blog

Melanie Sykes Mąż, rozwód, dzieci, wartość netto, młodzi, dieta

Najgorętsza i najpiękniejsza reporterka „Wielkiego śniadania”, Melanie Sykes, która pojawiła się również w „Jestem gwiazdą… zabierz mnie stąd!” a także zaprezentowała Eastenders Revealed, dzięki czemu zasłynęła jako prezenterka telewizyjna i radiowa, a także jako modelka. Urodziła się w Ashton-under-Lyne w Anglii 7 sierpnia 1970 roku, jako córka Anglika Roberta i katolickiej anglo-indyjskiej matki Wendy. Ma dwie siostry, Samanthę i Stacy.

  Melanie Sykes Mąż, rozwód, dzieci, wartość netto, młodzi, dieta reporterka Melanie Sykes, która pojawiła się również w „ Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd! ', a także prezentowała Eastenders Revealed, dzięki czemu zyskała sławę jako prezenterka telewizyjna i radiowa, a także jako modelka. Urodziła się w Ashton-under-Lyne w Anglii 7 sierpnia 1970 roku, jako angielski ojciec Robert i Katolicka anglo-indyjska matka, Wendy i ma dwie siostry, Samanthę i Stacy.

Chcesz poznać jej udaną karierę?

Zrobiła udaną karierę jako prezenterka Today z Desem i Melem z Des O'Connor w 2003 roku, a także była gospodarzem dziennego show ” Detektywi genów” dla BBC One, a także pracował dla radia .

Chociaż pozowała nago do wydania męskiego magazynu Esquire w grudniu 2011 r., a ostatnio w 2016 r., uruchomiła witryny lifestylowe na melaniesykes.com, które zawierają treści dotyczące fitnessu, jedzenia i stylu życia.

Ile jest Sykes bogaty?

Melanie, angielska prezenterka telewizyjna, aktorka i modelka, ma majątek w wysokości 5 milionów dolarów, a także zarobiła ogromne sumy na swoich pracach telewizyjnych, radiowych i filmowych. Chociaż po raz pierwszy zyskała sławę w telewizji dzięki reklamom telewizyjnym Boddington Beer, a mimo to jest ambasadorem marki piwa, a także kilku innych firm alkoholowych.

Niedawno uruchomiła swoje nowe strony internetowe, które są również źródłem, które pomagają zwiększyć jej wartość netto, a także z niektórych innych prac, takich jak modelowanie w najlepszych magazynach, a także pojawiły się w przebojach filmowych.

Dwukrotnie rozwiedziony, czy jest jakiś plan zawarcia związku małżeńskiego?

Po raz pierwszy wyszła za mąż w styczniu 2001 roku za swojego chłopaka Daniela Caltagirone, o wiele lat młodszego od niej, a także znanego jako aktor. Para miała dwoje dzieci i oboje byli synami przez całe ośmioletnie życie małżeńskie. Podczas gdy jej kariera była w większości udana podczas tego małżeństwa, jej seria rozmów zakończyła się w 2006 roku, ku jej rozpaczy.

Niestety, zdecydowali się na separację, a dwoje rozwiedzionych sfinalizowano w czerwcu 2009 i zdecydowali się na wspólną opiekę. Oboje nie ujawnili powodu rozwodu, ale niektóre wiki omawiające powód to różnica wieku i inne sprawy.

Niemniej jednak jej związek z drugim mężem Jackiem Cockingiem rozpoczął się na portalach społecznościowych w 2012 roku i oficjalnie wyszła za mąż 18 maja 2013 roku, podczas gdy zaczęli spotykać się od połowy 2012 roku, kiedy po raz pierwszy spotkali się w programie. Niestety para również zerwała swój związek i rozwiodła się pod koniec 2015 roku.

Szybkie fakty i krótkie bio:

Cóż, młoda i gorąca prezenterka telewizyjna i modelka, Sykes, stoi o wysokości 5 stóp i 9 cali przy swoim smukłym ciele i wadze ponad 64 kg. Ona również zdobyła zarówno imię, jak i sławę dzięki przemysłowi. Uwodzicielskie ciało tej medialnej diwy mierzy 36-25-36 cali, a także ma atrakcyjną sylwetkę, a także wyprofilowane kształty ciała, co jest możliwe dzięki jej zdrowej diecie.

Opinia o diecie

Zapomnij o jabłku dziennie, wszystko kręci się wokół ananasów! https://t.co/ytBqn9jeXv #zdrowie #dobre samopoczucie #dieta — Melanie Sykes (@MsMelanieSykes) 13 października 2016

Zalecane