blog

Megan Massacre Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Randki, Tatuaż, Rodzina, Wartość netto

Artyści mają niesamowity dar patrzenia na świat w sposób, który pozostawia normalnych ludzi w osłupieniu. Dla nich świat jest płótnem, a wyobraźnia narzędziem malarskim. Cóż, Megan Massacre jest artystką, która przekazuje swoje myśli poprzez skąpane w intensywnych kolorach tatuaże. Mając ubrania i studio tatuażu „GritNGlory”, udaje jej się stworzyć niesamowite schematy kolorów, aby dopełnić wizualną ucztę. Nie tylko to, ale także podwaja się jako modelka od 2007 roku i ma projekt DJ o nazwie Letz Massacre w swoim kotku.

 Megan Massacre Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Randki, Tatuaż, Rodzina, Wartość netto

Miłość Megan do atramentu

Kiedy Megan Massacre miała 14 lat, nie miała nic innego do roboty, jak zwrócić uwagę na sztukę tatuażu. Ale po ukończeniu college'u dostała pracę w sprzedaży mebli, co uprzykrzało jej życie zawodowe. Megan rzuciła pracę i studia, aby skupić się na tatuowaniu.

Po prawie 13 latach miłośniczka sztuki wyrobiła sobie markę dzięki swoim dziwacznym projektom i znaczącym tuszom artystycznym. Dziś słynna artystka jest jedną z czołowych tatuatorów, którzy prowadzą swoją ekipę w reality show Chanel 11 „ Atrament Bondi ” wyemitowany w 2015 roku. Zdobyła szczyty w reality show TLC, „ Najgorszy tatuaż w Ameryce” który miał swoją premierę w 2012 roku.

Ile jest warta netto Megan?

Przekształcając pasję w hobby, a następnie w zawód, Megan zarabia na życie jako zafascynowana tatuatorka. Ta zacięta dama dorobiła się fortuny ze swojego studia tatuażu, które niewątpliwie dodało ogromnej ilości bogactwa nieznanym liczbom jej błyszczącej wartości netto.

Życie osobiste: szczegóły dotyczące chłopaka

Wesoła tatuatorka i modelka mają romans. Megan miała chłopaka o imieniu Joe Letz, który jest profesjonalnym perkusistą Combichrist ”.

Były płomień służył do organizowania swojego życia miłosnego w mediach społecznościowych, gdzie ludzie wciąż mogą znaleźć jego ślady. W październiku 2013 roku życzyła swojemu ówczesnemu chłopakowi wszystkiego najlepszego i podpisała zdjęcie duetu z:

Wszystkiego najlepszego dla najlepszego chłopaka na świecie i miłości mojego życia @joe_letz!!

Megan ze swoim ówczesnym chłopakiem, Joe opublikowana 26 października 2013 r. (Zdjęcie: Facebook)

Para mocno się umawiała na randki, dopóki nie poinformowano, że Joe ją zdradził, co również dotyczyło jej najlepszej przyjaciółki. Od tego czasu zerwała więzi z Joe. Teraz cieszy się samotnym życiem.

Jak na razie ta dama nigdy nie trafiła na nagłówki gazet ze swoimi sprawami od czasu jej zerwania. Piękna artystka może marnować czas w swojej karierze i nie ma czasu na randki, co może być możliwą przyczyną jej statusu wolnego związku.

Życie rodzinne

Gdy istnieje pełne wsparcie rodziny, osiągnięcie sukcesu jest nieuchronnie możliwe. Idąc za słowami, Megan otrzymała wszelką niezbędną pomoc od swoich rodziców, którzy zawsze wspierali swoje jedyne dziecko w zabawie różnymi wzorami atramentu.

Mając duże doświadczenie w sztuce tatuażu, Megan uwielbia wypełniać płótno swoich rodziców. Zamieściła wiele atramentowych zdjęć dla swojej mamy i taty na swojej stronie społecznościowej. Ale pomimo udostępnienia kilku zdjęć, prawdziwe imię jej rodziców nie zostało dobrze przekazane jej fanom.

Krótki życiorys

32-letnia gwiazda Reality urodziła się 8 września 1985 roku w Filadelfii w Pensylwanii zgodnie z wiki. Pochodzi początkowo z południowo-wschodniej Pensylwanii. Tatuator ma niski wzrost 1,5 m i należy do rasy kaukaskiej. Oprócz miłości do tatuaży uwielbia psy.

Zalecane