blog

Mąż Tatyany Ali Vaughn Rasberry Wiki: Wiek, rodzice, rodzina, praca, wartość netto

Cóż, wielu nie udaje się znaleźć swojej bratniej duszy w Internecie, randki online zrobiły cuda dla mężczyzny, który nazywa się Vaughn Rasberry. Vaughn poznał amerykańską piosenkarkę i aktorkę Tatianę Ali na eHarmony i teraz żyje szczęśliwym życiem po powitaniu ich pierwszego syna o imieniu Edward Aszard Rasberry. Po ślubie z Tatianą profesor wdarł się do internetu i teraz stał się celebrytą.

  Tatiana Ali's Husband Vaughn Rasberry Wiki: Age, Parents, Family, Job, Net Worth

Vaughn i Tatiana: małżeństwo

Urocza piosenkarka nie jest już singlem. Tak, dobrze przeczytałeś, Tatiana i Vaughn zawiązali węzeł małżeński 17 lipca 2016 r. Ślub gołąbków odbył się w hotelu Four Season w Beverly Hills w obecności 120 osób, w tym ich bliskich przyjaciół i członków rodziny.

Zobacz też: Karen Drew Wiki: Bio, wiek, żonaty, mąż, utrata wagi, wzrost, fryzura

Vaughn poznał swoją bratnią duszę i niesamowitą aktorkę Tatianę około 2014 roku na eHarmony. Po miesiącach pisania listów i rozmów przez Skype w końcu zaczęli się spotykać. Mniej więcej półtora roku później Tatiana ogłosiła, że ​​jest zaręczona, ale nie tylko, że w międzyczasie zaszokowała również bractwo rozrywkowe, że spodziewa się pierwszego dziecka w marcu 2016 roku.

W jednym z wywiadów dla Rozrywka dziś wieczorem Tatiana stwierdziła nawet, że

„Planowanie naszego ślubu było bardzo ekscytujące, ale kiedy dowiedzieliśmy się, że się spodziewamy, nasza perspektywa całkowicie się zmieniła.

Już po kilku miesiącach od zaręczyn para zawiązała ślub podczas intymnej ceremonii ślubnej 17 lipca 2016 r.

Szczęście pary nie skończyło się właśnie tutaj, ponieważ Tatiana Al bardzo szybko została ojcem po raz drugi. 13 kwietnia 2019 r. jego małżonek, Vaughn, podzielił się szczęśliwą wiadomością o swojej ciąży na Instagramie, dzieląc się lustrzanym selfie swojego brzuszka. W podpisie potwierdziła, że ​​nadszedł właściwy czas, aby odsłonić swój dziecięcy guzek z fanami. Następnie otrzymała ciepłe życzenia i wiadomość gratulacyjną od swoich zwolenników.

Nie przegap: Dougie Baldwin Wiki, Wiek, Rodzice, Rodzeństwo, Wzrost, Dziewczyna, Rozpadli

Po czterech miesiącach od ogłoszenia ciąży Tatiany w końcu powitała kolejnego syna. Nowy książę Bel-Air gwiazda Tatyana Ali urodziła swoje drugie dziecko z mężem, dr Vaughnem Rasberrym 15 sierpnia 2019 r. Szczęśliwe małżeństwo, które ujawniło, że spodziewa się dziecka w kwietniu 2019 r., ogłosiło poród podczas spotkania z Essence. Para nazwała swojego syna Alejandro Vaughn Rasberry.

Podczas rozmowy z Essence Tatiana stwierdziła, że ​​ona i jej małżonek tryskają radością z powodu narodzin najnowszego członka rodziny. Chociaż pojawiły się wieści o ich błogosławieństwach, zdjęcia ich nowo narodzonego dziecka nie zostały jeszcze ujawnione.

Obecnie uroczy duet cieszy się kojącym związkiem z ogromną miłością i wsparciem. Ponadto spędzają swoje chwile z dwójką swoich dzieci i skupiają się na odpowiednim wychowaniu swoich dzieci.

Kariera zawodowa i wartość netto

Vaughn Rasberry jest profesorem nadzwyczajnym obecnie pracującym w Uniwersytet Stanford . Za rok profesor awansował na stanowisko Associate w czerwcu 2017 r. Wcześniej Vaughn pracował jako adiunkt na tym samym uniwersytecie przez siedem długich lat od czerwca 2010 r.

Z pasji pisania uczony opublikował swoją pierwszą książkę: Rasa i wiek totalitarny: geopolityka w czarnej wyobraźni literackiej” w 2016 roku, który później był w stanie otrzymać American Book Awards w 2017 roku.

Chociaż profesor nie ujawnił żadnych szczegółów, które bezpośrednio odnoszą się do jego zarobków, to jego żona ma majątek netto w wysokości 6 milionów dolarów. Tatiana od szóstego roku życia zgromadziła zadziwiającą liczbę swoich bogactw dzięki dynamicznemu przemysłowi rozrywkowemu.

Chcesz odwiedzić: Karen Drew Wiki: Bio, wiek, żonaty, mąż, utrata wagi, wzrost, fryzura

Krótki życiorys

Nigdzie nie można znaleźć szczegółów urodzenia Vaughna Rasberry'ego, co sprawia, że ​​ludzie zastanawiają się nad jego prawdziwym wiekiem. Jednak prawdopodobnie starzeje się mniej więcej tak samo jak jego żona, która ma 39 lat. Podobnie, imię jego rodziców jest również ograniczone, więc nigdy nie ma odpowiedniego pochodzenia członków jego rodziny.

Amerykanin, który należy do rasy białej, jest doktorem. stypendysta ze specyfikacją języka angielskiego i literatury z Uniwersytet w Chicago w 2009 r. zgodnie z wiki. Ukończył Bachelor of Arts w języku angielskim od Uniwersytet Howarda w 2000.

Zalecane