blog

Michael Raymond-James Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Pochodzenie etniczne

Sportowiec na studiach i pionier w rolach aktora thrillera w swoim najlepszym czasie, ten człowiek przeżył to wszystko. Michael Raymond-James zadebiutował w Minor Blues, co doprowadziło go do projektów, które miały odnosić sukcesy z każdym kolejnym występem i filmem. Gwiazda True Blood był u szczytu swojej kariery, kiedy zagrał w Terrierach, ale po odwołaniu jego występu zauważył gwałtowny spadek.

  Michael Raymond-James Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Pochodzenie etniczne

Kariera i życie zawodowe

Michael jest aktorem wyszkolonym w Lee Strasberg Theatre Institute i absolwentem Clarkston High School. W czasach licealnych wyróżniał się piłką nożną i torami, ale później rozkwitł w branży rozrywkowej. Zadebiutował w 2000 roku filmem Minor Blues, w którym wcielił się w rolę Dilla.

Zobacz: Touré Roberts Wiki: Wiek, żona, żonaty, wartość netto, dzieci — szczegóły!

Przed debiutem występował w spektaklach scenicznych, m.in. The Petrified Forest. Aktor pojawił się następnie w odcinku Linia ognia jako zagrożenie. Po kilku występach w serialach telewizyjnych trafił w dziesiątkę w 2008 roku, kiedy został obsadzony w True Blood jako Rene Leiner.

W 2010 roku zagrał w Terriers jako Britt Pollack; serial został odwołany 6 grudnia tego samego roku, ale miał 13 odcinków na koncie. Jednak w latach 2012-2016 aktor zdobył najwyższe pozycje w programie telewizyjnym Once Upon a Time i Game of silence.

Niedawno, w 2018 roku, Michael dołączył do serialu CBS „Tell Me A Story”, napisanego przez Williamsona. W serialu wcielił się w rolę Mitcha, przez całe życie robotnika, który stara się zapewnić lepsze życie swojej żonie, pracując dla swojego niegrzecznego teścia. Aby zaspokoić swoje potrzeby, od czasu do czasu angażuje się w przestępcze życie ze swoim bratem Eddiem.

Ile jest wart netto Michaela?

Gwiazda True Blood pracuje w branży rozrywkowej od ponad 15 lat i pojawiła się w wielu programach telewizyjnych, a także w kilku filmach. O jego profesjonalizmie świadczy fakt, że zatrudnił osobistego trenera dialektu, aby przygotować się do roli w True Blood.

Przeczytaj także: Marnie Simpson Wiki: Chłopak, Lesbijka, Chirurgia

Jego etyka pracy i poświęcenie zwiększają jego przyzwoitą wartość netto w wysokości 7,7 miliona dolarów i zaobserwują wzrost w nadchodzących dniach.

Michael, otwarty zwolennik małżeństw homoseksualnych!!!

Słynny aktor wykazał się mężnym wysiłkiem i wspierał małżeństwa homoseksualne, a nawet podniósł głos przeciwko zakazowi małżeństw homoseksualnych w Michigan. Aktor zakwestionował również intencje ludzi w 2012 roku i powiedział, że szczerze nie rozumie, dlaczego ktokolwiek jest przeciwko małżeństwom homoseksualnym.

Aktor Pewnego razu popiera i wierzy, że geje zasługują na szczęśliwe życie małżeńskie, tak jak ludzie heteroseksualni.

Czy Michael spotyka się, czy jest singlem?

Aktor trzyma w ukryciu swój osobisty związek i unika w mediach pytań związanych z jego życiem prywatnym. Podczas gdy jego współpracownicy, tacy jak Sebastian i Jennifer; Ginnifer Goodwin i Josh Dallas są w romantycznych związkach, Michael lubi być dla nich trzecim kołem i przyznał, że robił to wiele razy z każdą parą.

Michael Raymond James ze swoim przyjacielem Colinem O'Donoghue (zdjęcie: Pinterest)

W tej chwili przystojniak koncentruje się na swojej karierze aktorskiej i chce odnieść sukces w branży. Tak więc ludzie spekulują, że jest zbyt zajęty, aby założyć rodzinę i ożenić się z żoną.

40-letni Michael nie ujawnił żadnej ze swoich dawnych ani obecnych dziewczyn, więc trudno wyciągnąć jakiekolwiek wnioski, czy szuka poważnego związku, czy nie.

Zobacz też: Elizabeth Lail Wiki, Bio, Boyfriend, Dating and Net Worth

Ale często aktualizuje swoje życie rodzinne w mediach społecznościowych. W dniu 12 września 2018 r. podzielił się emocjonalnym wpisem dotyczącym niepewnej śmierci jego szwagra, Mike'a Avery'ego.

Wspomniał, że przez kilka dni męczył się ze łzami w oczach, a także stwierdził, że chciał uhonorować życie swojego szwagra, dobrze przeżyte życie w uczciwości, które wyszło po walce ze śmiertelnym rakiem . Ponadto dodał, że jego rodzina go kocha i na zawsze pozostanie w ich sercach.

Krótki życiorys

Michael Raymond-James urodził się z imieniem Michael Weverstad 24 grudnia 1977. Urodził się w amerykańskich rodzicach i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego z norweskim (jedna czwarta), francusko-kanadyjskim (jedna czwarta), szwedzkim (jedna ósma), niemieckim , angielskie i irlandzkie pochodzenie. Gwiazda True Blood ma wysoki wzrost 5 stóp i 9 cali i ma doskonałą sylwetkę.

Zalecane