blog

Mel Rodriguez żonaty, wesoły, kawaler, rodzina, utrata masy ciała, wartość netto

Podczas gdy niektórzy aktorzy wolą ukrywać swoje prywatne sprawy i miejsce pobytu, niektórzy postanowili pięknie afiszować się swoimi relacjami w mediach społecznościowych. Podobnie jest w przypadku amerykańskiego aktora Mela Rodrigueza, który za pośrednictwem swojego konta społecznościowego dał pewne wglądy w swoje życie osobiste. Najbardziej znany jest z roli pielęgniarki Patsy de la Serda w komedii HBO „Getting On” i Todda w komedii FOX „The Last Man on Earth”.

 Mel Rodriguez żonaty, wesoły, kawaler, rodzina, utrata masy ciała, wartość netto
 • Edukacja
 • Podczas gdy niektórzy aktorzy wolą ukrywać swoje prywatne sprawy i miejsce pobytu, niektórzy postanowili pięknie afiszować się swoimi relacjami w mediach społecznościowych. Podobnie jest w przypadku amerykańskiego aktora Mela Rodrigueza, który za pośrednictwem swojego konta społecznościowego dał pewne wglądy w swoje życie osobiste. Najbardziej znany jest z roli pielęgniarki Patsy de la Serda w komedii HBO „Getting On” i Todda w komedii FOX „The Last Man on Earth”.

  Kariera i postęp:

  Mel Rodriguez zaczął działać zgodnie z sugestią swojego nauczyciela i poszedł na State University of New York. Następnie rozpoczął karierę aktorską na scenie, a także swoją codzienną pracę jako pracownik sklepu z cygarami.

  Według wywiadu aktor po raz pierwszy pojawił się w sztuce uświadamiającej AIDS „The Inner Circle”. Następnie wcielił się w rolę w odcinku serialu prawniczego „Prawo i porządek”. Zagrał w serialu komediowym „Wirey Spindell” i osiągnął swój przełom, zdobywając powracającą rolę w serialu dramatycznym ABC „Geroge Lopez” w 2002 roku.

  Rodriguez zagrał w swoim epizodzie jako sierż. Nunez w „Community” i jako SPC Chupowski w sitcomie Fox „Enlisted”. Następnie miał okazję pracować w filmie „Panic Room” z 2002 roku, a później zagrał w „The Last Man on Earth”. Pojawił się także w „Little Miss Sunshine”.

  W filmie „Gruby” aktor wcielił się w postać Kenta, który ma obsesję na punkcie jedzenia i ogólnie ma zły stan zdrowia. Jego postać prowadzi nawet kampanię odchudzania z trenerem na ekranie, ale nie odnosi sukcesu.

  Ile ma wartość netto Rodrigueza?

  Mel Rodriguez zagrał niektóre z głównych ról w znanych filmach, które zapewniły mu lepszą sławę i ekonomiczną fortunę. Co więcej, praca aktora w takich serialach jak „Pokój paniki”, „Mała panna słoneczna” i „Zegarek” pomogła mu zwiększyć przychody. Jak na stronie wiki, Rodriguez ma szacowaną wartość netto w wysokości 1 miliona dolarów.

  Rodriguez dzieli córkę ze swoją piękną żoną!

  Mel Rodriguez jest szczęśliwym mężem swojej żony Desi, która zawsze była jego siłą i pomagała mu w każdej trudach życia. W styczniu 2016 roku aktor zabrał się do Twittera, aby podzielić się dobrymi zmianami, które on i Desi wprowadzili w swoim życiu. W poście ujawnił, że pięć lat temu był bezdomny, a teraz ma wszystko, o czym kiedykolwiek marzył.

  Poza tym jego doskonały portret geja w serialu „Getting On” sprawił, że publiczność zaczęła wątpić w jego seksualność. Jednak spekulacje zostają odrzucone z powodu jego pięknego związku małżeńskiego z małżonkiem.

  Jego krótka biografia:

  Mel Rodriguez urodził się w Miami na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. 44-letni aktor urodził się w 1973 roku, a swoje urodziny obchodzi 12 czerwca. Jego rodzice wychowali go w Little Havana, a on kształcił się na SUNY Purchase University. Należy do rasy białej i ma imponującą wysokość 6 stóp.

  Zalecane