blog

Miami Tip Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Rodzice, Chłopak, Randki, Sprawy

Kenisha Myree, znana pod pseudonimem Miami Tip, jest jednym z najlepszych tanecznych cudów, jakich świat był świadkiem. Od wykonywania egzotycznego tańca po fantastyczne sztuczki, znana jest również ze swoich sztuczek przeciwstawiających się grawitacji. Cóż, Miami to coś więcej niż striptizerka, jest także raperką i wykonawcą hip-hopu. Karierę artystyczną rozpoczęła w wieku siedemnastu lat na profesjonalnym poziomie. Później stała się jedną z najlepszych w striptizu.

  Miami Tip Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Rodzice, Chłopak, Randki, Sprawy

Kariera i wartość netto

Ponieważ taniec był jej pasją, karierę artystyczną rozpoczęła w wieku siedemnastu lat na profesjonalnym poziomie. Później stała się jedną z najlepszych w striptizu. Robiła niesamowite sztuczki z 30-metrowych sufitów klubu i bez strachu zjeżdżała w dół. Z biegiem czasu zaczęła otrzymywać oferty z kilku różnych miast. Podobnie poszerzyła swoją reputację jeszcze bardziej.

Ale pewnego dnia jej postępowanie poszło nie tak. Upadła z 35-metrowego basenu ze striptizem, jak na wiki, wykonując swój występ w klubie „King of Diamonds” w lutym 2012 r., co spowodowało wiele kontuzji. Po incydencie Maimi zrobił sobie przerwę od rozbierania się.

Po 18 miesiącach od wypadku i powrotu do zdrowia, striptizerka Maimai jest teraz raperką Tip Drill. To był punkt zwrotny w jej życiu. Gwałtowny wzrost kariery Miami miał miejsce, gdy wydała swój debiutancki album „The Transition” w 2016 roku. Miami było jednym z członków obsady ulubionego programu MTV „Love & Hip Hop Miami” w pierwszym sezonie. Zaczęła pojawiać się w wielu teledyskach ze znanymi artystami, w tym Nicki Minaj, French Montana i Plies.

Miami nie wydaje się być zainteresowane dzieleniem się szczegółami swojej wartości netto. Jednak biorąc pod uwagę jej rozwój w branży muzycznej i występy celebrytów, na jej koncie bankowym z pewnością musi być dużo przecinków.

Romans Miami z Keyarą Stone

Podczas gdy Miami było znaną twarzą programu MTV, publiczność może również znać jej koleżankę z konkursu Keyarę Stone. Mieli sporą przeszłość, znęcali się i fizycznie dręczyli się nawzajem. Feud Miami z Keyarą, której byłym chłopakiem jest Gunplay, był widziany w różnych odcinkach reality show. Tria i ich przeszła historia randkowa dały widzom całą rzeczywistość, która dotyczy ich życia osobistego. Co więcej, Keyara była również widziana flirtując z Miami w bonusowym klipie „Love & Hip Hop Miami”.

Ale fani będą bardziej zaskoczeni, gdy dowiedzą się o incydencie w nocnym klubie, w którym dawny wróg dzielił ze sobą przytulną chwilę. Nigdy nie było dostatecznie jasne dla widzów, jaka jest ich relacja, która może zostać zaktualizowana w nadchodzących odcinkach reality show.

Wiadomo również, że jest byłą dziewczyną jednego z byłych uczestników, Richarda Moralesa, popularnie znanego jako „Gunplay.” Niezależnie od tego, nic więcej nie można rozwinąć na temat relacji Miami z jej chłopakiem, co spowodowało, że para rozstała się z nieznanych powodów .

Czy Miami jest żonaty?

Miami ma syna o imieniu Sincere, a dziecko urodziło się, gdy była jeszcze nastolatką. Ale z powodu braku szczegółów w poznaniu tatusia dziecka, ludzie wciąż nie wiedzą o jego ojcu. Tancerka nigdy nie wykazywała zainteresowania wyjaśnianiem, czy wyszła za mąż za swojego tatusia, czy to tylko romans. Ale nigdy nie wstydziła się ujawnić swojej prawdziwej tożsamości jako osoby biseksualnej.

Krótki życiorys

Miami urodziło się 30 grudnia 1985 roku na Long Island w Nowym Jorku. Obecnie ma 32 lata i została wychowana przez samotną matkę na Florydzie. Jej matka, która również odgrywała rolę jej ojca w życiu Miami, zachowała swoją tożsamość i pochodzenie zawodowe w tajemnicy. Stojące na wysokim wzroście Miami należy do czarnoskórych Portorykańczyków.

Zalecane