blog

Mąż Star Jones, rozwód, chłopak, randki, wartość netto, odchudzanie

Osobowość telewizyjna jest bardziej znana ze współprezentowania „Widoku” w latach 1997-2006, a także adwokatem, który służył jako korespondent prawny NBC i prezentował program sądowy zatytułowany „Jones & Jury”, to Star Jones. Star urodziła się w Badin w Północnej Karolinie 24 marca 1962 roku i dorastała w Trenton w New Jersey z matką i ojczymem. Posiadała obywatelstwo amerykańskie, podczas gdy jest również pochodzenia czarnego lub afroamerykańskiego.

  Mąż Star Jones, rozwód, chłopak, randki, wartość netto, odchudzanie

Kariera i ścieżka:

Jones jest jedną z wielu amerykańskich osobistości, które próbowały swoich sił jako prawniczka, dziennikarka, autorka, projektantka mody, celebrytka telewizyjna i adwokatka kobiet. Wow! Ciekawie zaskakujące, prawda? Ta piękność, która zdobyła wybitne zasługi za „Widok” i „The Star Jones Show”, ma również imponującą częstotliwość wzlotów i upadków w swoim życiu. Ta dama działa w branży od 1991 roku do chwili obecnej. Zdobyła także nagrody Emmy, a także wygrała kilka w swojej karierze. Do tej pory Star nadal tworzy gościnne występy w serialach telewizyjnych.

Wartość netto, wynagrodzenie i majątek:

Wartość netto Star Jones w 2016 r. wyniosła 20 milionów dolarów, a niektóre strony wiki podawały jej wartość netto w wysokości 18,5 miliona dolarów. Były to jednak dane z ubiegłego roku. Jones zarobiła zdumiewająco wartość netto dzięki swojej fantastycznej pensji; dokładna pensja nie została jeszcze ujawniona. Inwestuje również w biznes nieruchomościowy, a także w dom mody, a także w hotel i restauracje. Jones kupił nowy dom w Kalifornii, składający się z siedmiu sypialni i wspaniałych widoków, a nieruchomość ma wartość 7 milionów dolarów i działa również w zakresie prac społecznych i charytatywnych.

Żonaty bajeczny i rozwód bolesny! ! Poznaj jej życie osobiste:

Jones poślubił bankiera inwestycyjnego Ala Reynoldsa w 2004 roku; sprawiła, że ​​ceremonia się policzyła, ozdabiając ją fantastycznymi umowami. We weselu, które odbyło się w kościele św. Bartłomieja w Nowym Jorku, wzięło udział czterystu gości, w tym trzy honorowe matrony, jedenaście druhen, dwie młodsze druhny, trzy najlepsze i wiele więcej. Wartość ślubu to 1 milion dolarów, podczas gdy ta ogromna ceremonia ślubna była sponsorowana przez ponad czterdziestu sponsorów korporacyjnych. Wcześniej zaangażowali się, gdy jej mąż Reynolds zaproponował ją podczas meczu Gwiazd NBA w 2004 roku. Jednak związek pary powoli stał się kwaśny, a następnie nastąpiły separacje, gdy osiągnęli porozumienie w sprawie rozwodu w 2008 roku. Nawet ona, która po ślubie zaczęła używać imienia „Star Jones Reynolds”, wróciła tylko „Star Jones” w 2007 na podstawie oddzielenia osobowości publicznej od jej prywatnego ja. Ostatnio ta dama prawdopodobnie samotna, ponieważ nie ma żadnych wiadomości o jej randkach i chłopaku. Jak można zrozumieć, to obrzydliwe małżeństwo miało bolesny koniec dla Star, a jednak ta dama była wystarczająco silna, by żyć dalej. Jej duży rozmiar i problemy z sercem zawsze wywoływały u niej świadomość utraty wagi. Chociaż Jones spadła o 160 funtów w ciągu trzech i pół roku. Cały świat był zdumiony jej przemianą lub utratą wagi. Kobieta przyznała później w czasopiśmie glamour, że przeszła żołądek operacja założenia bajpasów .

Bio i fakty:

Ta 54-letnia amerykańska osobowość lub celebrytka znana jest jako silna osobowość w różnych dziedzinach, a jednocześnie zyskała ogromną wartość netto. Wyszła już za mąż, ale też bolesny rozwód z mężem. Po tym ma piękną figurę utrata wagi a także ma atrakcyjną sylwetkę o wysokości 5 stóp i 7 cali. Znalazłeś ją też na Świergot konto.

Zalecane