blog

Mia Talerico Wiki, wiek, rodzice, rodzeństwo, rodzina, wzrost, wartość netto, teraz

Mia Talerico, znana artystka dziecięca, zadebiutowała w świecie telewizyjnym z uznanego programu „Good luck Charlie”, gdy miała jedenaście miesięcy. Poza jej nieskazitelnym występem i bystrością, w 2013 roku pojawiła się w centrum uwagi za grożenie śmiercią. Do czasu, gdy Talerico miał zaledwie pięć lat, wszyscy byli ciekawi osoby, która wysyłała te groźby dziecku.

 Mia Talerico Wiki, wiek, rodzice, rodzeństwo, rodzina, wzrost, wartość netto, teraz
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Mia Talerico, znana artystka dziecięca, zadebiutowała w świecie telewizyjnym z uznanego programu „Good luck Charlie”, gdy miała jedenaście miesięcy. Oprócz nieskazitelnego występu i bystrości, w 2013 roku znalazła się w centrum uwagi, grożąc śmiercią.

  Otrzymano groźby śmierci w wieku pięciu lat!

  To dość szokujące, że Talerico otrzymał groźby śmierci od anonimowej osoby w młodym wieku. Gdy Talerico miał zaledwie pięć lat, wszyscy byli ciekawi osoby, która wysyłała te groźby dziecku.

  Wiadomość była widoczna na wszystkich stronach na Instagramie, gdzie zakrwawiona pięść zakrywała zdjęcie dziecięcego artysty. Wkrótce po tym incydencie rodzice Talerico byli tak przerażeni, że złożyli skargę na policję. I w krótkim czasie wiadomości przestały przychodzić, ponieważ anonimowi mogli być świadomi zaangażowania policji.

  Kariera i postęp:

  Mia Talerico zadebiutowała w tytułowej roli w przebojowym serialu „Good Luck Charlie”, gdy miała jedenaście lat. Sukces „Good Luck Charlie” sprawił, że stała się jeszcze bardziej popularna, a jej związek z programem trwa najdłużej.

  W serialu komediowym zawsze godne pochwały jest dziecięce poczucie humoru dziecięcego artysty. Twórca programu Phil Baker poprosił nawet matkę Mii Talerico o upodobania i zainteresowania dziecięcego artysty.

  Ile jest warta netto Talerico?

  Dziewięcioletnia artystka wyrobiła sobie sławę występując tylko w jednym serialu telewizyjnym. Podobnie, długi związek z serialem sprawił, że zarobiła całkowitą wartość netto, która szacuje się na około 2 miliony dolarów .

  Dowiedz się o jej najlepszej przyjaciółce i rodzeństwie!

  Poza karierą aktorską Talerico lubi spędzać czas ze swoją najlepszą przyjaciółką, Mckenną Grace. Dwóch najlepszych przyjaciół spędza ze sobą czas, kiedy tylko mają wolny czas. Grace jest również artystką dziecięcą z zawodu, a filmy, role telewizyjne i aktorstwo mogą być ich ogólnym tematem dyskusji.

  Mia Talerico lubi spędzać czas z publicznością za pośrednictwem platformy cyfrowej. Minął właśnie rok, odkąd zaczęła publikować filmy na swoim kanale YouTube „MiaTalerico101”. W tak krótkim czasie Talerico zdołało pozyskać ponad 15 tys. subskrybentów swojego kanału.

  Talerico jest również aktywna na swojej stronie na Instagramie i często udostępnia swoje rodzinne zdjęcia na swojej stronie. Ma najsłodszą młodszą siostrę jako swoje rodzeństwo, którego zdjęcia można zobaczyć w jej mediach społecznościowych.

  Zalecane