blog

Mąż Jill Vertes Erno Vertes Wiki: Wiek, narodowość, praca, wartość netto, fakty

Mąż Jill Vertes, Erno Vertes, zawsze trzymał się sportu, a tenis stał się dla niego stylem życia. Erno zdobył najwyższe standardy w grze, ponieważ bardziej lubi grać ze sobą niż ze swoim przeciwnikiem. Mocna pasja Erno do sportu była bezwarunkowa, że ​​pomimo kontuzji biodra, wrócił na kort jako wojownik zaraz po wyzdrowieniu.

 Jill Vertes' Husband Erno Vertes Wiki: Age, Nationality, Job, Net Worth, Facts

Profesjonalna kariera

Erno, który obecnie jest zawodowym tenisistą, zaczął grać w tenisa od najmłodszych lat. Poza tym, że gra na korcie to codzienna praca Erno, wydał również dwie bestsellerowe książki pt. Przewodnik seniora po tenisie” oraz „Przewodnik po tenisie dla początkujących seniorów, ”, który jest przewodnikiem dla początkujących dla czytelników, którzy chcą rozwinąć pasję do gry w tenisa.

Wartość netto i zarobki

Chociaż wartości netto Erno są nadal ograniczone, wartość netto jego partnera Jill szacuje się na około 1,5 miliona dolarów na wrzesień 2016 r. No cóż, Erno zdecydowanie trzymał wszystkie zarobki w tajemnicy, które zarobił w swojej karierze.

Małżeństwo z piękną żoną

Erno ożenił się ze słynną gwiazdą reality show, Jill Vertes w roku 1992. Minęło już ponad 25 lat, odkąd żyją w serdecznym związku. Cóż, para nie wstydzi się afiszować się ze swoim związkiem w mediach społecznościowych. Podobnie Jill obchodziła swoją dwudziestą piątą rocznicę ślubu ze swoim głównym mężczyzną na Instagramie 29 listopada 2017 roku.

Erno Vertes z żoną Jill Vertes na zdjęciu zamieszczonym z okazji ich rocznicy (fot.: Instagram)

Jill była wielką zwolenniczką i motywacją do kariery zawodowej Erno. Zawsze towarzyszyła mężowi we wszystkich jego życiowych przedsięwzięciach. Musi to być zrozumienie i poziom zaangażowania między parą, które niewątpliwie sprawiły, że ich małżeństwo jest tak angażujące.

Cudowne córki Erno

Dla szybkich faktów, para jest pobłogosławiona trojgiem dzieci, Ryleigh, Charlotte i Kendall Vertes. Ojciec, Erno, zawsze zarządzał czasem dla swojej rodziny, a nawet uwielbia grać w tenisa z córkami. Debiutując w telewizji Erno wraz z żoną i córkami wystąpił w programie telewizyjnym, To była noc przed Bożym Narodzeniem . Oto zdjęcie ich córek udostępnione przez Jill na swoim Instagramie.

Piękne córki Erno i Jill Vertes na zdjęciu przesłanym 3 stycznia 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Wszystkie córki urosły przez lata i wyglądają wyjątkowo pięknie na zdjęciu udostępnionym przez ich mamę.

Jego krótki życiorys

Urodzony 21 marca 1965 r. Erno Vertes ma pięćdziesiąt dwa lata. Erno wychował się w mieście w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki i należy do rasy kaukaskiej. Ma wysoki wzrost, podobnie jak jego osobowość i ma odpowiednią wagę ciała.

Zalecane