blog

Metisha Schaefer Wiki, wiek, urodziny, chłopak, randki, rodzice

Niemiecka modelka i aktorka Metisha Schaefer jest bardzo czarującą i gorącą osobowością w branży modelek. Jest znana z występów w różnych reklamach, takich jak film Rock of Ages z 2012 roku. Była też na E! reality serial WAGS Miami i ma tysiące fanów na Instagramie. Ma swoją stronę IMDb, która potwierdza, że ​​faktycznie pochodzi z miasta.

 Metisha Schaefer Wiki, wiek, urodziny, chłopak, randki, rodzice

Kariera jako modelka!

Aspirująca aktorka od zawsze interesowała się przemysłem rozrywkowym. Prowadziła kilka programów telewizyjnych w swoim rodzinnym mieście, aw 2009 roku przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Zaczęła pozować dla brazylijskiego magazynu Accounted. Jej pierwsze doświadczenie aktorskie przyszło w szkole średniej.

Wystąpiła w teledysku do „Fun” Pitbulla, w którym wystąpił Chris Brown. Podczas gdy w WAGS LA istnieje ścisła hierarchia między kobietami zamężnymi a kobietami samotnymi lub umawiającymi się na randki, Miami nie wydaje się tak surowe.

Pomimo swojego statusu w związku, Metisha nadal jest gotowa do bycia głównym graczem w nadchodzącym sezonie. Amerykańska modelka i gwiazda telewizji reality, która ograniczyła strony wiki do swojego profilu, Metisha Schaefer, ma do tej pory szacunkową wartość netto na 500 tysięcy dolarów.

Kim jest jej sekretny chłopak?

Modelka Metisha Schaefer zachowuje poufność swojego życia, jeśli chodzi o życie osobiste i romanse. Jednak kiedyś spotykała się z obecnym chłopakiem Nicole Williams, Larrym Englishem w 2016 roku. Plotki rozprzestrzeniły się w Internecie na całym świecie. Metisha i Larry musieli się dobrze bawić, kiedy byli razem, ale niestety wkrótce się rozeszli. Nie ma konkretnego powodu zerwania.

Gorąca modelka jest teraz singielką, jednak w ostatnim wywiadzie dla Bustle dała fanom małą wskazówkę, że może wchodzić w związek. Chociaż nie chce ujawnić imienia swojego nowego chłopaka, z radością powiedziała, że ​​facet mieszka w Miami i jest sportowcem, a ona wygląda na szczęśliwą i podekscytowaną. Mimo to nie planuje w najbliższym czasie wyjść za mąż ani mieć męża.

Krótki życiorys:

Urodzona w Kolonii w Niemczech Metisha Schaefer miała urodziny 3 marca 1985 roku. Po ukończeniu studiów przeprowadziła się do Miami w 2009 roku. Dorastała z rodzicami i rodziną, a także ma siostrę o imieniu Leyla. Jej rodzice są pochodzenia turecko-greckiego, a Metisha ma obywatelstwo niemieckie. Jest absolwentką studiów magisterskich z dziennikarstwa. Jest wielojęzyczną aktorką, podczas gdy w wieku 32 lat mówi pięcioma językami, w tym tureckim. Uwielbiana przez większość swoich fanów, jest bardzo aktywna w Internecie i mediach społecznościowych, głównie na Instagramie.

Zalecane