blog

Meagan Camper, Partner Wiki Pete'a Wentza: Wiek, Dziecko, Rodzina, Model, Wartość netto

Meagan Camper to amerykańska modelka znana z występów w kampaniach American Eagle, Urban Planet i Closet Case Vintage. Pracowała z agencją modelek AMAX, agencją full-service z siedzibą w Nashville w stanie Tennessee. Odniosła sukces po pracy we współpracy z agencją Two Management. Zarabia swoją wartość netto dzięki karierze aktorskiej. Matka dwójki dzieci nie wyszła jeszcze za mąż za swojego chłopaka od 6 lat.

 Meagan Camper, Pete Wentz's Partner Wiki: Age, Baby, Family, Model, Net Worth

Związek Meagan z Petem Wentzem;

Meagan i Pete Wentz poznali się w 2011 roku. Meagan zaczął spotykać się po rozwodzie Pete'a z żoną Ashlee Simpson. Relacja duetu pojawiła się w mediach, gdy para została zauważona na zakupach w Nowym Jorku z synem Pete'a, Bronxem.

Po ponad dwóch latach spotykania się para ogłosiła, że ​​spodziewa się małej wersji Pete'a i Meagan 18 lutego 2014 roku.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc ogłosić, że spodziewamy się dziecka!”

Pete ujawnił, że Meagan jest w ciąży i udostępnił zdjęcie duetu przypieczętującego pocałunek i Pete'a trzymającego guzek Meagan. Meagan wraz ze swoim chłopakiem powitała swojego pierwszego chłopca o imieniu Saint Lazslo 20 sierpnia 2014 r. Meagan z Pete'em została zauważona ze swoimi uroczymi dziećmi na targu rolniczym w West Hollywood. Rzeczywiście para spędza czas z małym synkiem.

W grudniu 2011 roku pojawiły się plotki, że Meagan poroniła. Później ujawniła pogłoskę, że „zupełnie nie jest” w ciąży.

Meagan Camper wita drugie dziecko

Meagan wraz ze swoim partnerem przyszły z kolejnym ogłoszeniem dla swoich fanów w sylwestra 2018, ponieważ ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Powiedziała,

„Szczęśliwego Nowego Roku! Rozpoczynamy rok z wiadomością o najlepszym dotychczasowym prezencie: [córeczka] przybywa do naszej rodziny w 2018 roku… kocham Pete'a, Meagan, Bronx i Saint”.

Modelka powitała swoje drugie dziecko z rodziny jako córeczkę; Marvel Jane Wentz urodziła się 13 maja 2018 roku. Po urodzeniu dziecka, 14 maja 2018 roku Pete udostępnił zdjęcie swojej rodziny z nowo narodzonym dzieckiem.

Zalecane