blog

Mehcad Brooks Wiki, dziewczyna, randki, geje, single, rodzina, wartość netto

Zerwania i patch-upy są częścią życia celebrytów. Każdego dnia znajdujemy w tabloidach szereg rubryk wypełnionych historiami o związkach znanych gwiazd. Jednym z takich aktorów jest Mehcad Brooks, który często trafia na pierwsze strony gazet ze swoimi interesującymi romansami i rozstaje się ze wspaniałymi paniami. Mehcad Brooks to amerykański aktor, znany z roli Matthew Applewhite'a w drugim sezonie „Desperate Housewives”.

  Mehcad Brooks Wiki, dziewczyna, randki, geje, single, rodzina, wartość netto

Zerwania i patch-upy są częścią życia celebrytów. Każdego dnia znajdujemy w tabloidach szereg rubryk wypełnionych historiami o związkach znanych gwiazd. Jednym z takich aktorów jest Mehcad Brooks, który często trafia na pierwsze strony gazet ze swoimi interesującymi romansami i rozstaniami ze wspaniałymi paniami. Mehcad Brooks to amerykański aktor, znany z roli Matthew Applewhite'a w drugim sezonie „Desperate Housewives”.

Kariera i postęp:

Mehcad rozpoczął swoją karierę od małych ról w serialach telewizyjnych „Do Ov”, „Malcolm in the Middle”, „Boston Public”, „One on One” i „Tiger Cruise”. Po raz pierwszy zagrał główną rolę w serialu „Desperate Housewives”, w którym występował od 2005 do 2006 roku. Następnie pojawił się jako Jerome w programie telewizyjnym „The Game” u boku Tii Mowry w 2008 roku.

Co więcej, niektóre z jego innych występów telewizyjnych to: „Prawdziwa krew”, „The Deep End”, „Necessary Roughness”, „Law & Order: Special Victims Unit”. Aktor zagrał także w kilku filmach, takich jak „Glory Road”, „W dolinie Elan”, „Just Wright” i „About Last Night”. Mehcad ostatnio pojawił się jako główna obsada, James Olsen w „Supergirl” w 2015 roku.

Ile jest wart Mehcada?

25-letni aktor, Mehcad Brooks, spędził kilka lat w branży aktorskiej. Wcielał się w znaczące role w wielu filmach i serialach telewizyjnych, co ważniejsze, w „Creature”, „Desperate Housewives” i „Konieczna szorstkość”. Patrząc na jego prace i osiągnięcia, spekulujemy, że Mechad musiał zgromadzić ogromną wartość netto w setkach tysięcy dolarów.

Rozwijanie historii związku Mehcada!

Odważny i przystojny Mehcad był kiedyś związany z amerykańską aktorką Serindą Swan. Pogłoski o romansie pojawiły się po tym, jak Mehcad i jego partner z „Blood in Blood, Serinda” zostali przyłapani na romantycznej kolacji w nowojorskiej restauracji West Village w restauracji Po.

Jednak spekulacje skończyły się wkrótce po tym, jak Mehcad został znaleziony umawiający się z włoską aktorką, Elisabettą Canalis. Jak podają źródła, para była po raz pierwszy widziana razem podczas romantycznej kolacji w STK Steakhouse w Los Angeles w październiku 2011 roku. Od tego czasu duet często występował publicznie, dopóki nie rozstali się w grudniu. Podobno para rozstała się po wściekłej kłótni w mieszkaniu Elisabetty.

  Obraz

Podobnie aktor napisał, że jego długoletnia dziewczyna zdradziła go na jego Twitterze w czerwcu 2015 roku. Ale Mechad, który podobno jest gejem, nie wymienił nazwiska ani innych szczegółów, aby stwierdzić, czy była Elisabettą, czy kimś innym. Obecnie Mechad wydaje się być samotny, podczas gdy Elisabetta jest żoną Briana Perri, chirurga ortopedy od 14 września 2014 roku.

Krótkie życiorys i rodzina:

Według niektórych źródeł wiki, Mehcad Brooks urodził się 25 października 1980 roku w Austin w Teksasie w USA. Jest Albertą Phillips, autorem redakcyjnym Austin American-Statesman i Billy Brooks, byłym zawodowym piłkarzem. Studiował w L.C. Anderson High School, a następnie poszedł do School of Cinema-Television Uniwersytetu Południowej Kalifornii.

Zalecane