blog

Messel Laurie Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak, Randki i Wartość Netto

Meshel Laurie to słynny buddyjski australijski komik, który jest jednym z najwyżej ocenianych prezenterów radiowych, a także bardzo popularnym prezenterem kanałów telewizyjnych. Jej pierwszym programem na Międzynarodowym Festiwalu Komediowym w Melbourne był Dairy Belles, który wystąpiła z Corinne Grant. Jej oficjalna kariera radiowa rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy po raz pierwszy pojawiła się jako kooperantka w „Enough Rope” w 3RRR z Joshem Kinalem. Później dołączyła do Nova 106,9 w Brisbane jako założycielska kotwica śniadaniowa.

  Messel Laurie Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak, Randki i Wartość Netto

Jej oficjalna kariera radiowa rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy po raz pierwszy pojawiła się jako kooperantka w „Enough Rope” w 3RRR z Joshem Kinalem. Później dołączyła do Nova 106,9 w Brisbane jako założycielska kotwica śniadaniowa.

Messel Laurie żonaty, mąż, rozwód!

Autorka Buddhism for Break-ups Meshel Laurie zakończyła swoje 19-letnie małżeństwo z Adrianem Lewińskim. Wspomniała, że ​​jej doświadczenie z zapłodnieniem in vitro doprowadziło ich związek do końca. W swoim wywiadzie dla magazynu WHO w marcu 2017 r. Meshel ujawniła, że ​​jej były mąż nie był gotowy na rodzicielstwo, chociaż w wieku 37 lat chciała mieć in vitro.

Przeczytaj także: Jessica Dime Wiki, Mąż, Net Worth

Amerykański komik dodał, że w ciągu 19 lat małżeństwa stali się innym człowiekiem i ostatnie pięć czy sześć lat nie były dla nich dobre, co doprowadziło do ich rozwodu. Musiała zmusić swojego męża w separacji do zapłodnienia in vitro, a posiadanie bliźniaków drastycznie zmieniło ich życie. W wywiadzie dla Mamamii opisała, że ​​ciąża z mężem, który nie chce z nią rozmawiać, jest trudna. Ona dodała:

To było jak odwrócony sitcom z lat 60.: byłem Darrenem z Oczarowany i był uroczą Samantą. Byłem zestresowany, zarozumiały i niestabilny emocjonalnie, a on był spokojny – nigdy nie wyrażał własnych stresów ani zmartwień. Starałem się nie martwić się o pieniądze i pokazałem, że doceniam Adriana, zasypując nas różnymi rzeczami, od Xboxów po zagraniczne podróże.

Ona i Adrian są rodzicami swoich bliźniaków, syna o imieniu Louis i córki Dali. Meshel ogłosiła, że ​​jest w ciąży z bliźniakami w czerwcu 2009 roku i urodziła je 23 listopada 2009 roku. Chociaż Meshel i jej były mąż Adrian rozwiedli się, pozostali w przyjaznych warunkach i cieszą się przyjaznym stosunkiem.

Możesz Tak jak: Nicole Tuck Wiki, wiek, urodziny, narodowość, pochodzenie etniczne, mąż, rodzina

Ile wynosi wynagrodzenie i wartość netto Meshel Laurie?

Australijska osobowość medialna i komiczka Meshel Laurie ma szacunkową wartość netto około 4,5 miliona dolarów, a także otrzymuje ogromne wynagrodzenie dzięki swojej pracy i zawodowi w kanale telewizyjnym KISS Networks, a także prowadzi wiele programów i programów oraz zawód jako komik, zwłaszcza stand-up komik. Pani zarobiła te sumy wartości netto dzięki swojemu zawodowi i pracy w dobrze znanym i wysoko płatnym kanale telewizyjnym, a także dzięki tournee komediowym na całym świecie.

Zobacz też: Tracey Edmonds Mąż, rozwód, chłopak, dzieci, matka, wartość netto

Zużyła również dużo pieniędzy, spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi, kupując nowe i drogie towary, podczas gdy kupuje drogie ubrania, a także na edukację swojego dziecka, jego opiekę zdrowotną i odżywianie. Ona też wydała trochę dobroczynności i darowizny, gdzie ostatnio przekazuje darowizny, ostatnio darzy na rzecz afrykańskich pań zdrowie i zdrowie, ale ile darowizny nie jest ujawnione, ale według wiki przekazuje ponad tysiąc dolarów. Tak więc Laurie zarobi w przyszłości wysoką pensję i wartość netto.

Laurie otrzymała nagrodę Briana McCarthy Memorial Moosehead za nakręcenie „The Virgin Mary-2”. Również w 2014 roku kobieta dołącza do Tommy Little w Nova 100, ale później w 2016 roku zadeklarowała, że ​​odejdzie z Nova100 i dołączyła do KISS Networks w programie „3 PM Pick-Up” jako prezenterka

Koszula Bio i Wiki

Messel Laurie urodziła się w Toowoomba w stanie Queensland w Australii 26 maja 1973 roku. Pani dorastała w Queensland, ale później jej rodzice wyjechali do Melbourne, więc dorastała tam z przyjaciółmi i rodzeństwem. Należy do narodowości australijskiej. Zgodnie z wiki, Meshel uczęszczała do szkoły średniej w Melbourne i ukończyła Uniwersytet w Melbourne.

Niezwykła australijska komiczka i piękność medialna Meszel Laurie jest szczerze obdarzona gorącą i ładną figurą ciała. Przyciągnęła uwagę wszystkich ludzi swoją uroczą twarzą, ale ma trochę grubego i atrakcyjnego ciała. Stoi o wzroście 5 stóp 9 cali i wadze ponad 99 kg.

Zalecane