blog

Meg Donnelly Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina

Gwiazdy charakteryzują się wszechstronnością i poświęceniem dla wykonywanego zawodu. Im więcej poświęcasz swojej karierze, tym więcej z niej czerpiesz. Siedemnastoletnia młoda i utalentowana dziewczyna, Meg Donnelly, potrafiła wywrzeć dobre wrażenie na widzach i widzach. Jest znana za rolę Asha w serialu dla dzieci Netflix „Team Toon”, a także za rolę Taylor Otto w serialu ABC „American Housewife”.

 Meg Donnelly Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina

Kariera i postęp:

Meg Donnelly rozpoczęła karierę aktorską jako Taylor Otto w serialu komediowym ABC „American Housewife” i wystąpiła jako Lilly Kelly w filmie fabularnym „The Broken Ones”. Później wcieliła się w Annie w pilocie Nickelodeon „Future Shock” u boku Sedony James.

Oprócz umiejętności aktorskich jest równie utalentowana jako piosenkarka. Była dublerem Louisy w specjalnym programie na żywo NBC „The Sound of Music”. Wystąpiła również jako wokalistka w kilku programach, takich jak „Kids of the Arts” czy „Broadway Kids” w Nowym Jorku.

Meg niedawno zakończyła zdjęcia do długo oczekiwanego musicalu Disney Channel Original Movie z 2018 roku „Disney Zombies”. Wszechstronna osobowość z życiem zawodowym jako aktorka, piosenkarka, tancerka, muzyk i modelka powinna mieć przyzwoitą pensję i wartość netto

Podobno spotyka się ze swoim partnerem, Loganem Pepperem!

Aktorka otwarcie mówi o swojej karierze, ale staje się tajemnicza, jeśli chodzi o jej życie osobiste i relacje. Meg lubi być otoczona przez przyjaciół i rodzinę, kiedy ma wolny czas i nigdy nie przepuszcza żadnej okazji, by ich zobaczyć.

Chociaż nie mówi otwarcie o swoim związku, posty w jej mediach społecznościowych wskazują inaczej. Aktorka często publikuje jej zdjęcia z Loganem Pepperem i wzbudza podejrzenia widzów co do ich więzi.

25 czerwca 2017 roku aktorka życzyła Loganowi urodzin na Instagramie i napisała piękną wiadomość w podpisie, wprawiając w osłupienie obserwatorów. Jednak obaj aktorzy nie ujawnili się i nie potwierdzili, czy umawiają się na randki, czy są tylko dobrymi przyjaciółmi.

Co więcej, pomimo jej próby utrzymywania życia miłosnego na niskim poziomie, jej fani chcieliby zobaczyć, jak cieszy się przywilejami romansu z chłopakiem. Na razie aktorka ma zaledwie siedemnaście lat, więc szanse na to, że wyjdzie za mąż i powitają męża w życiu, są mniejsze.

Jej krótka biografia:

Opierając się na niektórych stronach wiki, Meg Donnelly obchodzi swoje urodziny 25 lipca. Urodziła się w 2000 roku w Nowym Jorku i dorastała w Peapack w stanie New Jersey ze swoją amerykańską rodziną. Od szóstego roku życia uczęszczała do Playhouse-School of Performing Arts Annie w Far Hills, NJ. Donnelly ma słodki wzrost 5 stóp i 3 cale i należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane