blog

Megan Henderson Żonaty, Chłopak lub Kawaler, KTLA, Wynagrodzenie, Wzrost

Megan Henderson, prezenterka wiadomości KTLA w dni powszednie od 4 rano do 7 rano, stała się dla publiczności zagadką. Wspaniała gospodarz nigdy nie ujawnia mediom jej miejsca pobytu, ale wciąż starają się dołączyć do brakujących luk, aby odkryć to, co kryje się w jej ukrytym życiu. Do tej pory pojawiły się podejrzenia dotyczące jej małżeństwa lub stanu wolnego

 Megan Henderson Żonaty, Chłopak lub Kawaler, KTLA, Wynagrodzenie, Wzrost

Kariera i postęp:

Megan Henderson rozpoczęła karierę dziennikarską, pracując w oddziałach CBS i NBC w Wichita Falls w Teksasie. Prowadziła „Good Day Utah” w Salt Lake City i przeniosła się do programu informacyjnego „Good Day” w filii Dallas Fox KDFW w 2003 roku. W 2009 roku wystąpiła krótko w niektórych odcinkach „Fox and Friends”.

Podobnie Henderson dołączył do KTLA Morning News w Los Angeles w następnym roku i od tego czasu tam pracuje. Jest aktywna w pracach społecznych i współpracowała z kilkoma organizacjami charytatywnymi, w tym „Race for the Cure”, „Children's Cancer Fund” i „Make-A-Wish Foundation”. Wystąpiła także w kultowym filmie „Iron Man 3” jako ona sama.

Ile jest warte netto Megan?

Megan Henderson spędziła ponad dekadę w sektorze nadawczym i wniosła nieoceniony wkład do sieci. Relacjonowała kilka krytycznych wydarzeń i wyrobiła sobie markę w branży. Jej prace i osiągnięcia są dość namacalne, ale do tej pory nie ujawniła swojej pensji i wartości netto. Ale biorąc pod uwagę jej wysiłki w KTLA i innych projektach, musiała utrzymywać znaczną wartość netto w setkach tysięcy dolarów.

Czy Megan jest mężatką? Lub szukasz idealnego męża?

Ostatnio w tabloidach dużo się mówiło na temat statusu związku Megan. Podczas gdy niektóre źródła twierdzą, że jest mężatką i niechętnie dzieli się informacjami małżeńskimi, inne podejrzewają, że musi spotykać się z kimś w tajemnicy.

Jednak sama dziewczyna nie poinformowała o swoim statusie związku, z wyjątkiem tweeta, który napisała w sierpniu 2012 roku. W tweecie aktorka nazywa współpracownika, Chrisa Schauble swoim mężem i otwiera drzwi dla plotek.

Jej krótka biografia:

Megan Henderson, lat 42, urodziła się 19 lutego 1975 roku w San Pedro w Los Angeles. Spędziła część dzieciństwa w Long Beach w Kalifornii z rodziną i przeniosła się do San Clemente. Babcia Hendersona jest pochodzenia hiszpańsko-meksykańskiego. Gospodarz KTLA ukończyła studia na Uniwersytecie Stanowym w Arizonie, uzyskując dyplom z dziennikarstwa telewizyjnego. Henderson należy do rasy białej i ma imponujący wzrost, który podkreśla jej osobowość.

Zalecane