blog

Meredith Hagner Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Rodzice, 2017

Jeśli jesteś gwiazdą telewizji, masz fanów, którzy dbają o Twoje życie zawodowe i osobiste. Codziennie znajdujemy plotki dotyczące romansów celebrytów, a Meredith Hagner wydaje się jedną z tych, którzy nie są w stanie uniknąć wykrycia przez kamerę. Jest aktorką najbardziej znaną z roli Liberty Ciccone w dziennej operze mydlanej CBS As the World Turns oraz roli uroczej narcystycznej Portii w sitcomie TBS Search.

 Meredith Hagner Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Rodzice, 2017
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Jeśli jesteś gwiazdą telewizji, masz fanów, którzy dbają o Twoje życie zawodowe i osobiste. Codziennie znajdujemy plotki dotyczące romansów celebrytów, a Meredith Hagner wydaje się jedną z tych, którzy nie są w stanie uniknąć wykrycia przez kamerę. Jest aktorką najbardziej znaną z roli Liberty Ciccone w dziennej operze mydlanej CBS As the World Turns oraz roli uroczej narcystycznej Portii w sitcomie TBS Search.

  Kariera i postęp:

  Hagner zadebiutował w dziennej operze mydlanej CBS AS the World Turns w 2008 roku jako Liberty Ciccone. Przyniosła jej nawet nominację do nagrody Daytime Emmy dla wybitnej młodszej aktorki w serialu dramatycznym. Aktorka zagrała w krótkotrwałym dramacie FX z 2011 roku Light Out. Została obsadzona jako główna postać w The CW Pilot Awakening, ale nie została wybrana do serialu. Hagner zaczął występować jako Amy Jordan w 2012 roku w serialu komediowym TBS Mężczyźni w pracy, który trwał przez trzy sezony.

  Powróciła do telewizji sieciowej w czarnej komedii TBS „Search Party” w 2016 roku. Gra jako przypadkowo śledcza pomocniczka, Portia Davenport. Jej rola płytkiej hipsterskiej aktorki została uznana przez magazyn Rolling Stone za jedną z 20 najlepszych postaci telewizyjnych w 2016 roku.

  Ile wynosi wartość netto Meredith?

  30-letnia aktorka Meredith Hagner ma szacowany majątek na 1,7 miliona dolarów. Jak sama mówi, w dniu, w którym dołączyła do „As The World Turns” jako Liberty Ciccone, miała na koncie bankowym 10 dolarów. Jej kariera aktorska okazała się bardzo owocna, ponieważ była w stanie utrzymać swoją wartość netto w milionach dolarów.

  Kim jest chłopak Meredith?

  Teraz powodem, dla którego Meredith nie może ostatnio pozostać w mediach, jest jej romantyczny związek z byłym hokeistą i przyszłym aktorem, Wyattem Russellem. Meredith i Wyatt spotkali się na planie podczas kręcenia filmu Folk Hero & Funny Guy. Wkrótce po spotkaniu zaczęli się spotykać.

  Ponieważ para widuje się od jakiegoś czasu, wydaje się, że byli w stanie utrzymać dobry związek i będą to robić nadal. Cóż, nie ma żadnego oficjalnego ogłoszenia, czy Meredith i Wyatt pobiorą się, czy nie. Ale jeśli w przyszłości mają zostać mężem, z pewnością otrzymają błogosławieństwo od swoich rodziców, ponieważ już spędzili czas ze swoimi rodzinami.

  Zaręczona Para

  Meredith zabrała go na swój Instagram i ujawniła, że ​​była zaręczona z Wyattem Russellem w grudniu 2018 roku w Snowmass Village w Kolorado. Aktorka zdradziła również, że zaproponowała jej miłość swojego szalonego życia. Stwierdziła nawet, że jest najlepszym facetem na świecie. Opublikowała zdjęcie ogromnego pierścionka zaręczynowego z okrągłym diamentem. Wiadomość o ich zaręczynach została upubliczniona kilka miesięcy po tym, jak gołąbek kupił razem dom o wartości 1,7 miliona dolarów.

  Obecnie para ma zamiar sprzedać swój dom w stylu hiszpańskim w Sherman Oaks. Dom jest wart 1,829 miliona dolarów.

  Krótkie życiorys i rodzina Meredith:

  Opierając się na niektórych witrynach wiki, Meredith Hagner urodziła się 31 maja 1987 roku w Chapel Hill w Północnej Kalifornii. Meredith Hagner i jej siostra Kerry zostały wychowane przez rodziców Karen i Ronalda Hagnera. Poszła do Chapel Hill High School i ukończyła ją w 2005 roku. Uczęszczała przez rok do Boston Conservatory w Bostonie i przeniosła się do Nowego Jorku po zaoferowaniu możliwości aktorskich. Należy do rasy białej i ma przyzwoity wzrost 5 stóp i 6 cali.

  Zalecane