blog

Michael Chernow Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Rodzina, Wzrost, Wartość netto

Niezależnie od tego, czy zakładasz restaurację z jej marką, czy próbujesz różnych dań według przepisów, Michael Chernow zawsze wywoływał uśmiech na swoich klientach. Michael jest jednym ze znanych właścicieli restauracji i szefem kuchni, który ma niesamowite doznania kulinarne w całych Stanach. Chcesz dowiedzieć się o nim więcej? Oto wszystko, co musisz wiedzieć!

 Michael Chernow Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Rodzina, Wzrost, Wartość netto

Michael Chernow, restaurator

Kariera restauracyjna Michaela Chernowa rozpoczęła się od pracy chłopca-dostawcy, pracującego w restauracji z siedzibą w Nowym Jorku, w wieku 13 lat. Mając kilka lat doświadczenia w restauracjach, otworzył winiarnię o nazwie Punch and Judy na Clinton Street na początku 2000 roku.

W 2007 roku Michael ukończył z wyróżnieniem zarówno sztukę kulinarną, jak i zarządzanie restauracjami we Francuskim Instytucie Kulinarnym. Dziś szef kuchni jest dumnym współwłaścicielem restauracji o nazwie ‘ Sklep z klopsikami” ze swoim kolegą, Danielem Holzmanem, która została rozszerzona o sześć kolejnych lokalizacji na Manhattanie i Brooklynie po otwarciu w Lower East Side w 2011 roku.

Ile jest warte netto Michaela Chernowa?

Idealne połączenie zestawów dań z klopsikami, które zawierają sosy i dodatki, zawsze stały się natychmiastowe dla miłośników jedzenia. I to od czasu ich otwarcia restauracja wydała ponad 75 000 galonów sosu na przygotowywanie różnych rodzajów kuchni.

Michael i Daniel zebrali prawie 400 000 dolarów od przyjaciół i rodziny, aby rozpocząć swój biznesplan. W obecnym kontekście każda ich restauracja w Williamsburgu, Chelsea i West Village osiąga sprzedaż brutto przekraczającą 3,5 miliona dolarów rocznie, z czego możemy oszacować, że Michael ma wartość netto przekraczającą milion dolarów.

Życie osobiste: małżeństwo i dzieci

Oprócz kolejnej sieci restauracyjnej, Michael musi pielęgnować błogie życie małżeńskie. Jest żonaty z Doną Chernow, byłą modelką Forda, która również ma czystą pasję do sztuki kulinarnej. Dzieląc się tym samym zamiłowaniem do przygotowywania różnych przepisów kulinarnych, żona Michaela jest również z zawodu cukiernikiem i instruktorką jogi.

Michael z żoną Doną na zdjęciu opublikowanym 23 lutego 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Para nigdy nie wypowiedziała żadnych szczegółów dotyczących ich ślubu, więc właściwe informacje na temat ich wspólnoty nadal nigdzie nie są ujawniane. Michael po raz pierwszy spotkał swoją żonę w Hemmingsen, gdy była na randce z tajemniczym mężczyzną. A kiedy jej randka opuściła ją, by iść na koncert z jednym z jego przyjaciół, Michael ją podniósł.

Michael spotykał się z kobietą swoich marzeń, która jest dumną matką ich dwójki dzieci. Chociaż para uwielbia udostępniać wiele zdjęć swoich dwóch chłopców na portalach społecznościowych, ich rzeczywiste imię i nazwisko nadal nie są odpowiednio podawane przez rodziców.

Jego krótki życiorys

Jak podaje jego wiki, Michael Chernow urodził się 21 października. Ale prawdziwy wiek Amerykanina nigdzie nie został ujawniony, dlatego trudno jest poznać jego rzeczywisty wiek. Michael stoi na sąsiednim wzroście i należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane