blog

Mia Swier Wiki: Wiek, rodzice, praca, zaręczyny — wszystko o narzeczonej Darrena Crissa

Jeśli zapomniałeś o zaręczynach Eda Sheerana i Cherry Seaborn, to mamy historię o nowej parze, która niedawno się związała. Tak, Darren Criss i Mia Swier to duety, o których mówimy, które niedawno ogłosiły swoje zaręczyny poprzez post na Instagramie. Gdy para ogłosiła, że ​​są zaręczeni, publiczność nie może się doczekać, aż się pobiorą.

  Mia Swier Wiki: Wiek, rodzice, praca, zaręczyny – wszystko o Darrenie Crissie' Fiancée

Zaręczyny — wszystko o Darrenie Crissie narzeczonej:

Wedding Bells dzwoniło już do Darrena Criss i jego dziewczyny od ponad siedmiu lat, Mii Swier. Criss ogłosił wiadomość o zaręczynach na Instagramie 19 stycznia, pozując z nią przed zamkiem z podpisem:

„Mia i ja przeżyliśmy razem siedem i pół roku zabawnych, zwariowanych, cudownych, SZALNYCH przygód. I z radością ogłaszam, że wznosimy te przygody na wyższy poziom. gdzie żadne z nas nie było wcześniej. Zaangażuj się.

Zobacz: Daniel Sharman Dziewczyna, wesoły, Net Worth

Co więcej, w 2013 roku Criss podzielił się z Kiss FM, że od dawna jest razem z Mią. Aktor podzielił się dalej, że nie wiedział, że wyląduje w filmach, kiedy po raz pierwszy zaczęli się spotykać.

Dzwonki weselne

Po rocznym zaręczynach duetu producentów, Mii Świer i Darrena Criss, para podzieliła się ślubami w lutym 2019 r. i rozlała kolor szczęścia na wszystkie media. Ceremonia ślubna odbyła się w hotelu w Nowym Orleanie, w którym uczestniczyło wiele gwiazd Glee wraz z bliskimi i bliskimi parą.

Kariera i wartość netto:

Podobnie jak jej narzeczony, Mia nie pojawia się przed kamerą, ale ciężko pracuje od tyłu. Jest utalentowaną producentką telewizyjną oraz pisarką i producentem w Fox Networks. Pracowała również jako producent dla Showtime Networks. Jako producent Mia wyprodukowała i wyreżyserowała treści promocyjne do kilku seriali telewizyjnych, takich jak Królowe Krzyku , Gracepoint , Projekt Mindy , Nowa dziewczyna , Rosnąca nadzieja, oraz także Glee. Jej mąż, Darren Criss, zagrał w serialu Glee jako Blaine Anderson.

Nie przegap: Lesley Murphy Wiki: Wiek, praca, rodzina, zaręczyny, chłopak, randki

Pod koniec 2018 roku małżonek Mii ogłosił, że nie będzie już przedstawiał gejowskich postaci w serialu. Twierdził, że granie tych postaci jest z natury wspaniałym dramatycznym przeżyciem, które wymienił jako powód podjęcia decyzji o nieuczestniczeniu jako wesoły w żadnym ze swoich występów.

Podobnie była również częścią ABC, NBC i USA Network, gdy była na uniwersytecie. Ma doświadczenie w pracy z White Cherry Entertainment i programami, takimi jak „The Tony Awards”, „The Super Bowl”, „Saturday Night Live”, „Kto chce zostać milionerem” i wiele innych.

W 2009 roku współtworzyła firmę produkującą filmy o nazwie „ Effin' obok Dana Brickera, a także wyreżyserował i współtworzył krótki mockumentary (Nie tak) Unia Obywatelska.

Przed rozpoczęciem kariery jako producentka występowała jako basistka i wokalistka w niektórych zespołach, a mianowicie „ Zastrzel dziwaka ,’’ Broń i węże ' oraz ' Szalony Księżyc ' pod jej pseudonimem Mia Von Glitz.

Poza tym Mia nie ujawniła szczegółów swoich zarobków, ale jej narzeczony, który jest również miłośnikiem serc z lat 90., cieszy się wspaniałą wartością netto 3,5 miliona dolarów.

Dowiedz się więcej: Żona Finna Balora, dziewczyna, wesoły, wartość netto

Krótki życiorys i Wiki:

Pochodząca z białej rasy Mia Swier urodziła się 1 września 1985 r. w Alabamie. Jej obecny wiek to 33 lata, a jej znakiem urodzenia jest Panna. Mówiąc o jej rodzicach, jej ojciec był malarzem i pracował pod pseudonimem Laszlo Von Glitz. Uczęszczała na New York University i uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji masowej i mediów w 2007 roku. Mia stoi na przyzwoitej wysokości 5 stóp i 6 cali.

Zalecane