blog

Megan Wollover Wiki, wiek, wartość netto, rodzina

Życie jest pełne przypadkowości i skrzyżowanych gwiazd, które przynoszą nieoczekiwane zwroty na ścieżce życia. Podobnie tragiczne i cudowne wydarzenia wypełniły życie Megan Wollover. Megan i Tracy były związane narzeczonym związkiem i pięknym związkiem miłosnym. Ale w życiu nic nie idzie gładko. Coś żałosnego incydentu w ich życiu, który przyniósł zwroty akcji w życiowej podróży Megan i Tracy. Cóż, chcesz wiedzieć? Czytaj dalej!

  Megan Wollover Wiki, wiek, wartość netto, rodzina

Życie małżeńskie z Tracy Morgan

Megan Wollover poślubiła swoją narzeczoną od czterech lat, Tracy Morgan w sierpniu 2015 roku. W tym segmencie ponownie przeżyj ich surrealistyczną historię miłosną.

Po rozwodzie z pierwszą żoną w 2009 roku Tracy zaczął spotykać się z Megan Wollover. Chociaż dokładna data ich randkowego życia jeszcze się nie ujawniła, Megan zaręczyła swojego ówczesnego chłopaka Tracy'ego w marcu 2011 roku. Para była ze sobą w doskonałej relacji. Chociaż para nie była małżeństwem, duet powitał w swojej rodzinie swoją pierwszą córeczkę o imieniu Maven Sonae Morgan w dniu 2 lipca 2013 r.

Zobacz także: Lauren Hashian Wiki, wiek, mąż, wartość netto

Jednak radość szybko przekształciła się w przekleństwo, gdy 6 czerwca 2014 r. doszło do straszliwej katastrofy na autostradzie, która sprawiła, że ​​Tracy walczył o życie. Jak mówią, nawet po najgorszych burzach słońce znów zaświeci. Podobnie, po czternastu miesiącach przerażającego wypadku z rozmowami na żywo, Tracy doszedł do siebie po kontuzji i stanął na własnych nogach.

Tracy, który nigdy nie chciał wyjść za mąż na wózku inwalidzkim, zajęło miesiące, aby na nowo odkryć swoją terapię. Wreszcie, po czterech latach zaręczyn, 23 sierpnia 2015 roku Megan i Tracy wymieniły śluby. Członkowie rodziny, przyjaciele i dwuletnia córka pary Maven byli świadkami pięknej ceremonii.

Megan z mężem i uroczą córeczką miło spędzają ze sobą czas. Megan często publikuje zdjęcie swojej rodziny fanowi Instagrama. 2 marca 2018 r. udostępniła zdjęcie córki, ujawniając, że był to pierwszy mecz koszykówki jej córeczki.

Przeczytaj także: Jamal Simmons Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Bio

Wraz z początkiem roku 2019 relacje między parą stały się bardziej intensywne i namiętne. Podczas niedawnej nagrody SAG 2019 wraz ze swoim mężem Tracy zwróciła na siebie uwagę publiczności i celebrytów po tym, jak przeszli po czerwonym dywanie podczas imprezy. Zaznaczając ten dzień na swoim Instagramie, Megan wymieniła go jako najlepszą datę rozdania nagród SAG. Podobnie, wraz z rodziną spędziła swój czas, pomagając ludziom w odbudowie ogrodu społeczności w marcu 2019 r.

Megan nie tylko wspiera męża w życiu osobistym, ale także wspiera go w jego karierze zawodowej. 2 kwietnia 2019 r. powiadomiła swoich fanów, aby obejrzeli pokaz swojego męża, Ostatni O.G. którego drugi sezon miał premierę tego dnia.

Kariera i wartość netto

Zgodnie z jej biografią w Model Mayhem, jest divą modową i współpracowała z Ludacrisem i Weezy. Zgodnie z Payscale, szacunkowa roczna pensja projektanta mody wynosi około 63 521 USD. Ponadto limit wynagrodzenia może wahać się od 33 663 USD do 104 889 USD.

Oprócz bycia modelką, zagrała także w 2010 roku Bezbożny Jeździec jako Letisha. Megan pojawiła się również w Rozrywka dziś wieczorem w pięciu odcinkach pod koniec 2015 roku.

Ponieważ Megan była znana jako modelka, mogła zebrać fortuny ze swojej kariery, której jeszcze nie ujawniono. Ale jej małżonek, który ma trzech synów z poprzedniego związku, zgromadził majątek 50 milionów dolarów w trakcie swojej kariery i oboje cieszą się wystawnym stylem życia.

Nie przegap: Brooklyn Beckham Wiki, Dziewczyna, Net Worth | Fakty o synu Beckhama

Krótki życiorys

Urodzona w 1986 roku w New Jersey Megan Wollover co roku obchodzi swoje urodziny 7 listopada. Z okazji swoich urodzin w 2018 roku cieszyła się imprezą z gigantycznym przekładanym bananowym tortem urodzinowym. W tym czasie skończyła 32 lata.

Stojąc na wysokości 5 stóp i 7 cali (1,7 metra), Megan ma obecnie 32 lata. Zgodnie z wiki została wychowana przez matkę o imieniu Christine Wollover. Brak jest jednak informacji o jej ojcu. Megan należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Mówiąc o swoim wykształceniu, studiowała na Zbrodnie na studiach .

Zalecane