blog

Michael Michele Ślub, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice

Wcielił się w postać DR. Cleo Finch w telewizyjnym ER i wystąpiła w komedii romantycznej „Jak stracić faceta w 10 dni”, a także w przebojowym filmie z 1991 roku „New Jack City”, a słynna aktorka to Michael Michele. Jedna z celebrytek o imieniu Michael i nazwała również imię najlepszego przyjaciela swojej matki, kobiety o imieniu Michael, i ta kobieta uczęszczała do „Howard Roosa Elementary School” w Evansville w stanie Indiana.

 Michael Michele Ślub, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Wcielił się w postać DR. Cleo Finch w telewizyjnym ER i wystąpiła w komedii romantycznej „Jak stracić faceta w 10 dni”, a także w przebojowym filmie z 1991 roku „New Jack City”, a słynna aktorka to Michael Michele. Jedna z celebrytek o imieniu Michael i nazwała również imię najlepszego przyjaciela swojej matki, kobiety o imieniu Michael, i ta kobieta uczęszczała do „Howard Roosa Elementary School” w Evansville w stanie Indiana.

  Jak idzie jej kariera?

  Aktorka, Michael pojawiła się w teledysku piosenkarzy R&B Freddiego Jacksona i Erica, a później w 1989 roku pozwała również aktora Eddiego w głośnym hollywoodzkim procesie, twierdząc, że ta kobieta została wyrzucona z filmu Harlem Nights za odrzucenie jego romantycznych zalotów.

  Znana jest również ze swojej charakterystycznej cechy jako DR. Cleo w programie telewizyjnym ER z lat 199-2002 i jej rola jako Det. Rene Sheppard o ostatnim sezonie wydziału zabójstw. Michael miał także główną rolę w krótkometrażowym programie telewizyjnym „Kevin Hill” oraz powracającą rolę w nowojorskim Undercover.

  Ale w 2005 roku TV Guide umieścił Michaela na 36 miejscu na liście „50 najseksowniejszych gwiazd wszechczasów”.

  Jaka jest wartość netto i wynagrodzenie aktorki Michaela w 2016 roku?

  Gwiazda telewizyjna, Michael nie podzielił się swoją dokładną wartością netto, a także swoją pensją w mediach, a nawet jej płatnościami, a także dochodami z filmu. Ale jest milionerką, aktorką lub gwiazdą Hollywood; zakładamy ze względu na jej udaną karierę.

  Oprócz aktorstwa, jest również aktywna w branży nieruchomości, a także ma własny luksusowy dom w Indianie, a także nowo zakupiony samochód AUDI, aby zobaczyć jej konto w mediach społecznościowych.

  Tymczasem doniesiono, że jest również aktywna w funduszach społecznych i działach charytatywnych.

  Nigdy nie zamężna, ale ta aktorka ma uroczego syna ze swoim chłopakiem:

  Jako aktorka, ta dama zdobyła zarówno imię, jak i sławę oraz zyskała ponad miliony fanów, zwłaszcza fanów mężczyzn. I jest największa liczba męskich fanów fanów, którzy chcą ją jako swoją lepszą połówkę i ukochaną, ale kto jest jej urokiem księcia, porozmawiajmy o tym.

  Mniej więcej w 2003 roku ta aktorka widziała, jak Jimmy Rodriguez ma romantyczne romanse z nim jako swoim chłopakiem, a także rzekomo romantycznie się z nim umawia. A jego rzekomy chłopak Jimmy jest biznesmenem z nowojorskiej restauracji. Jako kochająca się para, w 2004 roku przyjęli swoje jedyne dziecko jako syna, ale nigdy nie byli małżeństwem, a ona nadal jest znana jako samotna dama. Michael również wyraził chęć ślubu z nim, ale rok później rozdzielili swój związek.

  Wygląda więc na to, że Jimmy nigdy nie został jej mężem, więc nie ma szans na ich rozwód. Ale para rozstała się rok później po swoich dzieciach. Obecnie żyje szczęśliwie z synem i rodzicami.

  Krótki życiorys:

  Oszałamiająca i urocza aktorka Michael urodziła się 30 sierpnia 1966 roku w stanie Indiana w USA jako córka białego ojca i czarnej matki, a także ma siostrę. Posiada obywatelstwo amerykańskie i ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jej rodzice również mają inne pochodzenie etniczne. Wzrost Michaela to 5 stóp 9 cali, a także smukły i atrakcyjny wygląd ciała i figury. Ta dama słynie również z uwodzicielskiego ciała oraz pięknej twarzy i wyglądu.

  Zalecane