blog

Meg DeLacy Wiki: wiek, urodziny, rodzice, rodzeństwo, chłopak, randki, wzrost

Meg DeLacy jest najlepiej znana jako Grace Mullen w serialu telewizyjnym The Fosters. Wystąpiła w serialu u boku swojej partnerki Hayden Byerly i Izabeli Vidovic. Meg, która jest również piosenkarką, wydała swoje pierwsze single z EPki, Bruises, 12 stycznia 2018 roku. Piosenka z gatunku pop zebrała ponad 4500 wyświetleń na YouTube. Wraz z rosnącą karierą Meg nie tylko gromadzi fanów, ale także gromadzi ogromną fortunę. Jej rola jako Grace w serialu telewizyjnym The Fosters od 2017 do 2018 roku również pomogła aktorce zwiększyć jej bogactwo.

 Meg DeLacy Wiki: wiek, urodziny, rodzice, rodzeństwo, chłopak, randki, wzrost
 • Rodzeństwo
 • Meg DeLacy jest najbardziej znana jako Grace Mullen w serialu telewizyjnym Fosterowie . Pojawiła się u boku swojej koleżanki Hayden Byerly oraz Izabela Vidovic w serii. Meg, która jest również piosenkarką, wydała swoje pierwsze single z EPki, Siniaki 12 stycznia 2018 r. Piosenka z gatunku pop zebrała ponad 4500 wyświetleń na YouTube. Wraz z rosnącą karierą Meg nie tylko gromadzi fanów, ale także gromadzi ogromną fortunę.

  Jak Meg DeLacy musi zebrać wartość netto?

  Meg DeLacy zaczerpnęła znaczącą część swojej wartości netto z pracy jako aktorka telewizyjna. Jej ciągłe pojawianie się w serialach obejmuje Skutki uboczne gdzie grała rolę Whitney Connelly od 2013 do 2014 roku. Jej rola jako Grace w serialu telewizyjnym, Fosterowie od 2017 do 2018 roku pomogła także aktorce zwiększyć jej bogactwo.

  Meg zadebiutowała w 2012 roku rolą Mayi w koreańskim filmie Papa . Od 2012 do 2018 roku nadal podnosiła swoje zarobki, występując w programach telewizyjnych, takich jak Zobacz bieg taty; Efekt uboczny; Droga odzyskiwania; Znikająca dziewczyna; Chicago PD; oraz Zac i Mia. Podobnie pojawiła się także w filmach takich jak Zła Wróżka; Zaciemnienie; Znaleziono Austina; oraz F Studniówka.

  Meg skupia się obecnie na postprodukcji nadchodzącego dramatu Woodstock lub popiersie . Film ma zostać wydany w 2019 roku, w którym aktorka wcieliła się w rolę Meryl. Dzięki swoim zasługom w programach telewizyjnych i filmach Meg cieszy się swoimi milionami zarobków.

  Z kim spotyka się Meg?

  Meg spotyka się z amerykańskim aktorem Davidem Lambertem. David jest także jej współ-gwiazdą w serialu Fosterowie gdzie gra rolę Brandona Fostera. Mówiąc o Davidzie, był w związku z gwiazdą YouTube, Kayą Rosenthal, wcześniej spotykającą się z Meg.

  David i Meg sprawili, że ich związek znalazł się w centrum uwagi za pośrednictwem mediów społecznościowych, a także uczestniczą w różnych wydarzeniach. 29 listopada 2017 r. widziano ich w kinie Arclight w Los Angeles. Do Meg dołączył jej chłopak David, aby zobaczyć premierę jej najnowszego filmu F Studniówka.

  Gołąbki odwiedziły również Turks i Caicos, wyspy koralowe na Oceanie Atlantyckim w Brytyjskim Terytorium Zamorskim w marcu 2018 r. Meg udostępniła również zdjęcie 20 marca 2018 r. na swoim Instagramie, gdzie David był widziany całując aktorkę.

  Meg DeLacy ze swoim chłopakiem, Davidem Lambertem (zdjęcie: Instagram)

  Zanim Meg umawiała się z Davidem, była w związku ze swoim tajemniczym chłopakiem, którym postanowiła podzielić się na swoim Instagramie. Była para również odwiedzała różne miejsca, a nawet wybrała się na przejażdżkę kajakiem po Nowym Jorku.

  Ta pierwsza para często bywała w pobliżu Los Vegas Strip, drogi w dolinie Las Vegas w stanie Nevada w 2016 roku. Ostatnie zdjęcie Meg ze swoim tajemniczym chłopakiem na Instagramie miało miejsce 26 maja 2016 roku. Powód ich rozstania i szczegóły dotyczące jej byłego chłopaka są nadal niejasne, ponieważ aktorka pozostaje dyskretna.

  Krótki życiorys

  Meg DeLacy, urodzona w 1996 roku, obchodzi swoje urodziny 9 lipca. Pochodzi z Los Angeles w Kalifornii. Aktorka stoi na wysokości 1,65 m (5 stóp 5 cali), a jej znakiem urodzenia jest Rak. Ma mieszane pochodzenie etniczne, w połowie Filipińczyków, w połowie białych i należy do narodowości amerykańskiej.

  Meg dorastała w Kalifornii wraz z rodzicami. W rodzinie ma brata i młodszą siostrę jako rodzeństwo. Jak na wiki, interesowała się muzyką od dzieciństwa i po raz pierwszy stworzyła muzykę w wieku ośmiu lat.

  Zalecane