blog

Megalyn Echikunwoke Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto

Uwielbiana za występy w CSI: Miami, The 4400 i Arrowverse, Megalyn od dwóch dekad bawi swoich fanów wspaniałymi występami. Jest popularna grając Nicole Palmer w pierwszym sezonie 24, Angie Barnet w siódmym sezonie „The 70s Show” i „Isabelle Tyler w The 4400.” Aktorka jest również aktywna politycznie i prowadzi kampanię na rzecz nominowanego w 2008 roku przez Demokratów na prezydenta Baracka. Obama w 2007 roku.

 Megalyn Echikunwoke Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto

Kariera i postęp:

Wspaniała aktorka Megalyn rozpoczęła swoją karierę w 1988 roku od serialu telewizyjnego Creature. Następnie wykorzystała swoje umiejętności aktorskie w wielu serialach telewizyjnych, w tym The Steve Harvey Show (1998), Spyder Games (2001), Sheena (2002), Buffy the Vampire Slayer (2003), Supernatural (2006), Made in Jersey (2012) i Podążający (2015). Ostatnio widziano ją w roli Mari Vixen w Arrow i Simone Baptiste w Damien w 2016 roku.

Megalyn po raz pierwszy pojawiła się w filmach z 1999 roku Funny Valentine z rolą Lauren. Następnie zagrała różne role w kilku filmach, w tym Great Lengths (2004), Fix (2008), Good Day to Die Hard (2013), Electric Slide (2014) i The Meddler (2015). Będzie można ją zobaczyć w filmach Przyrodnie siostry jako Jamilah i Aktor przygotowuje się jako Clementine w 2017 roku.

Ile jest warta Megalyn?

Utalentowana aktorka szerzyła urok swoich umiejętności aktorskich zarówno na ekranie kinowym, jak i telewizyjnym. Zarobiła dzięki tym pracom olbrzymią sumę pieniędzy oraz sławę i uznanie. Podejrzewamy, że ciężka praca i wysiłki dwóch dekad w branży filmowej pomogły jej uzyskać wartość netto w tysiącach.

Jej życie osobiste: randki, chłopak i żonaty

Podobnie jak w karierze, życie osobiste Megalyn jest przyjemne i interesujące. Od września 2015 roku spotyka się z Chrisem Rockiem, starym amerykańskim komikiem. Chociaż para zaprzecza, brukowce doniosły, że zaręczyli się w 2015 roku. Megalyn i jej komediant starali się utrzymać niski profil relacji w pierwszych miesiącach, ale później stali się publicznie po raz pierwszy w lutym 2016 r. Następnie zostali zauważeni przy kilku okazjach, a także zamieszczają wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że Chris wkrótce zamieni się w jej męża.

Przed Chrisem Megalyn umawiała się z Patrickiem Fugitem, amerykańskim aktorem w 2012 roku. Jednak między parą nie układało się dobrze i wkrótce się rozstali.

Krótki życiorys:

Należąca do pochodzenia afroamerykańskiego Megalyn Echikunwoke urodziła się 28 maja 1983 r. w Spokane w stanie Waszyngton. Wśród rodziców jej matka jest pochodzenia angielskiego i szkocko-irlandzkiego, a jej ojciec był Nigeryjczykiem. Pasjonuje się śpiewaniem i chce również robić karierę muzyczną. Jest obdarzona atrakcyjną wysokością 5 stóp 6 cali i uwodzicielskim ciałem.

Zalecane