blog

Mąż Teddi Jo Mellencamp Edwin Arroyave Wiki: Wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, praca, wartość netto

„Real Housewives of Beverly Hills” to takie widowisko, które może nie tylko umieścić swoją obsadę w centrum uwagi, ale także płomienie obsady. A Edwin Arroavaye jest ostatnim człowiekiem, który znalazł się w centrum uwagi po ślubie z gwiazdą RHOBH, Teddim Jo Mellencampem. Dyrektor generalny Skyline Security Management jest kochającym mężem i dumnym ojcem trójki uroczych dzieci.

  Teddy Jo Mellencamp's Husband Edwin Arroyave Wiki: Age, Nationality, Ethnicity, Job, Net Worth

A Edwin Arroavaye jest ostatnim mężczyzną, który znalazł się w centrum uwagi po swoim małżeństwie z ROBH stary Teddy Jo Mellencamp .

Prezes Zarządu Zarządzanie bezpieczeństwem Skyline jest kochającym mężem i dumnym ojcem trójki uroczych dzieci.

Praca i wartość netto Edwina Arroavaye

W młodym wieku został zmuszony do wzięcia odpowiedzialności finansowej za pozostałych członków swojej rodziny. Edwin założył firmę ochroniarza z partnerem, który odniósł sukces w 1991 roku.

Nigdy nie przegap: Shep Rose Net Worth, żonaty, dziewczyna, wesoły

Po zdobyciu stamtąd pewnego doświadczenia, w 2004 roku założył wyłącznie Skyline Security Management.

Po powolnym sukcesie z wieloma wzlotami i upadkami, firma stała się odnoszącym ogromne sukcesy sprzedawcą systemów bezpieczeństwa dla wielu dużych firm. Są licencjonowane w 30 stanach w całych Stanach Zjednoczonych.

Przedstawienie jego żony w jednym z najbardziej znanych programów w historii Ameryki jako pary władzy daje nam całkiem dobre wyobrażenie o jego wartości netto, która jest obecnie nieznana.

Pełniąc w takim wieku pracę prezesa firmy ochroniarskiej oraz mieszkając w Los Angeles w Kalifornii, z pewnością prowadzi wystawne i luksusowe życie.

W 2018 roku Edwin i jego żona uaktualniony do lepszego domu . Nowe miejsce znajduje się dość blisko ich dotychczasowej rezydencji i kosztowało ich łącznie 4,07 miliona dolarów.

W wywiadzie Teddi z radością oprowadził po nowym domu. Wymienili swoje poprzednie dwór na sprzedaż na 3,2 miliona dolarów.

Dom oferuje również czynsz w wysokości 17 000 USD miesięcznie.

Wcześniej małżeństwo Edwina

Biznesmen z Kalifornii był żonaty, ale imię jego byłej żony nie zostało jeszcze ujawnione. Ma córkę o imieniu Isabella od swojej byłej żony i ma nad nią pełną opiekę.

Dowiedz się więcej: Jazmin Lang Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Rodzice

Chociaż rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, szczegóły ich małżeństwa i rozwodu nie zostały jeszcze ujawnione w mediach.

Jego obecna żona, Teddi, również nie jest nowa w życiu małżeńskim, ponieważ wcześniej była związana z Matthew Robertsonem 3 czerwca 2006 roku.

Były płomień, który spotkał się na randce w ciemno, a następnie rozdzielił się z powodu pewnych osobistych różnic.

Życie małżeńskie z Teddi Jo!

Po poprzednich związkach Edwin i Teddi ruszyli dalej i spotkali się w ciągu jednej nocy. W rozmowie z rafineria29.com Teddi powiedział:

„Mógłbym trochę posłodzić, ale to była przygoda na jedną noc… Obudziłem się obok jakiegoś faceta, myślałem, że ma na imię Edward”

Nawet po bezceremonialnym pierwszym spotkaniu pobrali się. Para złożyła przysięgę ślubną w 2011 roku w Paryżu we Francji.

Oboje są rodzicami trójki uroczych dzieci, córki o imieniu Slate, syna o imieniu Cruz i innej córki, Isabelle, która urodziła się z poprzedniego małżeństwa Edwina.

obchodzili ośmiolecie wspólnoty. Dzielili się chwilą z fanami za pośrednictwem Instagrama Teddiego.

Ich syn, Cruz, również osiągnął swój pięcioletni znak 21 sierpnia tego roku.

Próba serca Cruz:

Cruz urodził się po tym, jak para zdecydowała się na zapłodnienie in vitro i chciała syna.

Para miała przerażający moment w czasie narodzin Cruza, który walczył o oddychanie i został ożywiony przez lekarzy.;

Jego żona, która wyznała w wywiadzie dla ludzi, wspomniała, że ​​czuje się winna, gdy powiedziała:

Jestem jego matką. Moim zadaniem jest go chronić, a ta odrobina mnie, która czuła, że ​​coś wybieram — wybrałem, żeby był chłopcem, Bóg nie wybrał dla mnie — to zawsze sprawi, że będę czuł się trochę winny

Wczesny strach jego syna nie był ostatni, ponieważ jego syn ponownie cierpiał na chorobę serca, w której ma dwie działające zastawki, ale ma zardzewiałą trzecią zastawkę.

Na razie Cruz ma się dobrze, a para upewnia się, że ich dzieci są szczęśliwe.

Przybywa nowy członek!

Urocza para Edwin i Teddi jest podekscytowana swoim trzecim dzieckiem. Edwin powiedział, że ta wiadomość była dla niego ogromną niespodzianką, biorąc pod uwagę trudy, przez które musieli przejść po narodzinach poprzedniego dziecka.

Spodoba ci się również: Olivia Pierson Wiki, Bio, Wiek, Modelka, Chłopak, Randka lub Lesbijka

Teddi miała wiele poronień, zanim urodziła swojego najmłodszego syna, Cruz.

Edwin nie chciał, aby jego żona przechodziła proces zapłodnienia in vitro i kłopoty medyczne dla następnego dziecka.

Oboje chcieli mieć nowe dziecko, ale nie mogli znieść ponownego przechodzenia przez straszny proces.

Klątwa w końcu została złamana, a Teddi jest teraz w ciąży z trzecim dzieckiem.

Zalecane