blog

Melanie Craft Żonaty, rozwód, dzieci, wartość netto, dom, jacht

Melanie Craft, była żona miliardera i słynna amerykańska powieściopisarka, wierzy w ciężką pracę i walkę, co wydaje się być bardzo udaną osobą. Ten, kto ciężko pracuje, odnosi sukces. W okresie zmagań pracowała jako barmanka, później dołączyła jako sprzątaczka. Została także cukiernikiem i kierowcą safari. Następnie została członkiem personelu Deer Valley YMCA Camp, który znajduje się w Elk Lick.

 Melanie Craft Żonaty, rozwód, dzieci, wartość netto, dom, jacht

Ile jest warte netto Melanie?

Melanie Craft gromadzi swoją wartość netto dzięki karierze pisarskiej. Jest autorką, która napisała kilka powieści, takich jak „ Człowiek o twardym sercu , ' ' Zaufaj mi , ' ' Kłopoty człowieka i wiele innych. Według PayScale średnia pensja autora lub pisarza wynosi 50 661 dolarów rocznie. Tak więc, jeśli chodzi o jej karierę pisarską i jej zasługi jako autora, mogła zgromadzić fortuny w ogromnej wysokości tysiące i więcej kwoty.

Nie przegap: Braun Strowman Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Rodzina, Tatuaż

Poza tym cieszyła się ukochanym życiem ze swoim byłym mężem Larrym Ellisonem, amerykańskim przedsiębiorcą, którego majątek netto szacuje się na 51 miliardów dolarów z pensją 75 milionów dolarów.

Ma niezliczone nieruchomości, takie jak rezydencja Malibu, Malibu House, kurort nad jeziorem Tahoe itp. Wiele innych. Więc po rozwodzie z nim, ona też ominęła 40% nieruchomości. Ma też właściciela szóstą co do wielkości wyspę Hawajów, 2 odrzutowce Classy (Citation X i Gulfstream V), a nawet Audi R8. Ma również wiele jachtów, Masashi: jest jednym z największych Feadshipów zaprojektowanych na zamówienie, aby zaspokoić jego gusta. Wygląda więc na to, że w tym czasie ma również wysoką wartość netto i majątek, ponieważ dostała około 45% majątku swojego byłego małżonka.

Żonaty z miliarderem

Melanie była żoną amerykańskiego przedsiębiorcy Larry'ego Ellisona, jednego z miliarderów na świecie. Larry, który jest również dyrektorem generalnym Oracle Company, związał ślub z Melanie Craft 18 grudnia 2003 roku. Po ponad siedmioletnim rozkoszowaniu się życiem małżeńskim z wyrafinowanymi udogodnieniami i stylem życia, duet rozstał się we wrześniu 2010 roku. brak takich informacji o ich możliwych dzieciach.

W 2014 roku Larry Ellison był widziany ze swoją nową dziewczyną, Nikitą Kahn, po czterech latach rozwodu w 2010 roku.

Przeczytaj także: Stacy Lewis Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto

Krótki życiorys

Urodziła się w połowie 1969 roku w Pensylwanii, w Stanach Zjednoczonych, wychowywała się wraz z rodzeństwem o imieniu Kira craft przez rodziców. Ukończyła Oberlin College z antropologii.

Musisz również to zobaczyć: Tom Sosnoff Wiki: żonaty, żona, rodzina, wartość netto

Melanie stała z odpowiednim wzrostem i średnią wagą. Melanie ma ładne wymiary ciała, jest szczupła, dopasowana i piękna. Jest mniej aktywna na portalach społecznościowych, ponieważ zawsze jest zajęta swoim zawodem.

Zalecane