blog

Mercedes „MJ” Javid Wiki: wiek, ślub, mąż, utrata wagi, wartość netto

Mercedes „MJ” Javid jest znany z telewizyjnego miniserialu dokumentalnego „Wtedy i teraz” z Andym Cohenem. Wystąpiła także w programie telewizyjnym Daily Pop. Co więcej, aktorka reality TV pojawiła się w dwóch odcinkach „Celebrity Page” u boku hostessy Soni Isabelle, nagrodzonej nagrodą Emmy prezenterki. Znany z występu w przebojowym reality show Bravo Shahs of Sunset, Mercedes jest również agentem nieruchomości.

  Mercedes"MJ" Javid Wiki: Age, Wedding, Husband, Weight Loss, Net Worth Wtedy i teraz z Andym Cohenem. Wystąpiła również w programie telewizyjnym Codzienny pop. Co więcej, aktorka reality TV pojawiła się w dwóch odcinkach Strona gwiazd obok hostessy Sonia Izabela , nagrodzony nagrodą Emmy prezenter. Znany z występu w hitowym reality show Bravo Szachy Zachodu Słońca Mercedes jest również pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.

Jak Mercedes zebrał swoją wartość netto?

45-letni Mercedes „MJ” Javid zarobił 5 milionów dolarów. Fortuny zdobyła głównie jako irańsko-amerykańska agentka nieruchomości i występując w telewizji jako gwiazda reality TV. Pracowała u boku agenta nieruchomości Rezy Farahan w firmie zajmującej się nieruchomościami o nazwie „Keller Williams Realty”, która pomogła jej zwiększyć swój majątek.

Jako gwiazda reality show, Mercedes zadebiutował w 2012 roku, występując w talk show Pokaz Jeffa Probsta. W tym samym roku, dokonała przełomu po tym, jak zagrała w przebojowej serii Szachy Zachodu Słońca gdzie kontynuowała swoją rolę przez cztery lata. Od 2013 do 2016 roku Mercedes pojawił się w serialach takich jak Oglądaj, co się dzieje: na żywo, Shahs Come Clean with Nadine, Steve Harvey, Noches con Platanito, oraz Danie Narodu.

Możesz polubić: Geraldine Viswanathan Wiki, Pochodzenie etniczne, Rodzice

Życie małżeńskie z Tommym Feightem

Mercedes i Tommy Feight, znani z serialu dokumentalnego Szachy Zachodu Słońca, poznane przez Tinder , a oparta na lokalizacji aplikacja mobilna do wyszukiwania społecznościowego. Duet umawiał się na jakiś czas i zaręczył się w 2015 roku. Kiedy para wróciła z 2016 Festiwal Muzyki i Sztuki Doliny Coachella, Mercedes udostępniła zdjęcie swojemu chłopakowi na Instagramie 19 kwietnia 2016 r., gdzie pięknie obnosiła się z pierścionkiem zaręczynowym.

Po zaręczynach para planowała podnieść swoje małżeństwo w związku. W wywiadzie dla E!News w lipcu 2017 r. Mercedes ujawniła, że ​​nie chciała zajść w ciążę przed ślubem i pracowała z trenerem fitness, aby zapewnić jej lepszą kondycję do zaślubin.

Para wzięła ślub 21 kwietnia 2018 roku w hotelu Jeremy w Los Angeles. W ich weselu wzięło udział około 160 gości, a wśród nich Reza Farahan, jej zarządca nieruchomości, był człowiekiem honoru, podczas gdy matka Mercedes, Vida Javid, pełniła funkcję okaziciela w tym szczególnym dniu.

Zobacz też: Daniella Perkins Wiki, Chłopak, Randki, Siostra

Mercedes i jej mąż Tommy łączy silna więź. Dzięki pozytywnemu związkowi, długoletnia para z powodzeniem przekształciła swoje randkowe życie w małżeństwo.

Mercedes pobłogosławiony pakietem radości!

Wraz z narodzinami noworodka rozpoczęła się nowa podróż dla Tommy'ego i Mercedesa.

Tommy i jego żona Mercedes, która była w ciąży od października 2018 roku, są teraz rodzicami zdrowego chłopca. Mercedes urodziła chłopca 17 kwietnia. Chociaż był to szczęśliwy początek nowej podróży, podczas ciąży MJ istniały obawy o poronienie. Lekarze poinformowali MJ, że jej szyjka macicy jest za mała i że do przeprowadzenia zabiegu wymagana jest operacja. Po udanym cesarskim cięciu nowym rodzicom urodził się zdrowy syn.

Jeśli chodzi o imię ich nowo narodzonego syna, para wybrała imię Shams, na cześć ojca Dżawida, który niestety zmarł w 2018 roku. Dla Tommy'ego Feighta jego pierwsze rodzicielstwo z pewnością przetestuje jego mocne strony. Tylko czas pokaże, jak dobrze sobie poradzi. Przyglądając się jego karierze, Tommy mógłby mieć wartość netto prawdopodobnie rzędu milionów.

Utrata wagi Mercedesa

Jako osobowość telewizji reality, Mercedes przygotowywała się do ślubu w 2017 roku, ciężko pracowała ze swoim trenerem fitness, Craigiem Ramsayem, aby uzyskać lepszą formę. Podczas swojej podróży fitness, w czerwcu 2017 roku, ujawniła, że ​​jej waga spadła o prawie 20 funtów. Pokazując swoją utratę wagi, udostępniła swoje zdjęcie w bikini na Instagramie w lipcu 2017 roku, gdzie pokazała swoje wyszczuplone ciało z atrakcyjną osobowością.

Nie przegap: Antonio Ballatore Wiki, Wiek, Żona, Rodzice

Krótki życiorys

Mercedes „MJ” Javid urodził się 16 sierpnia 1972 roku w Teheranie w Iranie. Chociaż urodziła się w Iranie, gwiazda reality show ma narodowość amerykańską i należy do pochodzenia irańsko-amerykańskiego. Mercedes ma 1,64 m wzrostu (5' 4 cale). Jej rodzice rozwiedli się, gdy osobowość reality TV była jeszcze dzieckiem, ale opiekowali się nią jak rodzina. Zgodnie z wiki, Mercedes ukończyła studia licencjackie z literatury angielskiej w Kalifornii Uniwersytet Stanowy w Northridge w 2002 roku.

Zalecane