blog

Mia Boardman Wiki: wiek, żonaty, chłopak, rodzina, rodzice, wartość netto

Co może być najwspanialszym i najczystszym uczuciem kiedykolwiek niż uczucie macierzyństwa? Oczywiście całe szczęście świata jest po jednej stronie, a po drugiej szczęście rodzenia maleństwa. Nie ma nic cenniejszego niż bycie matką. Mia Boardman jest również jedną z tych nastoletnich mam, które cieszą się cudownym momentem macierzyństwa po urodzeniu córki.

 Mia Boardman Wiki: Wiek, Żonaty, Chłopak, Rodzina, Rodzice, Wartość netto

Kariera i wartość netto:

Mia chciała rozpocząć karierę wokalną, ale przeznaczenie miało wobec niej inne plany i skończyło się na tym, że stała się popularną nastoletnią matką. Zostanie matką stało się dla niej wielkim punktem zwrotnym, gdy zaczęła uczestniczyć w brytyjskich „Nastoletnich mamach”.

Otrzymała ogromną sławę jako gwiazda reality show, w którym brała udział, gdy była w dziewiątym miesiącu ciąży. Mówiąc o swoich doświadczeniach z „Nastoletnimi mamami” z Yahoo, Mia podzieliła się:

„Kiedy byłem młodszy, byłem wielkim fanem amerykańskiego. Myślę, że to był jeden z głównych powodów, dla których chciałem zagrać w wersji brytyjskiej, ale także móc zrobić coś nowego i opowiedzieć swoją historię. Każdy ma swoje stereotypy nastoletnich matek, prawda? Zawsze widzisz „nastoletnie matki” wszędzie przedstawiane negatywnie. Chciałam wystąpić w serialu i być jak nastoletnia mama i nie sądzę, żeby to była zła rzecz.

Mia udostępniła ekran Teen Mom UK z Chloe Patton, Naomi Konickova , Bursztynowy Butler i Megan Łosoś-Ferrari. Jest również popularna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła około 110 000 obserwujących. Poza tym, chociaż nie podano dokładnych szczegółów jej wartości netto, można podejrzewać, że znajduje się w dobrej sytuacji finansowej.

A co z jej związkiem z Manleyem?

Mia Boardman spotykała się wcześniej z Manleyem Geddesem, który jest również ojcem jej dziecka. Mia i jej były chłopak przez jakiś czas kontynuowali swój związek z przerwami, a nawet pojawił się razem w „Młodych mamusiach”.

Poza tym Manley ma również córkę Alayah ze swoją byłą dziewczyną Erin.

Rozstanie Mii ze swoim chłopakiem!

Związek Mii i Manleya zaczął się dobrze, ale wkrótce został pomieszany z niekończącymi się kłótniami. Były duet również miał gorące debaty na temat serialu; „Nastoletnia mama z Wielkiej Brytanii”, która, jak zakładali ich znajomi, została osiedlona po tym, jak wybrali się w niespodziewaną podróż.

Tak, trzyosobowa rodzina wybrała się na wycieczkę do Trampoline Park w sierpniu 2017 r., aby rozwiązać różnice, ale nie zadziałało to dobrze, ale zamiast tego ich debata jeszcze się nasiliła, gdy dotarli do swojego mieszkania.

Krótki życiorys i Wiki:

Mia urodziła się 19 września 1996 roku w Southampton w Anglii. Należy do rasy białej i jest dumną obywatelką brytyjską. Obecnie ma 21 lat, a znakiem urodzenia jest Panna. Jest nastoletnią mamą swojej rocznej córki Marliyi, a poza tym nic nie wiadomo o jej życiu rodzinnym.

Zalecane