blog

Melissa Gorga Młoda, żonaty, mąż, chłopak, dzieci, wartość netto

Znana jako członek obsady Real Housewives of New Jersey, Melissa Gorga jest także amerykańską piosenkarką, która zadebiutowała w swoich piosenkach, takich jak On Display, Ile więcej, Rockstar i wiele więcej. Jest również znana jako autorka, która napisała różne książki, takie jak St. Martins, Love Italian Style i tak dalej. Oprócz działalności autorki, piosenkarki i reality show; znana jest również jako kobiety sukcesu.

Znana jako członek obsady Real Housewives of New Jersey, Melissa Gorga jest także amerykańską piosenkarką, która zadebiutowała w swoich piosenkach, takich jak On Display, Ile więcej, Rockstar i wiele więcej. Jest również znana jako autorka, która napisała różne książki, takie jak St. Martins, Love Italian Style i tak dalej. Oprócz działalności autorki, piosenkarki i reality show; znana jest również jako kobiety sukcesu. Gorąca kobieta jest również znana jako projektantka sukienek, która ma swoją stronę internetową, na której sprzedaje swoje projekty. Jest damą, która ma w rękach wiele umiejętności.

Wczesne życie i kariera:

Wszechstronnie utalentowana gwiazda jest absolwentką szkoły podstawowej BA. Była na ekranie od 2011 roku, gdzie była obsadą The Real Housewives of New Jersey. Piosenkarka zagrała także w Teresa Checks In. i zagrał trzy odcinki. Wystąpiła w ponad pięćdziesięciu serialach w serialu. W 2011 roku wydała swój singiel On Display w iTunes. Później wydała dwa dodatkowe utwory How Many Times i Rockstar w czerwcu 2012 roku. Jej czwarty singiel, I just want to, został wydany przez piosenkarza hiphopowego Santino Noira. Singer niedawno otworzył butik Envy by Melissa w New Jersey.

Życie osobiste:

Piękna piosenkarka jest mężatką. Osobowość telewizyjna wyszła za Giuseppe Josepha Gorgę w 2004 roku. Projektantka ma troje dzieci w młodym wieku trzydziestu siedmiu lat. Jej dzieci imiona to Antonia, Gino i Joey. Oprócz swojej rodziny gwiazda reality show spotykała się z facetem Bryanem i była widziana kilka razy w reality show. Według Bryana twierdził, że Melissa oszukuje swojego męża i siebie. Jej były chłopak powiedział również, że poślubiła Josepha tylko dla pieniędzy, niezależnie od tego, czy to prawda, czy nie. Małżeństwo nie rozwiodło się jednak i nadal świetnie sobie radzi.

Wartość netto:

Wspaniała dama zaczęła zarabiać na bogactwo po tym, jak została częścią The Real Housewives of New Jersey i Teresa Checks In. Ta młoda, starzejąca się dama zyskała sławę dzięki swoim singlom z 2011 roku. Poza tym jest także właścicielką jej butiku odzieżowego. Dzięki swoim pracom i piosenkom zarobiła ogromne pieniądze. Artystka ma na swoim koncie niesamowitą sumę pieniędzy z zadłużeniem netto w wysokości 1,5 miliona dolarów. Jej mąż Joe również posiadał ogromną sumę pieniędzy i znaleziono ich z 2,25 milionami dolarów hipotecznych według wartości netto celebrytów w 2007 roku.

Krótki życiorys:

Piosenkarka, autorka i gwiazdor wojenny reality show urodzona 21 marca 1979 roku. Jest Amerykanką i ma włoskie pochodzenie etniczne. Amerykański artysta ma średni wzrost 5 stóp i 5 cali, waży około 58 kg i ma wymiary 32-24-30 cali. Gwiazdą reality show jest córka ojca Anthony'ego Johna Marco i matki Donny Marco. Gwiazda ma dwie krewne Teresę i Kathy. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronach wiki oraz na jej stronach melissagorga.com i jej butiku envybymg.com.

Zalecane