blog

Michael Rowland Wiki: ABC, wynagrodzenie, żonaty, partner, rodzina, edukacja

Znany ze swoich doskonałych umiejętności prezentowania w programie „News Breakfast” stacji ABC, Michael Rowland jest dziennikarzem telewizyjnym i prezenterem wiadomości. Stał się sławną postacią w News World, ponieważ został współgospodarzem programu News Breakfast obok Virginii Trioli. Michael złapał nowinę z najlepszego kanału informacyjnego, gdy relacjonował aktualizacje wyborcze Baracka Obamy podczas pracy w Ameryce Północnej.

 Michael Rowland Wiki: ABC, wynagrodzenie, żonaty, partner, rodzina, edukacja

Gospodarz wiadomości:

Australijski dziennikarz telewizyjny i prezenter wiadomości jest współprowadzącym „Śniadanie informacyjne” stacji ABC wraz ze swoją partnerką z programu, Virginią Trioli. Program emitowany jest w każdy dzień tygodnia w popularnej sieci uwielbianej przez publiczność. W roku 2010 Rowland zastąpił Joe O'Briena jako współgospodarz następującego programu.

W jednym z odcinków obaj gospodarze zabawnie odłożyli makijaż, by powitać w swoim programie słynny zespół „KISS”. Temat i malowanie ich twarzy z pewnością pasowały do ​​wyglądu członków zespołu, którzy podczas rozmowy mieli szalone pogawędki i przejażdżki kolejką górską.

Przed rozpoczęciem pracy w ABC Network Rowland pracował wcześniej jako korespondent w Ameryce Północnej. Opisał kilka niezwykłych historii, w tym aktualizacje dotyczące wyboru Baracka Obamy i horroru Virginia Tech Massacre, który odebrał życie wielu niewinnym ludziom.

Rowland pracował nawet jako korespondent finansowy w australijskim programie informacyjnym telewizji „Lateline”, zanim wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Rowland spędził prawie pięć lat w Biurze Parlamentu w ABC w połowie lat dziewięćdziesiątych.

Ile wynosi pensja Michaela?

Dokument, który wyciekł z grudnia 2013 r., ujawnił tajemnicę rocznych zarobków ABC Stars. Zgodnie z doniesieniami, Michael podobno zarabiał ogromną pensję w wysokości 151 006 $ rocznie, podczas gdy jego współgospodarz zarobił lukratywną umowę, dzięki której Virginia otrzymała 84 000 $ więcej niż zarabiał Rowland.

Michael Rowland jest żonaty z Nicole Webber:

Michaela i Nicole łączy namiętna więź jako partner, ale rzadko występują razem podczas jakichkolwiek wydarzeń publicznych, ale w grudniu 2017 roku para wystąpiła publicznie w Melbourne podczas premiery Qantas Dreamliner.

Zrobił oszałamiający wpis w wydarzeniu i towarzyszyła mu jego piękna żona, Nicole Webber. Poza tym para preferuje spokojne życie i nie ujawnia nic o swoim małżeństwie w mediach społecznościowych.

Rodzina Michaela:

Rowland uwielbia spędzać czas z rodziną, kiedy ma czas wolny od pracy. Jest facetem z rodziny, który niedawno udostępnił zdjęcie swojej ukochanej i członkom rodziny z okazji pomyślnego święta Bożego Narodzenia.

Na zdjęciu cała jego rodzina śmieje się, co odzwierciedla ich więź.

Krótka biografia Michaela:

Michael Rowland jest australijskim tubylcem, który urodził się 8 lipca 1968 roku i ma obecnie 49 lat. Prezenter wiadomości ukończył studia w zakresie komunikacji masowej i dziennikarstwa, aby ukończyć edukację. Rowland stoi wysoko i ma zdrową sylwetkę. Michael należy do rasy białej.

Zalecane