blog

Melissa Grelo Ślub, Mąż, Rodzice, Wzrost, Bio, Wynagrodzenie, Dom

Melissa Grelo jest kanadyjską dziennikarką telewizyjną, najlepiej znaną jako współprowadząca CP24 Breakfast i moderatorka The Social. Jest również popularna jako współautorka porannego programu CTV Your Morning. Nie był to jednak zawód, który wybrała początkowo.

  Melissa Grelo Ślub, Mąż, Rodzice, Wzrost, Bio, Wynagrodzenie, Dom

Ile jest warte netto Melissy?

Kanadyjska osobowość telewizyjna czerpie ogromną część majątku netto jako dziennikarz.

Zgodnie z Payscale, średnia roczna pensja kanadyjskiego prezentera telewizyjnego wynosi 70 000 C$. A z wieloletnim doświadczeniem oczekuje się, że może zarabiać więcej niż średnia pensja. W sumie musi cieszyć się milionową wartością netto.

Przeczytaj także o dziennikarzu CTV Network: Mutsumi Takahashi Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Wynagrodzenie

Melissa rozpoczęła karierę zawodową jako nauczycielka, ale później postanowiła to zmienić, otrzymując dyplom z dziennikarstwa telewizyjnego. Pracowała jako reporter dla CKVR-TV i CITY-TV, zanim została współprowadzącą CP24 Breakfast w 2009 roku. W 2016 roku dołączyła do CTV Network jako współautorka porannego programu Twój poranek .

Obecnie jest współprowadzącą poranny program telewizyjny kanadyjskiej telewizji CP24 CP24 Śniadanie i moderator dziennego talk show CTV Społeczny . Melissa również wystartowała marQ , linia odzieży dziecięcej nazwana na cześć jej córki we współpracy z jej przyjaciółką Shayną Haddon.

Melissa odpowiada na fałszywe wiadomości o opuszczeniu mediów społecznościowych

We wrześniu 2018 r. Melissa Grelo stała się jedną z ofiar w mediach społecznościowych po fałszywym koncie pod jej nazwiskiem, a zdjęcia krążyły pogłoski o jej opuszczeniu mediów społecznościowych i występach. Oszustwo stało się wirusowe i zasypane mnóstwem komentarzy fanów, pytających ją, czy rezygnuje z mediów społecznościowych.

Melissa następnie odpowiedziała na plotkę i wyjaśniła ją na Instagramie 19 września 2018 r. W poście powiedziała, że ​​podstępne oszustwo internetowe wykorzystało jej imię i zdjęcie oraz rozprzestrzeniło plotkę. Potwierdziła, że ​​ani nie opuści mediów społecznościowych, ani nie została zwolniona z pracy. Poprosiła nawet swoich fanów, aby byli świadomi tych szalejących witryn.

Nie przegap: Buddy Stephens Wiki: Wiek, Biografia, Rodzina, Wynagrodzenie, Wartość Netto, Ostatnia Szansa U

Melissa poślubiła mężczyznę, którego kocha

Melissa jest mężatką i mamą pięknej córki . Jest żoną właściciela firmy budowlanej Alpha Con Inc., Ryana Gaggi.

Melissa poznała Ryana po raz pierwszy przez ich wspólnego przyjaciela i wymieniła się numerami. Początkowo trochę pogawędzili, ale później nie rozmawiali aż do półtora roku, kiedy spotkali się ponownie w nocnym klubie.

Para miała swoją pierwszą randkę trzy lub cztery dni po ponownym spotkaniu w restauracji w rodzinnym mieście Melissy, Bolton. A po dłuższym pozostawaniu w związku, Ryan oświadczył się Melissie w jej domu podczas kolacji.

Związali węzeł weselny w rodzinnym mieście Ryana, Woodbridge, 7 ten Wrzesień 2008. Para podróżowała do Turcji, Egiptu i Grecji na miesiąc miodowy.

A po prawie sześciu latach małżeństwa Melissa urodziła piękną córkę o imieniu Marquesa 8 ten Marzec 2014, w wieku 36 lat.

Od teraz Melissa utrzymuje zdrową więź ze swoim mężem Ryanem i ich córką Marquesą. Co więcej, para z sercem z powodzeniem przekroczyła 10. rocznicę ślubu.

Powiązane z kanadyjską telewizją gospodarz: Cheryl Hickey Ślub, mąż, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Krótki życiorys

Melissa Grelo, lat 43, urodziła się 30 czerwca 1977 r. w Toronto w Kanadzie z rodziców Franka i Claire Grelo. Dorastała wraz ze swoją siostrą Rosanną Grelo.

Jest pochodzenia portugalskiego i filipińskiego, posiada obywatelstwo kanadyjskie. Stoi na wysokości 5 stóp i 3 cali.

Jej zainteresowania obejmują podróże, czytanie, treningi fitness oraz jazdę konną.

Zalecane