blog

Melanie Collins Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki

Prezenter sportowy i rozrywkowy, gospodarz i dziennikarz, który pojawił się w ogólnokrajowych reportażach telewizyjnych dla takich kanałów jak NBA TV, Big Ten Channel, E! News Now i Accuweather to między innymi Melanie Collins. Urodziła się w Sate College w Pensylwanii 6 lutego 1986 roku, mieszkała także w Nashville, Chicago i San Jose. Collins wykształcony na Peen State University w 2008 roku.

 Melanie Collins Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki

Kariera i postęp:

Collins jest ostatnio twarzą „Yahoo! Sports”, współprowadzący „Big Break” w „Golf Network” i współautor „The Insider” w CBS. Relacjonowała także zeszłoroczne igrzyska olimpijskie, mistrzostwa świata i Super Bowl, a także inne imprezy sportowe. Przed dołączeniem do „Yahoo! Sport”, Melanie poinformowała o NBA dla NBA-TV i Turner Sports, a także o Major Baseball dla MLB.com, również zakotwiczyła segmenty na PGA.com i wkrótce. Melanie ma również doświadczenie w reportażach rozrywkowych dla „E! News Now” i zgłosił kilka czerwonych dywanów do funkcji nagród. Collins jest jedną z twarzy „Sheets Energy Strips” obok LeBrona Jamesa i Sereny Williams, a Melanie jest także entuzjastką muzyki, snowboardzistką i zapaloną golfistką.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Collins ma szacunkową wartość netto w wysokości około 500 tysięcy dolarów, którą zarabia dzięki udanej karierze w sieci telewizyjnej jako prezenter sportowy i gospodarz rozrywki. Trudno jest ustalić jej dokładną pensję, ale ponieważ jej praca, ciężka praca i poświęcenie w zawodzie, może dostać ogromne pieniądze jako pensję. Pani nie zaangażowała się w żadne prace społeczne, ale dziewczyna wydała na jakąś darowiznę, ale niestety pani o tym nie wyjawiła. Nie wiemy, gdzie i mimo to inwestuje, ale doszliśmy do wniosku, że ma ogromne aktywa i nieruchomości, a także własne mieszkanie i samochód. Tak więc w końcu wykluczamy, że w najbliższych dniach zarobi ogromną pensję.

Z kim obecnie się spotyka? Dowiedz się więcej o jej życiu osobistym:

Według zapisów na stronach wiki, Melanie prawdopodobnie jest samotna, ponieważ do tej pory nie wyszła za mąż. A więc jest niezamężna, więc nie było żadnych wiadomości i informacji o jej mężu, ale przejdźmy w jej życiu osobistym, a także o jej życiu randkowym. Umawiała się romantycznie ze swoim hokeistą jako chłopak; nazywa się Scottie Upshall. Pary spotkały się w programie, a później zaręczyły się ze sobą i zaczęły spotykać się od 2009 roku. Niestety para nie była w stanie utrzymać się prawidłowo i rozlała swój związek w 2013 roku. To, co powiedziała o ich przyczynie zerwania, to nieporozumienie Scottie. Jednak później zaczęła spotykać się z innym hokeistą Jamesem Nealem. Pary zaczynają działać od 2014 roku; szczęśliwie spotkali się również w programie. Potem wybrał ją i zaczął się spotykać, a w mediach nie było żadnych wiadomości o ich zerwaniu i rozstaniu. Dlatego składamy również najlepsze życzenia tym, którzy wkrótce pobiorą się i będą mieszkać razem na zawsze.

Krótki życiorys i fakty:

30-letnia American Sportscaster Collins zyskuje w dzisiejszych czasach popularność, ze względu na jej słodki głos i najlepsze umiejętności prezentacji, co również pomaga jej zarabiać na życie. Melanie nie jest jeszcze mężatką, ale w mediach pojawiły się wiadomości o jej randkach i chłopaku. Ma śliczną figurę ciała, szczupłą sylwetkę, a także atrakcyjnie utrzymaną. Melanie ma ponad 5 stóp i 6 cali wzrostu, a także ma uwodzicielskie wymiary ciała 34-25-35 cali. Dostajesz również Collinsa na konto w mediach społecznościowych.

Zalecane