blog

Megan Salmon-Ferrari Wiki, wiek, chłopak, mąż, córka, programy telewizyjne

Jak sugeruje nazwa serialu „Nastoletnia mama”, pokazuje on walkę nastoletniej mamy o wychowanie dzieci. Ale Megan Salmon-Ferrari ma podwójne wyzwanie, ponieważ jest matką dwójki dzieci i jest samotna po rozstaniu z byłym narzeczonym, Dylanem Siggersem. Piękna brytyjska gwiazda reality show jest jednym z członków obsady „Nastoletniej mamy w Wielkiej Brytanii” i zyskała miliony obserwujących w mediach społecznościowych.

 Megan Salmon-Ferrari Wiki, wiek, chłopak, mąż, córka, programy telewizyjne

Split po przybyciu córki!

Gwiazda Teen Mom UK, Meghan, miała wszystkie uśmiechy i szczęśliwe chwile, gdy zaręczyła się ze swoją ukochaną Dylanem Siggers i była w ciąży z drugim dzieckiem. Wyobraziła sobie idealnego męża w Dylan, ale to po prostu nie miało być.

Mówi się, że ich niedawne zerwanie jest ostatnim gwoździem do trumny i dla pary nie ma mowy o powrocie. W swoim niedawnym wywiadzie dla MTV stwierdziła, że ​​był trochę jak szalony imprezowicz idiota.

Powiedziała:

„Dobra wiadomość jest taka, że ​​jestem w ósmym miesiącu ciąży z dzieckiem numer dwa, ale naprawdę złą wiadomością jest to, że moje zaręczyny z Dylanem znowu się skończyły. Sprzedaliśmy przyczepę kempingową i wróciłem do mamy w Essex, a to wszystko dlatego, że Dylan zachowywał się jak szalony imprezowicz.

Twierdziła, że ​​nie wracał do domu po pracy i zostawił ją z minimalną ilością czasu. Ale nawet po rozstaniu z byłym chłopakiem nadal dzieli się ich zdjęciami i ujawnia, że ​​bardzo kocha Dylana, ale nie może raz po raz stawić czoła jego niewierności.

Usuwa zarzuty dotyczące jej związku!

Kiedy zaszła w ciążę z drugim dzieckiem, ludzie oskarżyli ją, że zaszła w ciążę, aby ocalić swój związek, a niewiele osób nawet twierdziło, że uwięziła Dylana, aby mieć kolejne dziecko.

Uderzyła osoby tymi oskarżeniami i powiedziała, że ​​przedstawiał, że był wtedy szczęśliwy, a nie był. Twierdziła nawet, że ścigał ją, by miała kolejne dziecko, a oskarżenia o uwięzienie go są po prostu śmieszne. W tym czasie para miała już syna o imieniu Mckenzie.

Kariera w Teen Mom UK:

Kiedy została matką Mckenzie w wieku 17 lat, była jedną z gorących perspektyw, aby zostać jedną z obsady popularnego serialu „Nastoletnia mama”. „Nastoletnia mama w Wielkiej Brytanii”, która jest spin-offem serii „Nastoletniej mamy Ameryki”, wyemitowanej 2 znaleźć Listopad 2016. W programie wzięli udział Amber Butler, Chloe Patton, Mia Boardman i Naomi Konickova .

Wróciła do drugiego sezonu, przed którym ogłosiła, że ​​odwołała zaręczyny z narzeczonym Dylanem. Jej obecność w programach telewizyjnych zarabia na życie i zgromadziła miliony obserwujących w mediach społecznościowych.

Krótka biografia Meghan:

Według źródeł wiki urodziła się 15 ten Maj 1998 w Essex w Anglii, co daje jej 19 lat. Megan Salmon-Ferrari urodziła się jako matka Soni i posiada obywatelstwo brytyjskie. Stoi na wzroście na krótszej stronie, ale zachowuje zdrową sylwetkę. Należy do rasy białej, mieszka z matką w Essex.

Zalecane