blog

Meryl Davis Zaręczona, Żonaty, Randki, Chłopak, Narzeczony, Wartość netto

Pokazanie swojego talentu przed masą jest zawsze niesamowitym doświadczeniem. Meryl Davis jest tancerką na lodzie, która nie tylko pokazała swoje umiejętności przed małą masą; była na jednej z największych scen na świecie, Igrzyskach Olimpijskich wraz z różnymi zawodami. Pracuje jako zespół z partnerem Charliem Whitem, również jej przyjacielem z dzieciństwa, który występuje z nią od 1997 roku.

 Meryl Davis Zaręczona, Żonaty, Randki, Chłopak, Narzeczony, Wartość netto

Wprowadzenie Taniec na lodzie:

Wcześnie zaczęła jeździć na łyżwach na lodzie. W wieku 5 lat zaczęła jako samotna łyżwiarka i zaczęła tańczyć w wieku ośmiu lat. Następnie jej trener Seth Chafetz połączył ją z Charliem Whitem i już w pierwszym wspólnym sezonie zdobył srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich Juniorów.

Na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2014 ustanowiła swój rekord życiowy, który wyniósł 195,52. Rozpoczynając swoją karierę jako seniorzy, nadal zachwycali publiczność doskonałymi występami i stali się pierwszą drużyną, która zdobyła wszystkie cztery poziomy za swoje żywioły. W 2014 roku wygrała także osiemnasty sezon Tańca z gwiazdami.

Ile jest warte netto Meryl?

W tej chwili wycofała się z konkurencyjnego tańca na lodzie. Jednak w swojej karierze zawodowej, która trwała ponad dwadzieścia lat, zgromadziła znakomitą wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów. Jest także zdobywczynią kilku trofeów, a także godną szacunku i niezapomnianą nazwą w American Sports.

Jej osiągnięcia obejmują złoty medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2014, srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich 2010, a także dwukrotną mistrzynię świata, pięciokrotną mistrzynię Grand Prix, trzykrotną mistrzynię czterech kontynentów i sześciokrotną mistrzynię USA.

Czy Meryl właśnie się zaręczyła?

Na początku tego roku wraz ze swoim partnerem tanecznym ogłosili, że zamierzają zrobić sobie przerwę od igrzysk olimpijskich, aby więcej czasu poświęcić na życie osobiste. Będzie jednak zajęta czymś naprawdę ważnym, a konkretnie ślubem, kiedy w poniedziałek ogłosiła swoje zaangażowanie w poście na Instagramie.

Podpis: Zaręczony z wieloletnim chłopakiem

Ujawniła informacje, udostępniając zdjęcie, na którym widać pierścionek na palcu, obejmując swojego wieloletniego chłopaka, który stał się narzeczonym, Fedora Andreeva, który zawierał również datę ich związku, czyli 13 lipca 2017 r. Piękny kwadratowy pierścionek z żółtym brylantem idealnie na dłoni.

Wydarzenie miało miejsce po upływie sześciu lat, kiedy zaczęli się spotykać. Fedor jest byłym zawodowym łyżwiarzem figurowym i synem jej trenerki, Mariny Zoeuvy. Niedawno ogłosili, że powitali nowego zwierzaka, psa w swojej rodzinie. Ich nowy przyjaciel Bilbo Baggins też jest gwiazdą i ma własny Instagram.

Krótki życiorys:

Meryl Davis w wieku 30 lat urodziła się 1 stycznia 1987 roku w Royal Oak w stanie Michigan w USA. Urodziła się dla rodziców Cheryl i Paula D. Davisów. Dorastała w West Bloomfield Township z młodszym bratem Claytonem.

Studiuje na Uniwersytecie Michigan i studiuje antropologię kulturową. Jest obywatelką amerykańską i należy do rasy białej. Piękna i elegancka tancerka na lodzie ma idealną sylwetkę i wymiary przy wzroście 5 stóp i 4 cali.

Zalecane