'ego, który ma 1,85 m (6 stóp) wzrostu.

Ciekawe: Tiler Peck Rozwód, mąż, rodzina, teraz

Podobnie należy do wielorasowej grupy etnicznej z Black Canadian and Cherokee Ancestry.

Zalecane