blog

Melyssa Ford żonaty, mąż, chłopak, randki, romans, wartość netto

Hip Hop jest prawdopodobnie jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych, który istnieje od dziesięcioleci i nadal ma bardzo silną pozycję w dzisiejszym społeczeństwie. Głównymi powodami tego są utalentowani artyści, tacy jak Melyssa Ford. Jeśli jesteś fanem hip-hopu, z łatwością rozpoznaj ją jako hip-hopową modelkę, która wystąpiła w różnych teledyskach. Inni mogą również pamiętać ją jako aktorkę w filmach.

  Melyssa Ford żonaty, mąż, chłopak, randki, romans, wartość netto

Jej randkowe życie, chłopak i sprawy!

Melyssa Ford była wówczas gorącą modelką hip-hopu i znaną aktorką, więc w jej randkowym życiu musi być długa lista mężczyzn. To życie może minęło, ale mimo to Melyssa miała kilka romantycznych spotkań i chłopaka lub dwóch w swoim życiu. Miała podobno związek z raperem 50 Centem naprawdę dawno temu. Następnie była w krótkim związku z autorem piosenek Bryanem Michaelem Coxem, aktorem Tyrese Gibsonem i piłkarzem Kerry Rhodes w 2007 roku.

Przeczytaj także: Adam Joseph 6ABC, Wiki, Gay, Net Worth

Później została również zauważona z innym muzykiem Andre Benjaminem w 2008 roku. Być może jej najdłuższy związek był z raperem i autorem tekstów Flo Rida, który trwał od marca 2011 do grudnia 2012 roku. Do tej pory nie wyszła za mąż za męża ani nie miała romansu.

Melyssa przeżyła straszny wypadek samochodowy; Walka z depresją po incydencie

Kanadyjska modelka hip-hopowa Melyssa miała szczęście, gdy przeżyła prawie śmiertelny wypadek samochodowy w lipcu 2018 roku. Jej przedstawiciele rozmawiali z magazynem People i powiedzieli, że jest w drodze, aby świętować wieczór panieński, kiedy nieszczęśliwy wypadek wydarzył się w Los Angeles , Kalifornia.

Jej Jeep Wrangler Sahara Unlimited z 2017 r. zderzył się z 18-kołową ciężarówką, a uderzenie spowodowało, że jej jeep przewrócił się trzy razy. Została ranna i została przyjęta do szpitala. Według lekarzy, Melyssa miała 10-calowe rozcięcie na twarzy, a jej czaszka pękła wraz z kilkoma ranami i obrażeniami.

Zobacz: Charles Osgood Wiki, żona, dzieci, rodzina, emerytura, zdrowie, choroba

Po czterech tygodniach odnoszenia kontuzji, Melyssa udostępniła post na Instagramie pod koniec lipca 2018 roku i podziękowała swojej rodzinie i przyjaciołom za wsparcie. Wyjawiła, że ​​z powodu pęknięcia czaszki mogą istnieć rzeczy, których nigdy nie będzie pamiętać. Ponadto we wrześniu 2018 r. udostępniła emocjonalny post na Instagramie i wyjaśniła, że ​​ma do czynienia z depresją.

(Zdjęcie: Instagram)

Jak na razie jej zdrowie polepszyło się, a ona w końcu wyleczyła swoje obrażenia. Pod koniec grudnia 2018 r. Melyssa powiedziała, że ​​była w trakcie ćwiczeń na siłowni, chociaż nie odzyskała 100%. Podziękowała także swoim fanom i zwolennikom za motywowanie jej.

Jej niesamowita wartość netto:

Melyssa Ford była niewątpliwie jedną z najlepszych modelek i aktorek w szczytowym okresie swojej kariery. Nawet mówiąc o tym teraz, jest na linii całkiem satysfakcjonująco płatnej pracy pośrednika w handlu nieruchomościami. Ciężko pracowała na wszystkich etapach swojego życia, dzięki czemu jej niesamowita wartość netto nie będzie zaskoczeniem. Ma ogromną wartość netto, szacowaną na co najmniej 2 miliony dolarów. Rzeczywista wysokość jej pensji nie została jeszcze zweryfikowana. Ale sądząc po jej wartości netto, możemy łatwo przewidzieć, że również musi być ogromna.

Nie przegap: Max Irons Dziewczyna, Randki, Związek, Wzrost, Wartość netto

Melyssa Ford rozpoczęła karierę modelki w latach 90. po tym, jak odkrył ją kanadyjski dyrektor muzyczny. Little X była również znana jako dyrektor X, która widziała ją pracującą jako barmanka w klubie w Toronto. Po raz pierwszy pojawiła się w teledysku Glen Lewis „The Thing to Do” w 1997 roku. Wystąpiła w wielu innych teledyskach z takimi artystami jak Jay-Z, Alicia Keys, Usher, Ludacris e.t.c. Pojawiała się również w magazynach takich jak „King”, „Maxim” i „XXL”. Zagrała także w serialach takich jak reality show Bravo „Blood, Sweat & Heels”, które pokazały jej pragnienie zostania pośrednikiem w handlu nieruchomościami, występując w wielu innych, takich jak „Entourage” i „Playmakers”.

Jej krótka biografia:

Melyssa Savannah Ford, znana również pod imieniem Jessica Rabbit, urodziła się 7 listopada 1976 r. w Toronto, Ontario, Kanada. Jest narodowości kanadyjskiej i pochodzenia afroamerykańskiego ze strony ojca oraz pochodzenia rosyjskiego i norweskiego ze strony matki. Stoi na wysokości 5 stóp i 4 cali. Uczęszczała również na York University na kierunku psychologia sądowa.

Zalecane